Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Święci Felice123 i Magilla.

Ilość postów: 359 | Odsłon: 11065 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 163

                Odp.: Święci Felice123 i Magilla.

                Nic nie zakładam, pytam.

                Nie wiem jeszcze, po co mi konto. Na pewno nie po to, żeby kogoś oceniać lub obrażać. Wolę pytać, bo tylko w ten sposób można się czegoś nauczyć. Nie ma obowiązku odpowiadania.

                Być może wniosę też coś od siebie. Zobaczymy.

                Jeżeli moje pytania Cię drażnią, to mogę nie pytać :)

                oksymoron@
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                  Nie...nie drażnią mnie. Ponadto zauważyłam, że mają one ten walor poznawczy, o którym napisałeś.

                  Felice123
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                    Fela ze nie jesteś święta więc grzeszysz grzechem pychy wypowiadając się w tym wątku.

                    Gość_Nie dla dlugopida
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 168

                    Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                    Jeżeli Cię nie drażnią i skoro o poznaniu mowa, to...

                    Dla mnie płeć rozmówcy nie ma znaczenia (zwłaszcza w tematach tego typu) ale wiem, że dla Ciebie jest ważna, więc byłoby mi głupio, gdybym Ci nie powiedziała.

                    Mój nick czasami wprowadza w błąd, choć to nie jest moją intencją.

                    oksymoron@
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                      09:34. Uzależnienia od internetu leczy się w Poradniach Uzależnień, a najlepiej wziąć się za robotę i nie udawać inteligentkę.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 171

                      Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                      Biorę taką ewentualność pod uwagę. Reszta wyjdzie w praniu (to odnośnie rzeczywistej kobiecości, względnie "babochłopości"

                      Co do tego, że ty nie różnicujesz rozmówców uwzględniając ich płeć...

                      Cóż, widocznie nie jesteś nastawiona na komunikację/otwarta na swojego rozmówcę.:))

                      Felice123
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                        Felka już pokazuje pazurki swojej rozmówczyni. Przewidywalna aż do bólu.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 173

                        Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                        "Cóż, widocznie nie jesteś nastawiona na komunikację/otwarta na swojego rozmówcę.:))" przyganiał kocioł garnkowi.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 200

                        Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                        Nie szukam tu potwierdzenia swojej kobiecości (czy czegoś tam innego, jak to ładnie nazwałaś:). Możesz mnie skategoryzować jak chcesz, na ten moment wystarczy uznanie mojego człowieczeństwa. Myślę tylko, że jeżeli nie zareaguję na "męskie" końcówki czasowników, to kiedyś mogłabyś się poczuć oszukana.

                        Jeżeli zaś chodzi o otwartość na rozmówcę, to w ogóle się z Tobą nie zgadzam. Szukam po prostu trochę innej płaszczyzny porozumienia. (Tak to widzę.)

                        oksymoron@
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                          Człowiek fałszujący chociażby tylko dla pozorów ( np. tu na forum) swoją płeć, nie tyle oszukuje mnie, co siebie...taku rodzaj alienacji od rzecztwistości.

                          "Innej płaszczyzny porozumienia"?

                          A czy o płaszczyznę porozumienia by tu już chodziło? Porozumienie to jakby faza następcza po zrozumieniu drugiej osoby, a tu wybacz - zwłaszcza w necie - w celu bycia zrozumiałym, potrzeba jest doboru innego języka, którym przemawia się do kobiety i do mężcztzny. Nie uważasz?

                          Felice123
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            No właśnie nie jestem przekonana. Chodzi mi o taki przekaz, który może równie dobrze trafić do mężczyzny jak i do kobiety.

                            oksymoron@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Wszak jednak różnimy się od mężczyzn w chociażby zmysłowym odbiorze/poznaniu, a jak wiadomo - od szczegółów do ogółu ( tu już zadanie dla rozumu, który pokojarzy, powiąże i da zrozumienie tego, o czym pionformował rozmowca). I gdy teraz chodzi o percepcję zmysłową, to oczywistym jest, że świat wirtualny ma swoje ograniczenia. Jak myślisz, kto jest w nim niejako w gorszej pozycji biorąc pid uwagę " płaszczyznę" naszego- powiedzmy-sporu w kwestii konieczności, czy też jej braku, przemawiania innym językiem do kobiety i innym do mężczyzny?

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 204

                            Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Żyby ci ułatwić, zadam ci pytanie.

                            Jak myślisz, dlaczego ja w rozmowach z mężczyznami zainteresowanymi rozmową ze mną piszę " 1000 słów"?

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Zaintrygowałaś mnie tym tysiącem słów, bo tego właśnie najbardziej nie rozumiem. Zawsze wydawało mi się, że to kobiety lubią dużo mówić (i słuchać), a mężczyźni potrzebują mniej słów. Nie mam też pojęcia, kto jest w gorszej pozycji (20.06. godz. 23:14).

                            oksymoron@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            "1000-ami słów" maluję im (mężczyznom) obraz, wszak to - tak co do zasady - wzrokowcy. W realu nie ma takiej potrzeby wylewności gdyż resztę, czego im nie powiesz wyczytają z twojej twarzy, czy gestów, także ruchów czy wygladu w danej chwili. W necie nie mają takich możliwości. Mogą trochę czuć się zagubieni, zdezorientowani, niepewnie, gdy zastosujesz minimalizm słowny.

                            Ciemniak czasami prosił, bym Go nie zmuszała do napisania 1000 słów i zamiast tego obejrzała film (obraz). Mnie, z kolei - jako kobietę - nikt nie zmusza. Lubię je malować słowami.

                            W rozmowie z kobietami taki barok słowny potrzebny nie jest, bo my i tak czytamy między wierszami i na ogół - przynajmniej ja- z całego tekstu i tak wyłuszczam jakieś jedno, czy dwa zdania, które przykuły moje ucho i je rozważam.

                            Dobranoc.

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Dobranoc felice, śpij dobrze i niech Ci się przyśni biskup Janiak i jego błogosławione 3,44 promile

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 211

                            Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Zauważyłam, że wybierasz i rozważasz tylko wybrane zdania. Ja także.

                            Co do zasadniczego tematu rozmowy, to trudno odmówić słuszności Twoim założeniom. Chyba wyjaśniłaś mi, dlaczego większość Twoich wypowiedzi jest dla mnie niezrozumiałych. Nie potrafię malować ani pędzlem, ani słowem, szukam więc innych sposobów ( raczej "maksimum zrozumienia przy minimalnej ilości słów"). Dziękuję za cierpliwość i "otwartość na rozmówcę", która polegała tutaj na wyjaśnieniu zagadnienia w sposób jasny i prosty, właśnie tak jak lubię. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

                            oksymoron@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: W ciągłej drodze do świętości- Felice123 i Magilla.

                            Tak sobie prześledziłam profil męża Felki.Nasuwa się jedna myśl- jak ona jest podobna do Belucci, to ja do Lady Gagi.Oj Felka , Felka, żartownisia z ciebie :)))))))

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 78101213 ... 17181920
    Przejdź do strony nr
    1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Centrum Sport Kamil Kutryba
    Branża: Sportowe artykuły
    Dodaj firmę