Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Strzyżenie psa

Ilość postów: 35 | Odsłon: 7556 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
      • Odp.: Strzyżenie psa

        A ja byłam ostatnio na Denkowskiej i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Strzyżenie psa

          A jak ma na imię dziewczyna z kapi zoo? Czy trzeba się umawiać telefonicznie na strzyżenie? Jakie terminy?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Strzyżenie psa

            Ja bylam dzisiaj z moja Sonka na strzyżeniu i jestem zadowolona. Dobre podejscie i dobrze doradza. Bylam umowic sie w piatek i na dzisiaj mialam termin.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

            Odp.: Strzyżenie psa

            Proponuję p.Anię (608 653 251), widać że lubi psy, ma dobre podejście, umie doradzić, używa dobrych kosmetyków i ma dobrze wyposażony salon. Terminy u niej nie są zbyt odległe, a i godziny dogodne - jeżeli ktoś długo pracuje, jak ja, to można umówić się nawet na wieczór. Polecam!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Strzyżenie psa

              przecie to jest reklama, skont moze klijent wiedziec czy godziny dogodne skoro nie zna calego grafika pracy?

              Gość_Jaworek
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Strzyżenie psa

                Gdzie nie wejdę na temat strzyżenia piesków widzię same pozytywy na temat salonu IZA... Byłam tam 2 razy, podejścia do piesków nie mają żadnego, głaszczą, tulą, całują... a piesek się tylko denerwuje. Pozatym obcięcie u nich trwa jakies 2 godziny, totalna porażka. Obecnie chodzę do psiego salonu Kaja na Polnej, jestem bardzo zadowolona, Pan który obcina jest stanowczy i pieski się go słuchają, obcina super, nie to co dziewczyny... Dlatego też nie wiem czemu na temat salonu Kaja jest tyle negatywów, chyba konkurencja sama sobie wypisuje opinie :) Dla stałych klijentów są promocje :) Naprawde polecam ten salon !!!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

        Odp.: Strzyżenie psa

        Najlepiej i najtaniej samemu to robic ., zainwestować w maszynkę ....ja to robię od pół roku i jest ok...a przy tym piesek wogóle sie nie stresuje

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

      Odp.: Strzyżenie psa

      40 zł ba Bałtowskiej Sisi. jetem zadowolona i polecam.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Strzyżenie psa

        kapi zoo 30zl przy pasarzu polecam bylam tam ze swoja igusia i jest nie do poznania i ma dziewczyna podejscie a na imie ta dziewczyna chyba ma karolina polecam

        Gość_edysia
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Strzyżenie psa

          35 za strzyżenie, czyszczenie uszu i obcinanie pazurków yorka u Pani na Baltowskiej, jestem bardzo zadowolona, polecam!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Strzyżenie psa

            Gdzie oprocz izy zoo, sisi,i kaji ladnie strzyza psy? Odwiedzilam wszystkie trzy salony i uwazam ze to porazka. Zero profesjonalizmu. Pani iza spoznia sie nawet godzine i nie przyklada sie wogole. Prosze o jakies informacje na temat innych psich fryzjerow.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Strzyżenie psa

              Polecam salonik Juka na Denkowskiej u Pani Ani (608 653 251). Swojego psiaka już strzygę od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Polecam bo warto, ma podejście do zwierząt :-) a niektórym tego brakuje.

              Gość_joanna
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

              Odp.: Strzyżenie psa

              Spróbuj w Kapi Zoo na Słoneczku. Byłam tam kilka razy i było w porządku. Telefon do salonu 785 455 739. Jak byłam za pierwszym razem, kiedy mój Fafik był jeszcze szczeniakiem, dziewczyna super mi doradziła co do pielęgnacji i wychowania psa.

              Gość_Aga
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

              Odp.: Strzyżenie psa

              Witam zapraszam do siebie Salon psiej urody Cztery Łapy na Żeromskiego 8 .Pozdrawiam serdecznie

              Gość_zadowolony klient
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

        Odp.: Strzyżenie psa

        Mój piesek też tam był dwa razy obcinany. Zadowolona jestem choć uważam, że strzyżenie pana z Polnej jest ładniejsze. Płaciłam za kąpiel ze strzyżeniem ok. 55 zł

        enchantress
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

      Odp.: Strzyżenie psa

      Byliśmy z naszą suką (mieszanka sznaucerki średniej i pudla królewskiego) u p. Michała w saloniku "Kaja" na ul. Polnej 84. Pies jest płochliwy, po przejściach - trafił do nas z psiego azylu, więc obawialiśmy się tej pierwszej wizyty. Niepotrzebnie. Gorąco polecam ten zakład - doskonały groomer i wrażliwy behawiorysta. Po 2-godzinnej wizycie odebraliśmy sukę niezestresowaną, radosną, stęsknioną. Cały zabieg (mycie, strzyżenie i obcinanie pazurów) kosztował 100 zł. Sunia odżyła, ja odżyłam (koniec z koszmarnym czesaniem i poszukiwaniem kleszczy w gęstej sierści).

      Gość_ed
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę