Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Straż miejska - potrzebni?

Ilość postów: 246 | Odsłon: 17312 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 244

                      Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                      Zdecydowanie nie kasę przeznaczyć na policję

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                        Niech wystawiaja mandaty za zle parkowanie i jazde po chodniku. Maja zarobix na siebie

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                          Co Straż Miejska robi?

                          Po godzinie 22;00 cisza....!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                            Zlikwidowac

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 248

        Odp.: Straż miejska - potrzebni?

        Widocznie potrzebna skoro jest przetarg na nowiutki samochód elektryczny. Bogata gmina nie ma co.

        https://bip.um.ostrowiec.pl/przetarg/32499/dostawa-fabrycznie-nowego-samochodu-osobowego-o-napedzie-elektrycznym-dla-wsparcia-strazy-miejskiej

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

          Hahaha, no proszę.

          Prawda to, że o 22:00 wszyscy do domu idą?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

            Tak

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 253

          Odp.: Straż miejska - potrzebni?

          Najpierw niech zrobią porządek na własnym podwórku,pod nosem siedziby parkują na chodniku na trawnikach i tego nie widzą. Potrzebni tak jak dziura w moście.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

            Nie auta tylko patrole piesze,co z auta zobaczą?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

              Czasem widać patrole policji z psem. Kiedyś były mieszanie, tzn. straż miejska i policja. Rowerami też służby czasem jeżdżą.

              Samej SM nie przypominam sobie.

              Ciekawe, czemu nie ma więcej pieszych patroli?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                Bo się przyzwyczaili wozić dupy za nasze pieniądze.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Straż miejska - potrzebni?

                  W Starachowicach nima i dobrze za to są autobusy za darmo. Za ten nowiutki samochód elektryczny by wprowadzili darmowe MZK jak w Starachowicach a nie. Poza tym czy jesteśmy aż tacy źli? Że obok policji potrzebna druga instytucja o podobnym znaczeniu? Tak samo obok sądów tryliona instancji są prokuratury. I my to wszystko opłacamy ogrzewamy itp z podatków. I zarówno u nas jak i w Starachowicach się zdarzają np dewastacje przystanków z taką samą częstotliwością. Więc po co dublować instytucje i je utrzymywać z podatków?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    12 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -