Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Kto zostanie nowym Prezydentem RP
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

Ilość postów: 10 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Szkoła jazdy Marka Szcześniaka”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    To za którym razem ktoś zda to już zależy od zdającego, a nie instruktora.

    Jeździłem z panem Markiem jak był instruktorem w kaskaderze. Nie był najgorszy, choć raz przypadło mi jeździć z innym instruktorem i muszę przyznać, że ten na zastępstwie potrafił nauczyć lepiej.

    Pewne jest to, że zajęcia z panem Markiem będą zabawne.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Ja jeździłam z Panem Markiem jakieś 3 lata temu. Jestem zadowolona z zajęć praktycznych - do mnie trafiały. To dość specyficzny gość i osoby przewrażliwione na swoim punkcie niekoniecznie będą umiały się z nim dogadać, ale ja wspominam przyjemnie. Koleżanka w tym czasie robiła kurs w innej szkole i dużo oporniej jej szło - ale to już kwestia nie tyle instruktora, co kursanta. Nie zdałam za pierwszym razem, bo za duży ze mnie cykor i narobiłam z nerwów takich głupot, iż sama siebie bym oblała. Na trzeci egzamin poszłam trochę zrezygnowana, bo stwierdziłam, że przecież umiem jeżdzić więc albo zdam albo odpuszczam. I zdałam. Cieszę się, że uczył mnie właśnie Pan Szcześniak, choć nie mam porównania do innych instruktorów, bo jeżdziłam tylko z nim/

    biba
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Po co robic prawo jazdy jak mozna kupic fahprufunga na targowicy

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_fahrer
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Pan Marek ma specyficzne poczucie humoru,nie każdemu to odpowiada. Ja brałam u niego dodatkowe jazdy 4 lata temu,szczerze go polecam!!Wesoły facet i bardzo konkretny!!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Ja też u niego jeździłem jak pracował w K. .Facet fajny, dobrze uczy. Razem ze szwagrem zdaliśmy za pierwszym razem. Gorąco polecam

    Gość_szwagry
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    A ja pracowałem z Markiem jak jeszcze nie był instruktorem. Super koleś!

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Nie rozwalił się.Właśnie zaczęłam jazdy u pana Marka.Doświadczenie wyczuwa się na kilometr.Wesoły,zabawny.Jestem pewna,że nauczę się dobrze jeździć pod jego okiem.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Dajcie na niego namiary, też się chcę zapisać na kurs ale nie wiem do kogo.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    691368255 to numer telefonu Do Pana szczesniaka

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Szkoła jazdy Marka Szcześniaka

    Polecam p.Marka z całego serca.Zdałam za drugim razem w Tarnobrzegu. Super instruktor z poczuciem humoru!!!

    Gość_marta.b
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę