Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szkoła policyjna - ZDZ w Ostrowcu czy ZSP w Solcu?

Ilość postów: 16 | Odsłon: 3254 | Najnowszy post
  • Szkoła policyjna - ZDZ w Ostrowcu czy ZSP w Solcu?

    Cześć . Potrzebuję pomocy w wyborze szkoły . Chciałabym iść do szkoły mundurowej, a mianowicie policyjnej . W związku z czym mam duży dylemat . Która szkoła jest lepsza, jeśli chodzi o poziom nauki, zdawalność matury i ogólnie : ZDZ W Ostrowcu Świętokrzyskim czy ZSP w Solcu nad Wisłą ? Do kiedy trzeba składać podania do szkół ? Jakie jest prawdopodobieństwo , że mając średnią ok. 4,8 przyjmą mnie do tych placówek ?

    Lepiej iść do mundurówki czy do normalnego liceum, Staszic, Broniewski, Chreptowicz, Norwid ? Które z nich jest najlepsze, jeśli chodzi o poziom nauki , trudność oraz wymagań ?

    Bardzo proszę o pomoc.

    Gość_Nowa .
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szkoła policyjna .

      Dziecko. Szkoła mundurowa to taki pic. Nic po niej nie ma. Pracy w Policji nie dostaje się po ukończeniu.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szkoła policyjna .

        Przecież wiem . To normalne , że trzeba zrobić więcej niż tylko iść do takiej szkoły, jak w każdym innym zawodzie.

        Gość_Nowa .
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Szkoła policyjna .

      lepiej idz do normalnego liceum,bo te pseudo "mundurówki" to tylko kase chcą wyciągnąć. i pracy ci nie gwarantują np.w policji.

      Gość_policjant
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szkoła policyjna .

        Szkoła policyjna to nie ZDZ czy jakieś inne podobne dzkoły! To SZzytno itd.

        ankaostr
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: Szkoła policyjna .

        heh ludzka głupota szkoły takiego typu hehehe co ci gwarantuja?nic.. nawet przyuczeńia do zawodu.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szkoła policyjna .

          Nie prosiłam o krytykę tylko o pomoc, to jednak robi różnicę .

          Gość_Nowa .
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Szkoła policyjna .

          W szkole mundurowej mogą opowiadać ,,o PRACY" w Policji a nie dawać jakieś kwalifikacje.

          Nazwa mundurowa to tylko zachęta do przyjścia.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szkoła policyjna .

            w zdz-cie napewno zapoznasz sie z podstawami pracy sluzb mundurowych, bedziesz miala rowniez mozliwosc zwiedzenie szkol policyjnych np. w szczytnie, gdzie podejdziesz do testu sprawnosciowego, ktory zdaje sie pozniej w WSP w Szczytnie. Dzieki takim wyjazdom bedziesz wiedziala na czym powinnas sie skoncentrowac aby jak najlepiej przygotowac sie do rekrutacji w tej szkole. Oprocz tego sa zajecia ze strzelania, skladania broni, zajecia z samoobrony i prewencji. Nie wiem jak wyglada sprawa w Solcu, w zdz-cie nie ma wyciagania kasy, placi sie wpawdzie czesne, ale to chciazby koszt mundury, ktory dostajesz ze szkoly, rekompensuje ci to, a nawet przewyzsza koszt samego czesnego.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

            Odp.: Szkoła policyjna .

            w ZDZ masz szanasę w pierwszej klasie na obozy sparwnościowe. U nas są już teraz zapisy placi sie 100zł miesięcznie .Co do matury to jak chcesz zdac to liceum albo duzo samodzielnej pracy..

            Gość_ciekawy
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szkoła policyjna .

              Wiem, i chyba właśnie to zrobię . Dzięki. Chociaż jeden normalny człowiek się znalazł.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szkoła policyjna .

                czy szkola w scu tez jest platna?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szkoła policyjna .

                  Darmowa.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Szkoła policyjna .

                    Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera .

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Szkoła policyjna .

                      W ZDZ płacisz przez 1 rok 50 złoty,póżniej 100.Jesli chodzi o przygotowanie do matury i nauke to wszystko zależy od ciebie,możliwosci jest duzo tylko nie wszyscy chcą z nich skorzystać.

                      Kika1
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Szkoła policyjna - ZDZ w Ostrowcu czy ZSP w Solcu?

      Jeśli chodzi o przygotowanie do matury i ewentualnie dalszego studiowania, to zdecydowanie zwykłe LO. Broniewski jest bardziej humanistyczny, Chreptowicz bardziej ścisły, Staszic dla lingwistów, a Norwid dla tych, których gdzie indziej nie chcieli :-P

      Szkoły mundurowe to pic na wodę. W porównaniu z liceum poziom nauczania jest znacznie niższy, więc nie przygotują cię do dalszej kariery naukowej. Jeśli coś osiągniesz, to wyłącznie dzięki własnemu samozaparciu (czyli bez szkoły też byś sobie radę dała). Nie będziesz miała również zawodu. Czyli po zakończeniu szkoły znajdziesz się prawie w tym samym punkcie, co przed jej rozpoczęciem.

      Do ZDZtu idą ludzie, którzy albo nie mają pomysłu na siebie, albo z jakichś powodów muszą chodzić do szkoły, ale nie zależy im na poziomie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Ilando" Grzegorz Drogosz
Branża: Komputery
Dodaj firmę