Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Szalet nr 1 pl?

Ilość postów: 44 | Odsłon: 4245 | Najnowszy post
  • Szalet nr 1 pl?

    Wiem, że ostatnio naprawdę sporo było wątków o poziomie tego forum. Ale naprawdę jeden z wątków, w którym jakieś niewyżyte jednostki opisują kierownictwo wydziałów celsy podkopuje się poniżej poziomu dna.

    W sposób anonimowy są tam opluwani ludzie, o których piszący wiedzą tyle, co o kulturze osobistej.

    Drogi adminie - wyeliminuj takie śmieciowe wątki, bo po nich wstyd się przyznać, że się bywa na tym forum...

    To jest na poziomie szaletu publicznego, takiej "sławojki".

    Bardzo proszę stałych bywalców forum o poparcie apelu do admina o jakąś moderację forum i jednak czyszczenie takich pseudowątków.

    arkadiuszbak
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Szalet nr 1 pl?

      Precz z 23% VATem!!!!!!!!!!!!!!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szalet nr 1 pl?

        To oczywiście też, ale jednak jakby trochę off topic :)

        arkadiuszbak
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szalet nr 1 pl?

          Popieram!! i precz z VATem !! :)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Szalet nr 1 pl?

      no ta ,tego mozna było sie spodziewac ,kto moze bronic jak nie swój swoich,bo dlaczego jest to szalet ,a nie perfumeria????Kazdy wątek jest dobry ,a jalepszy taki który nie dotyczy nas:))))Czyli cenzura!!!!!!!!!!!Tak jak wszedzie ludzie sa dobrzy i zli i jesli ma ktos takie odczucie ,to na forum tez moze sie wypowiedziec ,tak samo dotyczy to kazdego innego tematu,a moze wlasnie tu moze ktos powiedziec to co go boli ewentualnie zauwazył itd itd.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szalet nr 1 pl?

        Jesli damin ma usunać wątek ,to niech tez zablokuje tych którzy pisza bzdety tupu server i wielu innych jak cenzura to cenzura i Arkaduisza rozwniez ,bo jak promował siebie i pisał pierdoly nikt tego nie kwestionaował i dalew tu istnieje (w jego mniemaniu pewnie pisal do rzeczy)wszystko zalezy od punktu siedzenia.Stara prawda

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Szalet nr 1 pl?

        Racja gosciu z 16:52, po to jest forum zeby wyrażać własne zdanie.A gdyby ktos byl w porządku, nikt by o nim nie pisal. Można wyciągnąć wnioski i pomyśleć nad sobą.

        Arku, ręka rękę myje. To zrozumiałe,że bronisz swoich kolegów, ale wazeliny nie potrzeba. Mogłeś nie czytać tego wątku i juz

        Gość_moro
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szalet nr 1 pl?

          Nie wiem, skąd wziąłeś myśl o wazelinie... Nie pisałem o kim mowa, tylko o formie i sposobie wyrażenia myśli. Masz prawo wyrazić swoje zdanie? A masz honor się podpisać? :) Ano własnie, dlatego taka dyskusja nadaje się do szaletu.

          arkadiuszbak
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szalet nr 1 pl?

            Przecież jak ktoś napisze jak jest naprawdę i podpisze się imieniem i nazwiskiem to później będzie miał przerąbane jeszcze bardziej..

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Szalet nr 1 pl?

      Popieram i apeluje do admina o przyznanie mi uprawnień moderatora !!!

      Lucyferus
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Szalet nr 1 pl?

        Też uważam, że ludzie bez powodu by nie pisali. Na szkoleniu z BHP jednym z tematów był mobing. Z tego, co się dowiedzieliśmy, jest on obecny w róznej formie w co drugim zakładzie pracy w naszym mieście. Nie każdy jest tego świadomy. Ludzie po prostu z pewnymi rzeczami nie dają sobie rady, czasami nie są świadomi swoich praw. Bardzo dobrze, że pojawił się taki wątek. Ja rozumiem, że jedna osoba może coś złego napisać, nabluzgać. To się da wyczuć. No ale jeśli tych osób jest więcej to znaczy, że coś jednak nie gra i jest problem. Nie każdy nadaje się na kierownicze stanowisko, taka jest prawda.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Szalet nr 1 pl?

          Nazwiska takich " kierowników" to powinny być pisane dużą czcionką, aby nie czuli się panami na swoich stołkach. Wszystko ma swój początek i koniec, ich kariery także.

          Traktować ludzi jak tanią siłę roboczą to im wolno, ale pisać już o tym nie???

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

          Odp.: Szalet nr 1 pl?

          Mówienie o prawach, mobbingu, itd w sytuacji, kiedy anonimowo pisze się "pedalec" to bardzo proszę sobie darować.

          Jeśli ktoś ma ochotę "Walczyć" niech poda nazwisko, a pismo zaadresuje do PIP. Sprawa załatwiona. Wylewanie pomyj na forum to naprawdę metoda najgorsza z możliwych.

          Fakt, że obie osoby wymienione znam (więcej jest osób o nazwisku, które padło, znam wszystkich, ale autor chyba żadnego). I wiem, że obrażono te osoby. Najpodlej, bo anonimowo i bez argumentów.

          arkadiuszbak
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Szalet nr 1 pl?

            "wylewanie pomyj" co masz na myśli i kogo Panie Arku-sytuację czy osoby w nią zaangażowane? Radzisz komuś walkę i PIP,przecież wiesz jakie są konsekwencje dla osoby zawiadamiającej,Jeżeli chcesz komuś posłużyć pomocą to sam powiadom,przecież Tobie Panie Arku nic nie zrobią :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Szalet nr 1 pl?

              A co moze ktorys z nich nie zasluzyl na takie slowa????

              figiel
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

              Odp.: Szalet nr 1 pl?

              Drogi 18:08. Pisząc o wylewaniu pomyj mam na myśli piszących we wspomnianym wątku. Nie radzę walki, tylko radzę mieć "yaya". Zamiast anonimowo opluwać kogoś zza winkla, po prostu stanąć po męsku i przedstawić argumenty.

              Tak jak pisałem - to, że admin dopuszcza opluwanie ludzi na tym forum tak jak w tamtym wątku to żenada i dno.

              No przykro mi bardzo, ale najwyraźniej ci co plują na forum na swoich kierowników, nie mają odwagi... I powagi. Męskości krótko mówiąc :) Dlatego stać ich tylko na takie prymitywne pisanie "słyszałem od kolegi, że kolega mu mówił, że tamten to podły gość". I to powód, żeby napisać to na forum... :O?

              Nawet nie chodzi tu o tylko o konkretne osoby, ale o styl i sens wątków.

              arkadiuszbak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Szalet nr 1 pl?

                Admin za to jest zajęty usuwaniem innych wątków, które jakoś nikomu nie szkodzą wręcz przeciwnie, a tym czy się faktycznie powinien zająć, to mu jakoś nie przeszkadza. A tak w ogóle na tym forum, to wszystkich po kolei się opluwa, począwszy od lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, pań z MOPSu, pań z PUP po kierownictwo Celsy, ciekawe kto będzie następny? Pozostaje sobie zadać pytanie - czemu służy to forum? Może właśnie po to zostało stworzone aby wszystkie grupy zawodowe opluwać bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji, a jak ktoś stanie w ich obronie, to automatycznie jest utożsamiany z "opluwaną" akurat grupą. Ciekawe, kiedy to się ludziom znudzi, to ubliżanie innym, ale chyba niestety nigdy:( Dlatego chyba ostatni raz tu wchodzę. Trzeba poszukać innego forum z innymi zasadami.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Szalet nr 1 pl?

                  Popieram goscia z 18:56, dla mnie to zupelnie niezrozumiale jakimi kryteriami kieruje sie admin usuwajac wpisy. Co do watku o Celsie, to uwazam ze to kompletne dyrdymaly. Na pewno nie pisze tego nikt kto pracuje w Celsie, lecz ci ktorzy chcieli tu pracowac ale im sie nie udalo, i teraz chca sobie w ten sposob ulzyc :(

                  ZALOSNE

                  Gość_bib
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę