Jutro poniedziałek a ja pewnie znowu bedę uciekał na trawę żeby uniknąć zderzenia czołowego. Zwykle w ten dzień jest kolejka tirów po odbiór stali.
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego miasto przez 10 lat nic nie zrobiło aby wyremontować drogę dojazdową do bramy nr 3 Celsy (przy WKS) dla tirów od strony Samsonowicza. To przecież niewielki odcinek. Przez 30 lat do upadłości huty tamtędy jeździły tiry. To co dzieje się zwykle w poniedziałki woła o pomstę do nieba. Nie reaguje policja, nie reagują władze miasta. Tiry stoją w kilometrowej kolejce na wąskiej ulicy Gulińskiego aż do Samsonowicza koło byłej fabryki domów. Jeśli z naprzeciwka jedzie TIR lub autobus trzeba uciekać na trawę, albo wycofywać, o ile jest gdzie, bo trzeci tam się nie mieści.
To jeden z wielu przykładów jak władza samorządowa dba o mieszkańców, ich bezpieczeństwo i wizerunek miasta .
syndyk huty podobno sprzedał działkę z drogą.
Pan Pueyo to był facet konkretny teraz to już ....
Ul. Gulińskiego (300 metrowy odcinek od ul. Samsonowicza w kierunku huty) jest obecnie własnością Skarbu Państwa w użytkowaniu Powiatu Ostrowieckiego. Dopiero następny odcinek (w prawo) jest użytkowany przez Celsę. Więc wiadomo kto i czym zarządza.
Zarządza CElSA czy osoba prywatna która wykupiła grunty wokól Celsy?
ta no pewnie jeszcze kierowcy przypierdol mandat za to że nie ma normalnego parkingu i dojazdu do bramy nr3. Gdzie oni maja trzymać kolejkę jak nie na tej drodze?
syndyk sprzedal teren