Dziewczyna spacerujaca z yorkiem w rejonie Konopnickiej , Warynskiego zna ktos? Czy jest wolna???
Rozwódka, bezdzietna, mało sympatyczna.
A jaka dumna i zakochana w sobie...
Mój pies świadczy o mnie... ;) Poczytaj o yorkach :)
A skąd wy to wszystko wiecie? to ze nie gapi sie na kazdego faceta i nie usmiecha do wszystkich nie musi ozaczac, ze jest niesympatyczna. Jesli mowimy o tej samej osobie, to znam i uwazam, ze jest bardzo sympatyczna, pomocna i uczynna. Super babka z klasą. Osobiscie ją uwielbiam. W wielu sytuacjach mi pomogla. naprawde swietna kobieta.
lubicie tylko jechac po ludziach... fajna jest i nie rozumiem tego jadu, ze niesympatyczna itd. A co? znacie ją? a moze ma złe doswiadczenia? jesli mowimy o tej samej. Bo są dwie bezdzietne rozwódki z yorkami przy tej ulicy: blondynka i brunetka. Brunetki nie znam. Blondynka bardzo spoko klientka||:)
Wątek jest o dziewczynie nie kobiecie. Dwie nauczycielki blondynka 40 lat, brunetka przed 50 i dziewczyna 18 lat brunetka. A która ci chodzi to Ci powiem jak sie nazywa i dam namiary
Maialem na mysli brunetke w srednim wieku.
A więc i Ty jesteś w średnim wieku... I nie potrafisz podejść do tej kobiety? Zagadać? Poza tym... gratuluję, że będąc w średnim wieku, jesteś w stanie sie zakochać "z widzenia". Mi to minęło wraz z wiekiem nastoletnim.
włosy długie
Brunetka po 40 to pani Małgosia nauczycielka w psp. Włosy często związane w kitke i spacerując z psem pali papierosa.
fajnie tak ciekawe czy ktos kiedys tak na mnie zwrócił uwage..no bardzo sympatyczne
Brunetka z dlugimi wlosami?
Tak
ta pani jest po 50 tce znam jej męża omijać z daleka lepiej żebyś zapomniał i to szybko
kawał chłopa z niego?
dzieki melania