Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

Ilość postów: 8 | Odsłon: 1332 | Najnowszy post
  • Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

    Niedługo będę wyprawiał wesele i na stół wiejski poszukuje takich butelek.czy niewiecie gdzie można takie dostać ?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

      na Żeromskiego w sklepie centrum ogrodniczego

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

        Ja mam zibi.oc@gmail.com

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

          Ile kolegi się taka butelka ceni

          Pana moderatora proszę o nieblokowanie posta z pytaniem o cenę oraz odpowiedz z ta cena bo to nie jest żadna oferta handlowa ani ogłoszenie tylko udzielenie informacji niezawierajacych reklam producentów ani dystrybutorów w/w butelki.

          Pozdrawiam

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

            Za 5 pustych, jedna z.......

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

              W 101 DROBIAZGÓW NA ROGU POLNEJ I MICKIEWICZA.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

                Zapewne potrzebujesz je na tradycyjny bimberek . Robisz błąd szukając starodawnych opakowań szklanych aby to wyglądało efektownie.Ja zrobiłem tak samo kilka lat wstecz.W dwu naczyniach szklanych na stole wiejskim był ten sam rodzaj trunku ,co było napisane taką samą czcionką i takimi samymi literami.Jedna flacha była z lat powojennych,oryginalna a druga dość ładna współczesna w koszyczku .Wiesz jaki był finał¨? Z tej brzydkiej starej prawie nikt nie pił a z tej drugiej ładnej poszło wszystko

                Gość_yogi
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szklane butelki 5-litrowe z nakrętkami - gdzie takie dostać w Ostrowcu?

                  Mam 5cio litrową z kranem po METAXSIE na nóżkach, mogę Ci pożyczyć.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -