Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia korzystacie przeglądając forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szczepić czy nie szczepić?

Ilość postów: 4595 | Odsłon: 152803 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Ja zaszczepiłam se dziecko i jestem pewna że się nie zarazi od nieszczepionych.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             ale to szczepione dzieci zarażają co pisze w ulotce szczepionki

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             DOWODY NA TO ŻE SZCZEPIENIA SĄ NIEBEZPIECZNE

             1) Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich rozpoznawania

             2) Charakterystyka produktu leczniczego danej szczepionki

             3) Mówienie przez osoby publiczne w tym MZ, że szczepienia są bezpieczne i jednocześnie nie podawanie dowodów na to w postaci badań naukowych ponieważ takich badań nie ma.

             Osoby publiczne zatem wykorzystują własne stanowisko aby dodać wiarygodność informacji . Takie zachowanie jest niedopuszczalne.

             https://www.facebook.com/groups/402576940080235/permalink/757413771263215/

             4) Brak rzetelnych statystyk i kwalifikacji NOP, a tak naprawdę ich nie ma.

             5) Zgony jakie miały miejsce w krótkim okresie czasu po zaszczepieniu w tym pogorszenie stanu zdrowia osób zaszczepionych (często bezpowrotnie)

             - proszę zauważyć że przeciwników szczepień rośnie i to przede wszystkim tych osób, które zauważyły niekorzystne zmiany u własnych dzieci.

             - dobry produkt sam się reklamuje, a zatem stosowanie obowiązku nie miałoby miejsca. Ludzie sami by prosili o szczepienia.

             6) Blokowanie wszelkich treści i publikacji niezgodnych z polityką prowadzoną "zdrowotną" nawet lekarzy czy naukowców - napiętnowanie.

             7) Nie spotkałem źródła, aby Immunolog chwalił szczepienia, a cała ta dziedzina oparta jest tylko i wyłącznie na założeniach.

             TAM GDZIE ZACZYNA SIĘ CENZURA, ZASTRASZANIE KOŃCZY SIĘ NAUKA, A ZATEM MAMY STEROWANIE SPOŁECZNE.

             #niebezpieczne #szczepienia

             http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20102541711&fbclid=IwAR0qj4b2zv3hCh45_Pa2H3pGBtELb6qcsEFQvlRmVsJKbfxFvWoXgrVSZyE

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.

             To całkowicie niszczy naturalną zdolność ludzkiego ciała do zabijania komórek rakowych. Nagalaza jest białkiem, które jest również tworzone przez wszystkie komórki rakowe. Enzym ten jest również w bardzo wysokich stężeniach u austystycznych dzieci. I oni UMIESZCZAJĄ ją w szczepionkach! Zapobiega to wykorzystywaniu przez organizm witaminy D niezbędnej do zwalczania raka i zapobiegania autyzmowi. Nagalaza wyłącza system odpornościowy. Jest również znana z powodowania cukrzycy typu 2. Więc w zasadzie… nie zabijali tych lekarzy, ponieważ odkryli oni lekarstwo na raka, czy odnieśli sukces w leczeniu autyzmu… zabijają ich ponieważ ci lekarze prowadzili badania i mieli dowody na to, że szczepionki które wstrzykują naszym dzieciom POWODUJĄ obecny kryzys raka i autyzmu! Lekarze, których zabili na Florydzie współpracowali i przygotowywali się do upublicznienia tej informacji.

             Elementarna zasada depopulacji: uczyń prawem to, że dzieci muszą być zaszczepione, aby mogły uczęszczać do szkoły.

             Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.

             Dr Ted Broer przekazuje w poniższym nagraniu informację o nagalazie. Wyjaśnia to o wiele lepiej niż ja. Nagranie to jego wywiad w Hagmann & Hagmann z dnia 25 lipca. Dr Ted Broer przekazał to w raporcie The Hangmann & Hangmann, po niecałej godzinie trwania audycji, ich trzygodzinny program zdjęto i każda z linii, której starali się użyć, była rozłączana... a później ich serwery padły. Był podenerwowany przekazując tą informację... obawiał się, że zostanie usunięty w stylu Hastingsa, zanim zdąży przekazać to opinii publicznej. Więc wysłuchaj jego krótkiego nagrania. To około 19 minutowe nagranie, ale najważniejsze informacje padaja w pierwszych 10 minutach. To zdecydowanie najważniejsza informacja jaką kiedykolwiek słyszałem. I musi być rozpowszechniona. PROSZĘ, WYSŁUCHAJ TEGO KRÓTKIEGO NAGRANIA! http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/71786-zamordowani-holistyczni-lekarze-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-do-wszystkich-szczepionek?fbclid=IwAR1U22WhbhQyMONz-n8gDOCT768bP-nhRCXpH7VZrKH19T0bp1JSuuLMGIQ

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Ja se dzisiaj strzepałem i polecam wszystkim którzy się jeszcze nie strzepali! Zdecydowanie polecam!

             Gość_dobry malarz
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Jasminka jest ofiarą szczepionki...

             TUTAJ MOŻESZ JEJ POMÓC! https://zrzutka.pl/r55nzs

             NAGRAJ I PRZYŚLIJ SWOJĄ HISTORIĘ! stopnop@gmail.com

             #czerwonakartka

             (Badania wykluczyły chorobę genetyczną.)

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1668817663145655&id=206336526060450

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Od stycznia obowiązywać będzie chemiczna kastracja dziewcząt – szczepienia na HPV idą w ruch!

             Zeda Pingel przed i po szczepionce Silgard/Gardasil (fot. vaccinationinformationnetwork.com) Zeda Pingel przed i po szczepionce Silgard/Gardasil (fot. vaccinationinformationnetwork.com)

             Drogie Polki, gimnazjalistki i licealistki! Na podstawie niezgodnej z Konstytucją ustawy od 1 stycznia 2017 r. zaczniecie być poddawane przymusowej rządowej kastracji chemicznej przy użyciu bardzo niebezpiecznego płynu kastrującego o nazwie Silgard (Gardasil), dla zmylenia przeciwnika zwanego „szczepionką na HPV”.

             Jak się nie dać wykastrować? To bardzo proste: należy stanowczo, zdecydowanie i odważnie powołać się na Artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, który stanowi:

             Art. 39.

             „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”.

             Źródło: http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/2.htm

             Drogie gimnazjalistki i licealistki, nauczcie się tego zdania na pamięć i cytujcie je rodzicom, nauczycielom, szkolnym pielęgniarkom, lekarzom oraz pozostałym funkcjonariuszom systemu opresjii w naszym, rządzonym przez antypolaków.

             Nauczcie się też na pamięć niezbędnego uzasadnienia do 39. Artykułu Konstytucji RP. Będą wam bowiem próbować wciskać, że szczepienia nie są żadnym eksperymentem medycznym.

             Otóż szczepienia są eksperymentem medycznym!

             Dowód 1: Umierają oraz są masowo kaleczeni po nich ludzie.

             Dowód 2: Żaden lekarz nie podpisze własną ręką na papierowym piśmie gwarancji bezpieczeństwa konkretnej „szczepionki”, którą właśnie poleca.

             Również niektórzy znani politycy (np. Patryk Jaki, Jarosław Gowin, Przemysław Wipler, Grzegorz Braun, Adam Lipiński, Agnieszka Pomaska, Mirosława Nykiel, Jacek Żalek, Arkadiusz Mularczyk, Dariusz Joński, Tomasz Grabowski, Grzegorz Napieralski) uważają szczepienia za eksperyment medyczny – i jako jedni z niewielu głosowali przeciwko tej, ludobójczej w swej istocie, ustawie. Podobnie myślących polityków jest oczywiście więcej, ale pozostali niestety nie mówią ludziom głośno tego wszystkiego, o czym sami doskonale wiedzą, bo za naprawdę ogromne pieniądze pharmakartelu zaprzedali duszę diabłu (przyjdzie czas, że wypłynie dokładna informacja o sumach przelanych na konta zarówno partyjne, jak i osobiste, przez producenta rzeczonej „szczepionki”).

             Gdyby ktokolwiek więc zmuszał was, młode Słowianki, do nielegalnych szczepień (ustawa niekonstytucyjna, niezgodna z aktualnie obowiązującą Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej), natychmiast żądajcie imiennego podpisu podżegacza pod dokumentem gwarantującym przez niego bezpieczeństwo polecanej przez siebie „szczepionki”!

             Zapewniam, że nikt w Polsce nie złoży podpisu pod taką gwarancją, gdyż każdy „ekspert” i „fachowiec” doskonale wie, o co w tym medycznym eksperymencie naprawdę chodzi…

             A skoro nikt na świecie osobiście nie podpisze gwarancji bezpieczeństwa kastrującego płynu Silgard/Gardasil (dla zmylenia przeciwnika zwanego „szczepionką przeciw HPV”), oznacza, że używanie tej niezwykle niebezpiecznej substancji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jest klasycznym nielegalnym eksperymentem medycznym, a wszelkie podżeganie do wstrzykiwania tej trucizny nastolatkom oraz sam proceder zorganizowanej systemowej iniekcji tej niebezpiecznego płynu jest zwykłym przestępstwem, regulowanym przez polski Kodeks karny, za które lekarzowi, pielęgniarce oraz każdemu innemu urzędnikowi państwowemu zaangażowanemu w ten przestępczy proceder grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, a politykom, którzy wprowadzili tę przestępczą, niekonstytucyjną ustawę – Trybunał Stanu.

             W rzeczonym przedmiocie Kodeks karny stanowi:

             „Art. 156. § 1. Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia (…) podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10″.

             Sprawy karne przeciwko lekarzom zmuszającym pacjentów do niebezpiecznych eksperymentów medycznych oraz podżegającym pacjentów do wstrzykiwania trucizn, są już przygotowywane przez znane i renomowane kancelarie prawne. W roku 2017 ruszą pierwsze procesy przeciwko lekarzom-przestępcom oraz pielęgniarkom, gdyż one również są zaangażowane w ten przestępczy, mafijny w swej istocie, proceder.

             Drogie Dziewczęta, nie wierzcie również publicznym medialnym ustawkom typu „minister zdrowia publicznie się zaszczepił”. Gwarantuję wam, że to, co wstrzyknął sobie w żyłę minister chorób, żadną szczepionką z pewnością nie było.

             Słynny film „Wyszczepieni – od tuszowania faktów do katastrofy”:Młode Polki, nie dajcie się zastraszyć karami za nieszczepienie, ponieważ zgodnie z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego polski sanepid nie ma żadnego prawa nakładać tego typu nielegalnych danin na obywateli Rzeczypospolitej Polskiej.Bezprawną (niekonstytucyjność) karę za nieszczepienie może wymierzyć obywatelowi jedynie rządowy agent w osobie wojewody, ale od jego ewentualnej decyzji jak najbardziej można i trzeba się odwołać – sprawa jest z góry wygrana, bo Konstytucja RP jest aktem nadrzędnym wobec podrzędnego wobec niej aktu niższego rzędu, jakim jest ustawa.

             Dlatego też wojewodowie – wiedząc o tym – bardzo rzadko sięgają już po tego typu próby nieskutecznych straszaków na świadomych obywateli.

             Młode Polki, nie bądźcie głupie – szanujcie swoje życie i zdrowie. Wasze ciało należy do was – na straży jego integralności i nienaruszalności stoi aktualna Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej.

             TAW

             Źródło: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/22/jak-nie-dac-sie-wykastrowac-poradnik-mlodej-i-pieknej-slowianki/

             |Jako uzupełnienie proponuję artykuł:

             http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/101131-gardasil-jedna-z-najbardziej-niebezpiecznych-szczepionek-na-rynku-wkrotce-moze-byc-stosowana-na-dzieciach|

             Polub nas na facebooku Od stycznia obowiązywać będzie chemiczna kastracja ...

             alexjones.pl › aj-nwo › aj-kartel-farmaceutyczny › item › 104199-od-styc...

             28 gru 2016 - Od stycznia obowiązywać będzie chemiczna kastracja dziewcząt – szczepienia na HPV idą w ruch! Zeda Pingel przed i po szczepionce ..

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Ok.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             #Szczepieniadziałają :)

             #FaktNieMit

             Czyżby to była ta słynna "odra poszczepienna", która ponoć nie istnieje?

             Bo pierwsza dawka MMR jest przecież podawana właśnie w okolicach 13-14 miesiąca życia dziecka...

             Ciekawe czy ustalili, kto temu dziecku sprzedał wirusa...

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=134836004605062&id=112069546881708

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Strzepać se czy nie strzepać?

             Ok.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             Ok.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             Krajem wstrząsnęła afera z lekiem na cukrzycę. Tych, którzy mają świadomość, czemu i komu służą korporacje medyczne, nie mogło to zaskoczyć: od dawna pisze się o tym na wolnych słowiańskich blogach. Od pewnego czasu trwa mniej lub bardziej jawne wycofywanie leków, które zawierają trutki. Rozbrajający był komentarz, który usłyszałem w RMF od przedstawiciela medycznej machiny: przy odpowiednich dawkach skutki niekorzystne nie powinny być duże. Wnioski i pytania nasuwające się z tej wypowiedzi:

             - zatem przyznajemy, że w leku jest trucizna i powoduje ona skutki niszczące

             - kto ustala i na jakiej dającej pewność podstawie, że określona dawka leku (plus trutki) jest bezpieczna?

             - czy mamy rozumieć, że określona dawka leku i trutki jest bezpieczna dla każdego odbiorcy, mimo że każdy odbiorca ma inne siły biologiczne, dolegliwości, czy też pobiera inne leki grożące interakcją?

             Wpadki potwierdzające że medyczne firmy eksperymentują na ludziach, są liczne. Dla przykładu w latach 50. na Zachodzie kobietom w ciąży (!) podawano talidomid. Efekt: 10 000 dzieci urodzonych bez kończyn.

             Ktoś ten talidomid przebadał, zatwierdził, podpisał, wypuścił w obieg dla matek. Tak?

             Teraz pytanie na zdrowy wolny rozum dla tych, którzy nazywają antyszczepionkowców wariatami narażającymi swe dzieci: Na jakiej dającej pewność podstawie zakładacie, że skład szczepień jest bezpieczny dla tak małych, rozwijających się organizmów?

             Czy atestu szczepionek nie podpisują przedstawiciele tej samej branży, która produkuje i przepisuje leki z trutkami, wielokrotnie wycofywane? Czyli z lekami mogą się mylić, ale ze szczepionkami już nie?

             Kto tu naprawdę naraża swoje dzieci? Ten, który zachowuje ostrożność, wolę weryfikacji i logiczne rozumowanie, czy ten, który bezmyślnie ufa systemowi tonącemu w mnożących się aferach i kompromitacjach?

             Kto jest ślepcem we mgle?

             Kto zapewni swoim dzieciom przyszłe życie z pełnym potencjałem, a kto go ograniczy?

             Profesor Majewska nazywa polski cykl szczepionkowy bombą z opóźnionym zapłonem. Przed skutkami szczepień, które już wywołały zgony, uszkodzenia, powikłania, mutacje DNA, przestrzegają z odwagą i determinacją wolni Lechici: Zięba, Czerniak, Jaśkowski. Mimo to większość polskich rodziców wciąż wierzy w system, programujący swoich klientów poprzez media (straszenie epidemiami, sankcjami).

             Niedawno na swoim profilu gnieźnieński radny ujawnił, że pracuje nad projektem, który zablokuje przyjmowanie do żłóbków i przedszkoli dzieci nieszczepionych. Bez odpowiedzi, jak ZAWSZE, pozostały tam pytania, które zadali ludzie wolni i rozumni:

             - czego mają się obawiać dzieci szczepione (zdaniem systemu zabezpieczone) w kontakcie z dziećmi nieszczepionymi?

             - czy narzucanie jakichkolwiek środków siłowych i restrykcyjnych nie łamie podstawowych praw duszy i Narodu Lechitów? (Czy to nie powinno być dziwne i podejrzane nawet dla rodziców ufających w dobroczynność szczepień, ale uważających się za inteligentnych i życzliwych?)

             - co ma na celu kampania Roberta de Niro na temat związku szczepień z autyzmem?

             - czy dziecko jest własnością rządu, parlamentu, szkoły, szpitala, kościoła, czy jednak rodziców i to oni biorą odpowiedzialność za jego rozwój biologiczny i edukacyjny?

             - DLACZEGO ŻADEN POLSKI LEKARZ I PRODUCENT NIE CHCE PODPISAĆ GWARANCJI, ŻE SZCZEPIENIA DZIECI SĄ WOLNE OD SKUTKÓW UBOCZNYCH, MIĘDZY INNYMI AUTYZMU, MUTACJI DNA, USZKODZEŃ NEUROLOGICZNYCH, ZAGROŻENIA ŚMIERCIĄ?

             Cisza. Nie ma odpowiedzi na takie pytania, bo nie może być.

             W najbliższym czasie w Polsce będą działy się rzeczy, które od dawna zostały przewidziane przez myślących wolnych Lachów. Po kolejnych aferach z wycofywaniem szkodliwych leków przyjdzie kolej na szczepionki, ponieważ nie będzie można dłużej utrzymywać prawdy w ukryciu.

             W procesie wyzwalania Ojczyzny wycofane zostanie wszystko, co ją niszczy lub hamuje w wolnym rozwoju, także żywność skażona chemią, glifosatem oraz GMO, a także technologia 5G. Przyjdzie też kolej na korporacyjne wojska USA i Chazarów rozpartych w parlamencie.

             Tymczasem dziś w zmożonej opresyjności i propagandzie epidemiologicznej decydujemy o zdrowiu, sile i potencjale naszych dzieci. Warto wytrwać z determinacją uzbrojoną dzięki rodzinnej miłości. Od paru lat dostępna jest pełna wiedza o składnikach i skutkach szczepień. Nie pozwólmy decydować o losie naszych dzieci innym: obcym i korporantom.To nasza wola i nasze serca decydują.

             Nagrodą będą w pełni silne psychicznie i biologicznie, wdzięczne i kochające dzieci.

             Sława mocnym lechickim rodom.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             To prawda! Trzeba szczepić!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             narysuj tarcze i strzel barana

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             „Nie bądź taka jak ja ...” Błagalny list od jednej matki do drugiej, dotyczący „dezinformacji o szczepionkach”.

             https://www.facebook.com/groups/402576940080235/permalink/1023384514666138/

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             ALUMINIUM W SZCZEPIONKACH?

             Lekarze twierdzą,, że aluminium nie jest niebezpieczne, które jest wstrzykiwane Naszym dzieciom w szczepionkach.

             To może ich oświecę, a zwłaszcza tych co pracują w ministerstwie.

             Ta konferencja miała miejsce w sejmie, a oni dalej udają że nic nie wiedzą i ignorują fakty.

             Misją lekarza i MZ jest pomagać, a nie szkodzić pacjentom.

             Jeżeli jest jakiekolwiek podejrzenie, że coś szkodzi mają obowiązek wstrzymać takie zabiegi, ponieważ zaprzeczają swojej misji.

             Gdybym ja chciał sobie zdrowie uszkodzić to nie muszę ich o to prosić bo wiem jak to zrobić.

             Lekarza obowiązkiem jest przeciwdziałać zagrożeniom, a nie gdybać, by tylko potakiwać i nie słuchać innej wiedzy - tylko jedyną najsłuszniejszą promować, na którą z kolei są od dawna dowody, że oni w obłokach pływają, a co jeszcze gorsza im się po prostu nie chce niczego szukać.

             "Tylko u nas! Konferencja w Sejmie nt. aluminium w szczepionkach! Czym trują polskie dzieci? #1"

             #aluminium #sejm #szczepionki #konferencja

             https://www.youtube.com/watch?v=c5cnkSk_6-s&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0IFFp4IC1IPZSyqtU6HDhoxYTyvOU59PDkoOqg9ad0Agpvdwvb6vdz4lc

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Szczepić czy nie szczepić?

             Stek bzdur.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 215216218220221 ... 253254255256
Przejdź do strony nr
27 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
TWOJE-OKNA
Branża: Okna, drzwi
Dodaj firmę