Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

Ilość postów: 6 | Odsłon: 1221 | Najnowszy post
  • Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

    Jak w tytule

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

      Nie jestem gejem! Uważasz że przyjaciele to tak wyrastają jak grzyby po deszczu? Przyjaciel to nie tylko słowo? Ja mam dobrych i bardzo dobrych znajomych i kobiet i mężczyzn ale przyjaźń to coś znacznie więcej. Wydaje mi się że słowo przyjaciel jest bardzo nadużywane. Takie to moje zdanie :-) Powodzenia i ostrożności w doborze przyjaciół.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

        17:29, mogłabym się podpisać pod tym dwiema rękami i nogami. Uważam tak samo.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

        A ja zycze Ci z całego serca, bys znalazła takiego geja.Z poczatku pewnie bedzie to tylko znajomosć , ale z czasem moze przerodzic sie w piekną przyjazn. Gosciu z 17:29 -masz racje- przyjaciele nie wyrastają jak grzyby po deszczu i jestem pewna ze to dobrze, ale kazdy bez wyjatku chciałby móc powiedziec , ze tak...mam przyjaciela i ja tez jestem dla kogos przyjacielem. Pomimo wielu znajomych, tych dobrych i bardzo dobrych , potrzebujemy kogos , komu możemy zaufac, z kim mozemy pogadac na wszystkie tematy i bedziemy wiedziec , ze wszystko zostanie między nami. Ja przyjaciół nie szukam , już nie, ale kazdemu zyczę zeby miał :)

        zenka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

          Zenka ja mam kogoś takiego komu powiem o wszystkim i jestem pewny że to dalej nie pójdzie. Ja nie boję się tego że zawiode się na kimś, ale boję się aby ktoś nie zawiódł się na mnie.

          Gość_17 29
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szukam przyjaciela geja (kobieta, 39 lat)

            Życzę z całego serca dobrego przyjaciela, takiego który nie zawiedzie oraz będzie wsparciem i opoką. Choć to w dzisiejszych czasach trudne, ale być może możliwe...

            Ja zawsze stosowałam metodę ograniczonego zaufania i dobrze na tym wychodziłam. Mam wielu znajomych, z którymi mi się świetnie rozmawia, mam koleżanki, z którymi mi się fantastycznie podróżuje, mam wspierających członków rodziny, mam najbliższą osobę, z którą wielokrotnie "konie kradłam"...

            Ale pojawiła się w moim życiu osoba pretendująca do roli przyjaciela z ciepłymi słówkami, z dziwnymi propozycjami, z muchami w nosie i podziękowałam grzecznie i kulturalnie! To, że ktoś mówi, że będzie twoim przyjacielem jeszcze nic nie znaczy.

            Dodam jeszcze, że dane było mi sprawdzić tego pseudo przyjaciela.

            W dzisiejszych czasach są takie możliwości...

            Gość_z Ostrowca
            Zgłoś
            Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -