Czy ktoś zauważył ten syf za sklepem media markt na jana pawła? dlaczego nikt tego nie sprzata?
Syf to jest wszędzie. Np skrzyżowanie Jana Pawła II z siennienska kolo stokrotki i kebabem. Zastanawia mnie dlaczego od miesiecy tam nikt nie sprząta. Strasznie brudny ten nasz Ostrowiec a szkoda
Bo to miasto brudasów?
Należy sprzątać po sobie. Straży Miejskiej jest za mało, jakby wlepiła jednemu czy drugiemu mandat to by się nauczyli.
Syf to jest wszedzie, pytanie dlaczego sprzataczki ktore powinny tego nie sprzataja
To są tereny prywatne więc niech właściciele zapewnia porządek i opłaca usługę sprzątania. Mnie koło domu nikt nie sprząta. Robię to sama ale w naszym mieście wszystko się wszystkim należy za darmo.
To raczej nie to a przynajmniej nie do końca, jest przyzwolenie na śmiecenie. Większość ludzi to po prostu brudasy, zwłaszcza na obcym terenie idzie rzuci kiepa, śmiecia, zostawi butelkę opakowanie z jedzenia po zwróceniu uwagi agresywnie atakuje. Niestety Polaka w większości tylko wysoka kara trzyma za mordę i chyba nic tego nie zmieni.
koło 1001 drobiazgów na trawniku syf jak sie patrzy .nikogo to nie razi .Gdzie starostwo kto sie tym bałaganem zajmie.
Dlaczego wieprze bez kulturywyrzucają śmieci na ulicé?
Ciekawski trochę więcej szacunku dla sprzątaczek i ich pracy. Proszę przejść się po osiedlach i popatrzeć ile śmieci i butelek jest wyrzucanych przez okna? Czy tak trudno zanieść do kontenera? Czemu ktoś ma sprzątać? A co się działo po sylwestrze? Te opakowania po petardach czy butelki? Tak trudno było sprzątnąć po sobie? Czemu sprzątaczki miały to sprzątać?
Pod blokiem od miesiecy leza butelki i inne smieci a sprzataczka przechodzi obok jakby nigdy nic. Ludzie zawsze beda śmiecic ale ten kto powinien niech to sprzata wkoncu od tego jest sprzataczka
Bród i śmieci leżą w wielu miejscach naszego miasta np. koło sklepu Biedronka na ul. Traugutta i nikt z tym nic nie robi