Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Na które ugrupowanie zagłosujesz w wyborach samorządowych?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Targowica ;)

Ilość postów: 16 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Targowica ;)”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

    Odp.: Targowica ;)

    Asortyment na targowicy jest taki sam jak w naszych sklepach tyle że w sklepie o wiele drożej ostatnio torebkę którą oglądałam na hali w cenie 80 zł. widziałam w galerii i kosztowała 109 zł. Poza tym nie ma co się dziwić że w sklepach to samo co na targu bo często sprzedający na targu mają też swoje sklepy a więc źródło z którego przywożą towar jest to samo.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

    Odp.: Targowica ;)

    Jeżeli chodzi o buty to też nie kupuję na targu, ale jeśli chodzi o spodnie czy koszulki to luz

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

    Odp.: Targowica ;)

    ogolny szais ceny z kosmosu za badziewie tam mozan kupic tylko wiejskie ubranka albo dla tych z biedronek :))))))))nic ciekawego szai szais szaisem pogania biedota moze i co kupi ale czy nas stac na szais

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Targowica ;)

    wiadomo ze takiej niz w sklepie to sie idzie na bajzel :) ja kupuje najczesniej buty spodnie czasem jakas kurtke

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Targowica ;)

    Popatrzcie sobie na promocje na marketach a pózniej idzcie na targowice , okazuje sie ze dziś w markecie kupują za 1pln a na targowicy za 1,5 na drugi dzień sklep ma cenę 2pln a na targu znów 1,5 PLN . Wystarczy śledzić katalogi lokalnych marketów żeby poznać prawdę o cenach na targu .

    Gość_Klient
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Targowica ;)

    jak z wawy tu na ryby mozna przyjezdzac to nie rozumiem, tu niema gdzie a tam wisla pod nosem i na mazury blisko, wogole po co wchodzisz na forum ostrowca 16:32 jak jestes juz warszawiakiem i to pelna geba!!! hahaha pol roku tam robilem i zadnego rodowitego warszawiaka nie poznalem :)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

    Odp.: Targowica ;)

    W wawie to są same hamskie wieśniaki a na targu w ostrowcu to ja handluje w sezonach towarem przeważnie z głuchowa żeczami pożądnymi tańsze niż w galerii i uważam że ostrowiacy to burkai i skąpce handluję regularnie w starachowicahc to 30 km stąd a naród zupełnie inny lepszy i cieszę się że ja tutaj tylko mieszkam żal mi tych dziadów z ostrowca

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

    Odp.: Targowica ;)

    o jej czy to ważne kłócicie się o targowice?? jedni mówią szmaty drugim pasuje .. ile gustów tyle ludzi.. Ja tam nic nie mam do targowicy bo naprawde mają tam poskie rzeczy jakościowo dobre zazwyczaj na hali ,a w marketach też można czasem coś złowić ale drogo przeważnie..

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

    Odp.: Targowica ;)

    W wa-wie jest dużo małych i dużych targowisk. Fajna sprawa. Są lepiej zorganizowane niż targowica ostrowiecka. W dni świąteczne jeśli takowy jest czynny najczęściej nad wejściem jest informacja, do tego po gazetach piszą. Do tego stoiska są lepiej zorganizowane. Ładniej to wszystko wygląda.

    Organizowane są Jarmarki świąteczne, świetnie to wygląda i można fajne rzeczy kupić.

    Ale ceny na niektórych są kosmiczne. Nasza targowica wypada taniej.

    2M09
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

    Odp.: Targowica ;)

    Oczywiście, że to niepoprawna nazwa. I nikt nigdzie tak nie mówi , w żadnym mieście. Mówią : targ, targowisko, bazar. Ale TARGOWICA jest tylko u nas i , co ciekawe, wszyscy rodowici ostrowczanie używają tej nazwy. W mojej rodzinie zawsze szło się na targowicę, to normalne. Moja babcia w Opatowie szła na targ, a w Ostrowcu na targowicę. I piękna jest ta nazwa. Niech zostanie.

    Gość_:).
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

    Odp.: Targowica ;)

    Kolego,koleżanko z 16.10- to Ty jesteś niedouczony i strasznie bredzisz!Oficjalna nazwa to Targowisko Miejskie ul.Słowackiego ale brak rozumienia wypowiadanych słów,kaleczenie języka ,niechlujność językowa,bylejakość niektórych Polaków-wieśniaków wprowadziła do gwary Ostrowca i okolicznych wsi słowo Targowica! WSTYD!!!!!Przypomnij sobie historię i znaczenie tego słowa,chyba do szkoły chodziłaś/eś?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Targowica ;)

    A ja bywam na TARGOWICY w Ostrowcu i w Starachowicach. Osobiście bardziej wolę przyjeżdżać tutaj i moje koleżanki ze Starachowic też przyjeżdżają na zakupy do Ostrowca. Powód? Targowica w Ostrowcu jest większa, większy wybór i uwierzcie mi - naprawdę jest taniej.

    Tak na marginesie słowo targowica jest naprawdę spoko :)

    A jeśli chodzi o nabijanie się z wieśniaków - nie martwcie się Warszawiacy prawdziwi wieśniacy też się z Was nabijają.

    Pozdrawiam wszystkich mających zdrowe podejście i troszkę dystansu do siebie i innych :) Trzymajcie się cieplutko!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

    Odp.: Targowica ;)

    Na podhalu to jest Nowy targ,a nie targowica.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

    Odp.: Targowica ;)

    Jak cio Bedziesz miał ileś latek pogadamy.A co czy nie powinien tak zostać pomatole i tośku?

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajdują się 2 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
    • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań;
    • w poście prowokuje się wywołanie sprzeczki lub innej negatywnej reakcji Forumowicza; na tym Forum nie wolno prowokować w taki sposób.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

    Odp.: Targowica ;)

    Zacznijmy od tego kiedy ten parking jest nie załadowany trzeba by 0 7 rano zająć miejscówke ja staje koło groszka na kilińskiego kupuje głównie ciuchy dla siebie dzieci ubieram w sklepach

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

    Odp.: Targowica ;)

    Pod meblowym też nie możesz zaparkować bo to parking dla klientów sklepu.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 13 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę