Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Strzyżenie psa

Ilość postów: 35 | Odsłon: 7557 | Najnowszy post
  • Strzyżenie psa

    Gdzie mozna ostrzyc psa tanio i dobrze.Prosze opodanie adresu,numeru telefonu.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Strzyżenie psa

      Salon Sisi na Bałtowskiej, uwielbiam tą panią za podejście do pieska, cierpliwość i dokładne wykonywanie swojej pracy!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Strzyżenie psa

      Ja chodzę na 11 listopada za billa dawna bardzo fajna pani ;)

      Gość_ona89
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Strzyżenie psa

        a ile kosztuje strzyzenie psa

        Gość_kasia
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Strzyżenie psa

      Salon psiej urody Kaja (ul.Polna), Psi Salon (11 listopada). Oba super;p

      PS ceny w Ostrowcu są bardzo do siebie podobne.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Strzyżenie psa

        salon psiej urody Kaja na ul Polnej gorąco polecam. od 3 lat obcinam tam moja suczke i jestem bardzo zadowolona z fachowego podejścia do mojego zwierzaka

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Strzyżenie psa

          niestety w salonie Kaja żle pieski traktuja Pan który obcina wogóle nie ma podejścia do piesków, moja sunia wystraszona stała ,on tylko zimnym głosem stój, stoj, stop, stop , czekałam tylko, aż to sie skończy ,nigdy wiecej tam nie pojde , stres dla pieska niesamowity,pomijając niepochlebną opinie Pan przykłada sie do swojej pracy i ładnie obcina .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Strzyżenie psa

            W pełni się zgadzam! Strzygłem tam dużo razy mojego Yorka, a mówiłem tacie, że on nie ma podejścia do psów... Nie dość, że wychodziła wystraszona to jeszcze jak widziałem, jak on ją ciągnął, jak słyszałem jej piski to miałem ochotę zabrać psa od razu! Aż wyszedłem, żeby na to nie patrzyć i wróciłem jak skończył... Jeszcze specjalnie pytałem, czy dobrze się zachowywała, a ten ż enie było problemu jak gdyby nigdy nic

            Gość_Janeqq
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Strzyżenie psa

        11 listopada iza zoo

        asmax
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Strzyżenie psa

          Napewno nie polecam izy z 11 listopada. Moze kiedys tak ale teraz? Kosmetyki wczesniej same b.dobre np. Espree teraz najzwyklejsze byle tylko. Kiedys jak obcinalam tam moja sunie to az kipiala czystoscia i bil od niej piekny zapach teraz niestety zrezygnowalam bo juz tak nie jest ..;/

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Strzyżenie psa

          Ja też polecam Panią Izę z 11 listopada

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Strzyżenie psa

            ja polcam Anię Misiurę z Denkowskiej

            Gość_Tośka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Strzyżenie psa

              najlepszy salon na 11 listopada, zreszta pierwszy w ostrowcu. Pani Iza ma super podejscie do psow, widac ze robi to z pasja a nie dla kasy jak wszedzie... chodze tam z sunia od poczatku, kiedy Pani Iza byla na macierzynskim korzystalam z innych salonow i zaden z nich nawet w polowie nie staral sie tak jak Pani Iza a szampony i odzywki trudno bylo nazwac wogole kosmetykami. a jesli chodzi o kosmetyki to korzystam z PSH tak jak w salonie na 11 listopada, ktory nie jest tanszy od espree a wiem bo jezdze na wystawy z moja yorka i sa one szczegolnie tam polecane. Pani Iza wiec inwestuje w nowosci nie schodzac jednak z poziomu co sobie chwale. swoja droga widzialam raz psa u Pani Izy w salonie ktoremu nie pomogly by nawet najdrozsze kosmetyki bo byl tak zapuszczony, a ludzie za smieszne pieniadze chcieliby zeby pies wychodzil z salonu jak milion dolarow a wogole nie dbaja o psiaki nawet rasowe.....

              POLECAM Z REKA NA SERCU PANIA IZE Z 11 LISTOPADA:))))))))

              Gość_sabrinka
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Strzyżenie psa

                osobiście polecam salon sisi na bałtowskiej Pani bardzo ładnie obcina, byłam również na listopada a nawet koło oczu nie wycinała włosków, dopiero pani na baltowskiej pięknie obciela, zwłaszcza że to ważne u matańczyków. Polecam gorąco tą Panią ;)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

                Odp.: Strzyżenie psa

                Na wystawy, no na pewno. Ktos sobie chyba reklame robi :D widac czesto podobne posty pisane w tym samym stylu, 11 listopada ma najwiecej postow zroznicowanych ale duzo tez podobnych ktore wygladaja jak pisane przez jedna osobe. jakas pani z denkowskiej to tak jakby wszystkie posty napisala jedna osoba, a zkolei o polnej bardzo duze zroznicowanie jest jak ludzie pisza zle, a jak pisza dobrze to tez tak jakby pisala jedna osoba ;d

                Gość_Jaworek
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

      Odp.: Strzyżenie psa

      Kapi Zoo na Jana Pawła, dobrze strzyże dziewczyna i ma super podejście do piesków

      numer 785455739

      polecam :)

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę