Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

TAK dla Samorządu :)))

Ilość postów: 758 | Odsłon: 43088 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 754

                        Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                        Czas rozliczeń się zbliża. TDS

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                          Wyjdzie na plus.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                            Swoją drogą "nowotwór" wyborczy związany z perspektywą wyprowadził sztandar zaraz po miażdżąco przegranych wyborach i nikt z "aktywistów" z ich list nie ma z tym problemu.

                            Jednak słowa, słowa, słowa, to częsta strategia wyborcza. I nikt nie rozlicza przegranych.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                            Gościu 11:58; po to przez ponad 30 lat lokalna rządząca postkomuna zadbała, aby inteligentni ludzie stąd wyjechali lub nie wracali po studiach. prostym ludem łatwo manipulować, a garstka inteligentnych nie stanowi zagrożenia.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                            Gdzie te obietnice wyborcze?

                            No TAK cóż szkodzi obiecać.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 764

        Odp.: TAK dla Samorządu :)))

        „Ja, Józef Grabowski przepraszam Panią Monikę Bryłę-Mazurkiewicz za dokonany plagiat jej utworu, to jest przywłaszczenie sobie jej autorstwa i nieuprawnioną ingerencję w jej utwór opublikowany pod moim nazwiskiem w książce pod tytułem: „Historia szkolnictwa w obwodzie szkolnym Boria. Pamięć i przetrwanie”. Oświadczam, iż autorem publikacji jest Pani Monika Bryła-Mazurkiewicz, a zmienione przeze mnie: tytuł publikacji, dodane materiały ikonograficzne (zdjęcia, mapy i szkice) oraz tabela znajdująca się na stronach: od 298 do 310 stanowiły moją nieuprawnioną i nieuzgodnioną ingerencję w utwór Pani Moniki Bryły-Mazurkiewicz. Dokonane przeze mnie zmiany naruszyły i zniekształciły formę książki, której tytuł powinien brzmieć: „Monografia szkoły w Podgórzu”, jej treść oraz sposób przedstawienia - niezgodny z koncepcją twórczą Pani Moniki Bryły-Mazurkiewicz”.

        https://takdlasamorzadu.pl https://takdlasamorzadu.pl/wp-content/uploads/2024/02/cropped-tlo-1536x600.jpg

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

          Co z tym wiaduktem na zeromskiego

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

            Gzie te Bulwary nad rzeką Kamienną?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 767

          Odp.: TAK dla Samorządu :)))

          Ten Józef Grabowski z Lewicy?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

              Uwaga

              Kampania reklamowa i wyborcza się rozpoczęła. Szczęśliwa trzynastka;)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                Kiedy obiecany wiadukt na zeromskiego?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                  Cóż szkodzi obiecać? W Ostrowcu też działa..

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 772

                  Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                  Chyba zapomnieli co obiecali

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                    Trzeba przypomniec

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                      W Ostrowcu działa od lat.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: TAK dla Samorządu :)))

                        Czas rozliczenia z obietnic wyborczych!

                        Coś towarzystwo osiadło na laurach. Okazja się nadarza już ten weekend. TAK

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    1234 ... 39404243
    Przejdź do strony nr
    19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -