Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

Ilość postów: 12 | Odsłon: 1358 | Najnowszy post
  • Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

    Szanowna Dyrekcjo Szkoły nr 14

    W związku z sytuacją terrorystyczną w Europie proponuję odwołać wycieczkę do Niemiec.

    Kompleksy basenowe o najwyższym standardzie znajdują się również w Polsce dlatego ze względu na bezpieczeństwo dzieci należ zmienić kierunek podróży.

    Mam nadzieję, że Państwo to przemyślą i podejmą rozsądną decyzję.

    Gość_Rodzic
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

      rodzice ,jak nie wyrazicie zgody na wycieczkę ,to dzieci nie pojadą i wycieczki nie będzie ,dziwię się dyrekcji ,że kusi

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

        Zaraz zaraz, a kto wymyślił taką wycieczkę. Wystarczyłoby nie dać zgody.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

          Wycieczka była planowana na początku roku szkolnego, jeszcze przed zamachami we Francji. Też miał syn jechać ale chyba odpuścimy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

      Dlaczego piszesz to na forum? Zwróć się bezpośrednio do dyrekcji.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

        Mój syn chodzi do tej klasy która ma jechać i decyzję o wycieczce podjęli rodzice , a nie dyrekcja czy wychowawca. Powiem więcej, propozycja wycieczki też wyszła od nas rodziców. Myślę, że założyciela tego wątku kierują inne intencje, ale nie dobro naszych dzieci.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

        Baseny są na uboczu dużych miast, poza tym w stroju kąpielowym ciężko będzie się wysadzić :D i coś ukryć :>

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

      Autorowi wątku proponuję napisać ten tekst do szkoły, a nie na forum.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

        a dlaczego na forum nie może? przestępstwo, czy co?

        Gość_mania
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

          Mania, a skąd ma pewność, że przeczyta to dyrekcja czy wychowawca. Dziwi mnie jedna sprawa. Naprawdę w podstawówce nie mają czego zwiedzać dzieciaki? Przecież ile czasu w autokarze będą siedziały. Rodzice, ktoś to wymyślił.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

        Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

        Ty wolisz czytać ,, ciekawsze,, wątki.

        Świadczą one tylko o mieszkańcach.

        Gość_czytelnik
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Szkoła nr 14 - wycieczka do Niemiec a sytuacja terrorystyczna w Europie

      10:58 a rozumu nie masz? U mojej córki też miał być wyjazd zagraniczny, dwa nawet ale na litość boską jeszcze zdąży zwiedzić świat a nie musi teraz, gdy jest jakieś zagrożenie. Kto bierze odpowiedzialność za tą decyzję? Ja w ogóle boję się posyłać na wycieczki szkolne. Dopiero zginął nastolatek z Bielska Białej. Może sytuacja będzie za niedługo bardziej komfortowa, a jeśli nie to tez dzieciaki będą żyły.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -