Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
czy lubisz pis
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

szczepienia

Ilość postów: 46 | Odsłon: 2034 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: szczepienia

Mam 62 lata w 03/2021 chorowałam na covid , kiedy mogę się zaszczepić , wie ktoś może ? mam powikłania w płucach.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Różne dane min.6 m lub 3 m po złapaniu

Gość_Z
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Proponuję zorganizować w Ostrowcu jakieś wybory wtedy w mig nas zaszczepią.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Glupie

Gość_Z
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Mam być szczepiony AZ - trochę się obawiam. Chyba nie ma możliwości proszenia o zamianę?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Preparat na Covid zwolniony z odpowiedzialności działań niepożądanych,w tym ryzyka powikłań,a co za tym idzie nawet śmierci zaszczepionego.Ryzyk fizyk?

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

Odp.: szczepienia

Dyrektor szpitala im. Żeromskiego poinformował podczas wtorkowego posiedzenia komisji zdrowia rady miasta, że placówka prowadzi cztery punkty szczepień, w których można podać 2,8 tysiąca dawek tygodniowo, a przy jeszcze większej mobilizacji – nawet 4 tysiące. – Zaszczepiliśmy dotąd 10 tysięcy osób i jesteśmy gotowi zaszczepić więcej – powiedział dr Jerzy Friediger.

– Przepraszam, że użyję takiego sformułowania, ale głupota tych, którzy zajmują się szczepionkami przekracza średni poziom głupoty. Jest głupsza czasami, niż przewiduje to polska norma budowlana. Dostaliśmy dziś (we wtorek – red.) 1 860 rozmrożonych szczepionek, które musimy podać do soboty, do godziny 21:55, to znaczy, że zarządza tym … Nawet nie chcę kończyć – powiedział dyrektor szpitala.

Stwierdził, że szczepionki do placówki powinny trafić głęboko zamrożone, ponieważ szpital zakupił specjalne lodówki, w których można przechowywać preparaty. – Miały do nas przyjechać zamrożone, ale ktoś sobie wymyślił, że je rozmrozi. Sprężymy się i zużyjemy te szczepionki – zapewnił.

– Nie będąc wcześniej przygotowanymi, do soboty musimy ściągnąć 1 760 osób na szczepienie. Nie ulega żadnej wątpliwości, że nie zmieścimy się w warunkach dyktowanych przez ministerstwo dotyczących grup i przedziałów wiekowych. Nie dopuścimy do tego, żeby szczepionki się zmarnowały – mówił dr Jerzy Friediger.

https://lovekrakow.pl/aktualnosci/dyrektor-szpitala-im-zeromskiego-do-soboty-musimy-wykorzystac-1-8-tys-szczepionek_40584.html

Gość_Jesteś chory kolo
      Zgłoś
      Odpowiedz

Co w związku z tym chory kolo ? Uważasz, że to rządu wina ? Nie bądź śmieszny.

Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

Nie - pewnie twoja, rząd jest pełen debaściaków.

Gość_Jesteś chory kolo
          Zgłoś
          Odpowiedz
9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -

Losowa firma:
Tesco Polska Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę