Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia korzystacie przeglądając forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szczepić czy nie szczepić?

Ilość postów: 4595 | Odsłon: 152804 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

     a tam nie daj sobie wyprać mózgu, bedą Ci wmawiać różne rzeczy że to normalne, że to mało kiedy itp. skontaktuj sie ze Stop Nop. darmowa pomoc prawna, wszystkie pisma robią za Ciebie Ty tylko podpisujesz i wysyłasz do sanepidu. Jak Cie stać to robią to za Ciebie.

     antyNwo
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

      O proszę, następna organizacja, promuje ją antyNwo, ktora zarabia i bogaci sie na nieszczęściu innych.Jak cie stać to ci pomogą, a jak nie, no to cóż.....

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

       źle zrozumiałeś albo celowo nie chcesz zrozumieć, pomagają KAŻDEMU ! I za darmo, pomoc polega na sporządzaniu pism w odpowiedzi na pisma z sanepidu i na darmowych poradach przez telefon, pismo należy zeskanować wysłać na adres kancelarii prawnej po czym otrzymujemy odpowiedź. Jeżeli kogoś stać może kancelarii udzielić pełnomocnictwa i wtedy wszystkie pisma przychodzą do nich. Coś w tym widzisz złego? ALARM w sprawie szczepień! szczepienia zawierają coś znacznie gorszego niż rtęć i aluminium, zawierają RETROWIRUSY. W skrócie modyfikują one genetycznie dziecko a dziecko przekazuje to coś wnukom, prawnukom itp. Nowy kanał Jerzego Zięby na vimeo https://youtu.be/az_OMe_NRjo

       antyNwo
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

        Pomogą również gdy dziecko w wyniku braku szczepienia zachoruję na groźną chorobę ?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

         a na jaką? dzieci nieszczepione są zdrowsze, na to są badania w przeciwieństwie do nie przebadanych w ogole szczepionek. Polska to dla koncernów poligon doświadczalny. Lekarze palą głupa normy aluminium dla małego dziecka tak jakby ważyło 1500kg !!! Rewelacje nowego dyrektora PZH p.Grzegorza Jurczyka na temat szczepień, a wiedza medyczna.

         Z cyklu; „P-260, panstwo istnieje formalnie”.

         dr.J.Jaśkowski

         Przyszłość jednostki zależy od jego zdolności do analizowania informacji i dezinformacji z wielką przenikliwością oraz na możliwości wykorzystania jego wyobraźni i twórczej mocy w pełni. Te dwie możliwości odłożone na bok lub zniszczone we współczesnym życiu, są najważniejsze. Nie istnieje jakaś wymyślona rzeczywistość na zewnątrz, do której jednostka musi się dostosować. Jeżeli to popełni, to ginie jako podmiot. Temu „przystosowaniu” służy własnie państwowy, powszechny system edukacji czyli tresura wzmocniona mass mediami niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem.

         Jak wiadomo, od kilku ładnych lat, Polska jest państwem istniejącym pozornie. Te słowa wypowiedział nie kto inny, ale Minister Spraw Wewnętrznych, czyli osoba jak najbardziej kompetentna w tych sprawach.

         Jeszcze dosadniej określił to p.minister, a obecnie Premier Morawiecki, twierdząc w wywiadzie publicznym, że Polska należy do kogoś z zachodu.

         Dalej to już malutki tylko krok, aby dokonać korelacji informacji i ustalić, kto jest tym kimś z Zachodu.

         98% kapitału światowego znajduje się w City of London Corporations, tym państwie istniejącym od co najmniej 1320 roku, a formalnie nieznanym i niewymienianym w podręcznikach wydawanych w Polsce.

         Wiadomo kto ma forsę ten rządzi. Wszystkie większe korporacje farmakologiczne znajdują się w City.

         Ostatnie przemeblowania na scenie politycznej w Kraju wyraźnie wskazują, że pozostali na stanowiskach ci aktorzy sceny politycznej, którzy dbają o dochody City. Przykładowo, p. Minister Radziwiłł, pomimo licznych publikacji prasowych i skarg na jego działalność pozostał na stanowisku. Czy wyprowadzenie z kasy ponad 250 milionów na zakup nikomu do niczego niepotrzebnych szczepionek tylko w jednym roku, ma z tym związek? oczywiście nie wiem.

         Sam musisz się domśleć Dobry Człeku.

         Jak podał” Menadżer Zdrowia”z 13.04.2016 r. wielkimi literami :do Polski przyjadą amerykańscy doradcy zdrowotni. I dalej , że w czerwcu do Warszawy przyjadą najlepsi amerykańscy fachowcy, doradzając polskim menadżerom zdrowia, jak lepiej zorganizować i jak poprawić system zdrowotny.

         Widzimy to wyraźnie, ponieważ zaostrzono postępowanie przeciwko lekarzom otwarcie krytykujących bezmyślne przymusowe, szczepienia preparatami nie przebadanymi wg reguł naukowych. Podobnie NIK zaostrza kontrole san- epidów pod kątem wyszczepialności. Pisałem o tym.

         https://www.facebook.com/JJaskow/posts/579654319033865

         https://www.polishclub.org/author/jjaskowski/

         Ostatnio dokonano podmiany dyrektora PZH. Nowym dyrektorem został p. Gerzegorz Juszczyk, który od razu zaczął udzielać wywiadów z grubej rury:

         „Szczepienia są bezpieczne , I dalej: informacje dotyczące negatywnych efektów szcepień nie mają naukowego potwierdzenia.” za medexpress.pl 6890.

         A p. Dyrektor od razu uwidocznił swoją niewiedzę w podstawowych tematach takich jak : epidemiologia, historia medycyny, toksykologia czy wirusologia. A przecież to wszystko były przedmioty wykładane w dobrych Akademiach Medycznych, przed laty.

         Braku elementranej wiedzy p.Dyrektora Juszczyka udowodnię na prostym przykładzie.

         Przypomnę sprawę tylko jednej szczepionki przeciwko grypie. Najpierw, corocznie inspektorzy CDC udają się do Azji w poszukiwniu wirusa, który ewentualnie może być podstawą produkcji szczepionki, rzekomo zapobiegającej epidemii grypy. Po kilku tygodniach poszukiwań, przywożą do USA owego wirusa i rozpoczna się produkcja szczepionki. To wszystko trwa ok 6-9 miesięcy.

         Potem koncerny faramceutczne rozprowadzają ową szczepionkę po krajach europejskich.

         Dlaczego po krajach europejskich?

         A no dlatego, że ubogie kraje afrykańskie czy azajtyckie nie mają takiej kasy, aby się nabierać na owe cudowne szczepienia.

         W czasie tych 6-9 miesięcy produkcji szczepionki, wirus rozmnażany na kurzych jajkach ulega mutacji.

         W konsekwencji zupełnie nie wiadomo jakiego wirusa w danej partii szczepionek można znależć.

         Jak wiadomo, pilnująca jakości szczepionek p.prof. Bucholc, nie ma specjalnego pojęcia co znajduje się w ampułkach. Wykazała to jasno w czasie wypowiedzi telewizyjnch. Wykazuje to do dnia dzisiejszego, nie zamieszczając na stronie internetowej swojego zakladu, nawet składu chemicznego szczepionek.

         Tak więc z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, można stwierdzić, że rozprowadzane w Polsce szczepionki na pewno nie chronią przed zachorowaniem, nie wspominajac o tym, że wirusów grypy i paragryp jest ponad 200, a oni tworzą szczepionkę z jednego czy dwu. Ale jak możemy sprawdzić, dzięki zaangażowaniu samorządowców, systematycznie wypływają pieniądze z kraju za te szczepionki. Słynne akcje „bezpłatnych” szczepień przeciwko grypie, są bezpośrednim dowodem niskiej wiedzy merytorycznej samorządowców lub działań pozamerytorycznych dealerów szczepionkowych.

         Znana znachorka warszawska p.mgr. prof. Brydak, kierująca kampanią przeciwko grypie, po 40 latach pracy, nawet nie umie odróżnić takich pojęć jak, zachorwanie na grypę od podejrzenia zachorowania na grypę.

         Nie umie, lub nie chce, podać kto z chorujących był szczepiony, a kto nie.

         Ale jest trzymana nadal na stanowisku w PZH i opłacana dobrze z pieniędzy podatnika. Dodatkowo dorabia sobie współpracując z firmami produkującymi szczepionki.

         Trudno się więc dziwić, że nagania do szczepień.

         A tymczasem zaczęły wypływać rozmaitego rodzaju prace naukowe demaskujące szczepionkarzy. I tak, naukowcy z Kanady udowodnili, że osoby szczepiące się na grypę, chorują kilkakrotnie częściej i przebieg jest dużo poważniejszy, aniżeli u osób nieszczepiących się.

         Podobnie zauważono, że efekt szczepień jest taki sam, jak mycie rąk, ale po myciu rąk jeszcze nikt powikłań nie opisał, a po szczepieniach podaje się ich coraz więcej. Nie wspominając o tym, że mycie rąk jest zdecydowanie tańsze od szczepień.

         Szczepi się tylko ok. 5-6 % pracowników Służby Zdrowia, a podobno mamy Demokrację czyli powinna decydować większość?

         Jak widzimy na tym prostym przykładzie mamy dyktaturę Trolli opłacanych przez City of London Corporations.

         I mamy poważny problem:

         jak w świetle tych jak najbardziej naukowych prac wygląda twierdzenie nowego dyrektora PZH p.Grzegorza Juszczyka o rzekomym bezpieczenstwie szczepionek i dobrym przebadaniu?

         Czy jednak koncerny faramceutyczne nie zrobiły sobie poligonu doświadczalnego z polskiego społeczeństwa?

         Sam musisz pomyśleć PT Czytelniku!

         Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.

         Ustawy medyczne służą handlarzom i spec - służbom,

         w celu lepszego zniewolenia człowieka [politycznego/ekonomicznego].

         Nowy p. Dyrktor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego p. Grzegorz Juszczyk zupełnie nie orientuje się w składzie szczepionek. Gdyby troszeczkę znał taki skład, to przeciez nie oszukiwałby Rodaków twirdzeniem, że szczepionki są bezpieczne.

         Przykładowo:

         W USA DOPUSZCZALNY LIMIT ALUMINIUM NA SZCZEPIONKĘ JEST NASTĘPUJĄCY:

         1 miesiąc “0” zero aluminium,

         2 miesiąc 245 pg/kg - tj. 4900% więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa.

         4 miesiąc 171,1 pg/kg - tj,3422 % więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa,

         6 miesiąc 161,2 pg/kg - tj. 3224 % więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa.

         Granice bezpieczeństwa wg FDA dla aluminium z pozajelitowego źródła np. szczepionek, wynoszą poniżej 5 pg/kg masy ciała na dobę.

         W szczepionce przeciwko grypie jest ok. 400 mcg glinu.

         Przeliczając to z “polskiego na nasze”. To znaczy, że lekarz pediatra uważa, że dziecko po narodzeniu waży ok 1.5 tony lub jak ktoś woli 1500 kg. !!!

         I proszę zauważyć, żadnego PT Profesora specjalisty z pediatrii, to wcale nie dziwi. Przez ostatnie pół wieku, żaden spośród nich nie zaprotestował przeciwko takiej bezmyślności!

         To jakimi oni są profesorami czy ekspertami uszkadzającymi małych pacjentów?

         Proszę zauważyć, żadna Izba Lekarska nie widzi problemu w takim masowym truciu dzieci. Ale przyczepia się do ludzi ujawniajacych te fakty.

         Podwójna etyka istnieje tylko w jednej cywilizacji.

         Proszę zgadnąć w której?

         Po urodzeniu dziecko wg kalendarza szczepień, obowiązkowego w Polsce, dostaje 73.5 pg/kg masy ciała aluminium to jest 1470% więcej, aniżeli granice bezpieczeństwa.

         Szczepionka przeciwko pneumokokom, zawiera 125 mcg aluminium.

         Szczepionka Hepatitis A zawiera 250 mcg aluminium.

         Szczepionka HPV zawiera 225 mcg aluminium.

         Szczepionka o nazwie Pentacel tzw. kombinowana zawiera 330 mcg aluminium. Może dlatego w Polsce jest taka nagonka na rodziców, aby podawali dziecku szczepionki np. 5 w jednym.

         Biorąc pod uwagę średnią masę ciała noworodków można stwierdzić, że:

         dziecko o masie 8 funtów, czyli poniżej 4 kg, może otrzymać maksymalnie ok. 18.2 mcg aluminium. Po takiej dawce u większości dzieci tj. 84%, nie powinno być objawów uszkodzenia nerek czy mózgu.

         dziecko o masie 15 funtów może otrzymać maksymalnie 34.1 mcg aluminium,

         dziecko o masie 30 funtów może otrzymać co najwyżej 68.1 mcg aluminium.

         Badania podawane przez FDA stwierdzają, że ilość aluminium wprowadzona do organizmu dziecka w pierwszym roku życia, wynosi 4,225 miligramów, wg. zalecanego schematu szczepień. Dla przypomnienia, dzienna dawka tej toksyny nie może przekraczać 5pg/kg masy ciała na dzień. W jednej szczepionce przeciwko WZW, podawanej po urodzeniu w pierwszej dobie dziecka, jest 0.25 mg aluminium!! sic!!

         Trzeba pamiętać, że okres połowicznego wydalania aluminium wynosi ok. 100 dni. Czyli, odstęp czasu pomiędzy jedną, a drugą szczepionką, powinien wynosić minimum 12 tygodni. Nie ma żadnych prac naukowych, które udowadniałyby, że takie komasowanie szczepień, czyli podawanie kilku szczepionek jednocześnie lub w któtkim przedziale czasowym jest bepieczne.

         I proszę zauważyć, nowy dyrektor PZH Grzegorz Juszczyk także nie wie o tym.

         Od razu wyjaśnia się, kogo mianują władze rządzące naszym biednym krajem, jeszcze od Odry do Bugu, na stanowiska adminsitracyjne.

         Przecież o to chodzi, aby głupi, biedny ludek nic nie wiedział. Ma płacić podatki do City.

         Przecież już od wielu lat musimy płacić podatek od oddychania, czyli od dwutlenku węgla, rzekomo z powodu tzw. efektu cieplarnianego, którego nie ma. Podatek ten wynosi tyle samo, co rząd warszawski przznacza na Służbę Zdrowia. Teraz już wiesz Dobry Człeku dlaczego są kolejki do lekarzy. Najpierw pieniądze dostaje City, a dopiero reszta idzie na leczenie. Dlatego obniżono wydatki na Służbę Zdrowia z 10.5% PKB ze Stanu Wojennego do 4.5% PKB obecnie. Podobno do 2025 mają zostać podniesione do 6 %. Nikt przy zdrowch zmysłach nie może określić jakie będzie PKB w 2025 roku, kraju należącycm do kogoś z zachodu.

         Musimy pamiętać, że podobnie błędnie wypowiadał się P.Dyrektor Grzegorz Juszczyk w pozostałych temtach np. odpornóść stada, czy zabezpieczenie populacji poprzez zaszczepienie 90% społeczeństwa. Gdyby znał troszeczkę temat to wiedziałby, że epidemie występują tylko w krajach, które stosują przymusowe szczepienia. W Anglii, w której wyszczepialność jest na poziomie 40% społeczeństwa, nie zanotowano żadnej epidemii. Podobnie we Francji. Epiedmie ostatnio zanotowano w Rumunii, gdzie istnieje przymus szczepień.

         http://www.polishclub.org/2017/02/22/dr-jerzy-jaskowski-rzadowe-raporty-belkot-medialny-70-000-nowotworow/

         https://kochanezdrowie.blogspot.com/2017/03/dr-jerzy-jaskowski-epidemia-kamstwa.html

         http://www.infozdrowie.com/epidemii-szczepionkowej-zrobiono-hiszpanska-grype/

         O, ale to trzeba wiedzieć przed udzielaniem wywiadów.

         No chyba, że celem takich wywiadów jest dezinforamcja Społeczeństw.

         Sam musisz sobie i na to pytanie odpowiedzieć Szanowny Czytelniku.

         Bezwzględnie jednak możemy postawić wniosek, że prawa cywilizacji łacińskiej są wymazywane na rzecz cywilizacji bizantyjskiej, w wydaniu pruskim z domieszką turańskiej i żydowkiej.

         NO!!! ale nie po to wymazano naukę o cywilizacjach z podręczników , abyś Ty coś wiedział!

         Dlatego systematycznie obniża się poziom edukacji w państwowych, bezpłatnych, powszechnych szkołach. Podobnie zresztą jak w prywatnych, zmuszanych do realizacji państwowych wytycznych programów.

         Podobną urawniłowkę wprowadzono poprzez NFZ w lecznictwie. Nie ma żadnej różnicy pomiędzy profesorem, a stażystą. Obaj muszą realizować procedury, nie wiadomo przez kogo ustalane.

         „Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

         Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych”

         A ty PT Czytelniku do jakiej grupy należysz?

         Gda.117.XII.2017 r.

         kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

         antyNwo
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

          Media straszą epidemią krztuśca i odry ! Eksperci alarmują – wyszczepialność spada ! Wraz ze zmniejszoną wyszczepialnością, o ponad połowę spadła zapadalność na krztusiec , odrę, rózyczkę :)

          Według danych PZH:

          od 1 stycznia do 15 listopada 2016 – 6055 przypadków krztuśca

          od stycznia do 15 listopada 2017 – 2709 przypadków krztuśca

          od 1 stycznia do 15 listopada 2016 – 125 przypadków odry

          od stycznia do 15 listopada 2017 – 58 przypadków odry

          od 1 stycznia do 15 listopada 2016 – 1004 przypadki różyczki

          od stycznia do 15 listopada 2017 – 454 przypadki różyczki

          gratulujeMY

          https://drive.google.com/file/d/1GLHZhO0XzR8XI8N8UQnqETOGG_3sI4Ly/view?usp=drivesdk

          antyNwo
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

           Jerzy Zięba o szczepieniach. Wcześniej niż później będzie pozew zbiorowy za okaleczanie Polskich dzieci. https://vimeo.com/user75852809

           antyNwo
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

            "Czy Naczelna Rada Lekarska współpracuje z koncernami farmaceutycznymi?

            Okazuje się, że... nie ma obowiązku ujawniać takich informacji.

            W czyim interesie cenzuruje lekarzy uczciwie informujących o ryzyku szczepień? http://img.liczniki.org/20171226/FB_IMG_1514311511140-1514311671.jpg

            antyNwo
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             I gdzie tu sensacja, bo nie łapię?

             antares
             Zgłoś
             Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              antynwo widzę że nie dajesz za wygraną i nadal wierzysz w swoje bajki bez pokrycia.nie bylo by w tym nic złego gdybyś nie wciska ich innym. pozdrawiam.

              Gość_Anty b.
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 56

              Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              antares ano sensacja bo my suweren ich chlebodawca mamy święte prawo do jawności takich informacji, widać że dobrze ci jest w kajdanach, jak bie to to może sensacją bedzie dla ciebie że ministerstwonzdrowia to firma prywatna zarejestrowana w waszyngtonie.. to dlatego ostatnio najgorsze szczepionki sciagaja z ukrainy, tajwanu, rumunii w ramach przepisów o klęsce żywiołowej

              antyNwo
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              Szczepić, nie ulegać głupiej propagandzie antynvo.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              szczpienie kobiet w ciąży a drastycznie zwiększona loczba poronień, 19:13 to nie moja propaganda a sucje fakty https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/14/wzrost-o-4250-liczby-poronien-po-podaniu-szczepionek-przeciw-grypie-kobietom-w-ciazy/

              antyNwo
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              Piekielnie wiarygodne źródło... z resztą jak wszystkie twoje. Gdzie ty to znajdujesz, na zlotach dla nawiedzonych? P.S. Przypisy są jeszcze mniej wiarygodne.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              a co ześ sie źródła uczepiła? źródło bardzo poważne. uzasadnij dlaczego nie wiarygodne bo tak to każdy sobie może napisać! . a to twierdzisz że wstrzyknięcie matce a zarazem płodowi rtęci, aluminium,DNA małpy, polisorbat 80, skwalen, glifosat, formaldehyd, nie ma wpływu na płód?

              antyNwo
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              #czerwonakartka

              U mojego dziecka po I dawce MMR nastąpił permanentny, nieutulony krzyk. Pielęgniarka zupełnie ten fakt zignorowała oświadczając, że dziecko histeryzuje. Krzyk i płacz trwały kilka godzin. Potem syn miał wysoką gorączkę, która ustąpiła po kilku dniach. Z biegiem czasu dziecko zaczęło łapać różne infekcje. Przynajmniej raz na kilka miesięcy zapadało na zapalenie krtani, dusiło się. Musiałam wzywać do domu pogotowie. Trafiliśmy do laryngologa, który zalecił aby usunąć dziecku guzki śpiewacze bo jak twierdził sa powiększone. Oczywiście zaufałam lekarzowi i dałąm się wkręcić na zabieg, który kosztował ok 2 tys. zł, a który jak się okazało nie był w ogóle potrzebny. Potem był usuniety trzeci migdał, potem kolejny zabieg usuniecia trzeciego migdała, bo rzekomo odrósł i modelowanie dwóch kolejnych migdałów, potem operowana przepuklina. Pomimo tych wszystkich zabiegów problem bezdechów u dziecka wcale się nie zakończył, a wręcz przeciwnie - nasilił się jeszcze bardziej i doszedł do tego nieustający katar. Szukaliśmy pomocy u innego lekarza, który od razu zalecił zrobienie dziecku wymazu z nosa i gardła. Jak się okazało wyszedł gronkowiec złocisty, ktorym nasze dziecko zostało najprawdopodobnie zarażone w klinice gdzie przechodził te wszystkie operacje. Aby nie przedłużać powiem tylko, że pomógł nam dopiero lekarz ajurwede. Podniósł odporność synowi, kazał odstawić nabiał, węglowodany szczególnie słodycze, zrezygnować z pasty do zebów z fluorem oraz unikac przetworzonych potraw. Dodam tylko, że przestałam szczepić swoje dziecko i w tej chwili cieszy się bardzo dobrym stanem zdrowia."

              http://stopnop.com.pl/czerwonakartka-autentyczne-historie-poszkodowanych-przez-szczepienia-przyslij-swoja-historie/

              antyNwo
              Zgłoś
              Odpowiedz
             • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

              jędrek rezydent JUDA przed trybunał stanu !

              * ...Przymierze.....Trucizny te , będą pochłaniane przez skórę co zniszczy ich umysły i układ rozrodczy..Trucizny te będą ukryte we wszystkim co ich otacza, w tym co piją , jedzą , oddychają i ubierają.Metale miękkie sprawią , że będą oni tracić zmysły. Obiecamy im na wszystkich naszych frontach, że znajdziemy lekarstwo a jednak nakarmimy ich większą ilością trucizn.Będziemy uczyć ich przez zabawne obrazy i muzyczne dzwięki, że trucizny są dobre.Tym którzy szukają pomocy, pomożemy. Wezmiemy ich , i damy im więcej trucizn.Będą widzieć jak nasze produkty używane są w filmach aż przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego działania.Kiedy urodzą , wstrzykniemy truciznę w krew ich dzieci i przekonamy ich że jest to dla nich dobre.Zaczniemy wcześnie , kiedy ich umysły będą jeszcze młode. Będziemy celować w nich tym , co dzieci lubią najbardziej , słodyczami.Gdy ich zęby spróchnieją , wypełnimy je metalem , który zabije ich umysły i ukradnie ich przyszłość.Ich umysły będą należały do nas i zrobią wszystko co im powiemy. Jeśli odmówią , znajdziemy sposób, aby wdrożyć do ich życia technologie zmieniające umysł.Będą wykonywać dla nas pracę , a my będziemy się rozwijać na ich ciężkiej pracy.Ich umysły będą ograniczone przez wierzenia, wierzenia które my ustanawiamy od niepamiętnych czasów.Oni nigdy, przenigdy nie mogą się dowiedzieć co zrobiliśmy, bo jeśli się dowiedzą , nie będziemy mieli gdzie uciecAle jeśli oni kiedykolwiek dowiedzą się że są nam równi, wtedy zginiemy. TEGO NIGDY NIE MOGĄ SIĘ DOWIEDZIEĆ.Istnienie tego przymierza nigdy, przenigdy nie może być poznane. Nigdy, przenigdy nie można o tym pisać ani mówić,Bo jeśli tak, to Swiadomośc, która się pojawi, uwolni na nas wściekłość GŁÓWNEGO TWÓRCY i zostaniemy wrzuceni do głębin. więcej na: http://youtubersi.pl/film/265535/justyna-socha-maciej-kawiak-zbigniew-kku-o-nadchodzcym-terrorze-szczepieniowym-szczepionki-ludobjstwo-baxter-novartis-gsk-terror--

              antyNwo
              Zgłoś
              Odpowiedz
  12467 ... 253254255256
  Przejdź do strony nr
  27 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).
  
  - Ogłoszenie społeczne -

  - Reklama -


  Losowa firma:
  MebMix
  Branża: Skręcanie i montaż mebli
  Dodaj firmę