Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Straż Miejska

Ilość postów: 46 | Odsłon: 5259 | Najnowszy post
  • Straż Miejska

    Mam pytanie do szanownych Forumowiczow. Czy w momencie zgloszenia do Strazy Mieskiej czegokolwiek profesjonalnym zachowaniem tych Panow jest tlumaczenie zatrzymanym kto dzwonil, zglaszal dana sprawe do Strazy? Chodzi mi o podanie plci. W pewnych wypadkach zamiast pomoc i uspokoic sytuacje zaognia ja jeszcze bardziej. Spotkalem sie z taka niefrasobliwoscia ze strony strozow prawa juz wielokrotnie. Mam nadzieje, ze nie urazilem watkiem "admina" i Jego Laskawosc pozwoli sie wypowiedziec wszystkim zainteresowanym.

    Gość_Tom
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Straż Miejska

      uuu temat rzeka..ja widziałam takie zajście że mi oczy wyszły..dwóch panów ze straży miejskiej na "interwencji" rzuciło mojego kumpla na ziemie ..przygnietli go kolanami we dwóch i wykręcali ręce,rozwalili mu mózgownice..interwencja była z powodu picia piwa przed blokiem:).. zadużo się chyba panowie filmów naoglądali,chcieli jeszcze kumpla zabrać ale blok jak to blok nagle wszyscy w oknach ..więc w drodze dyskusji kolega został pod "nadzorem" sąsiadów ..praca strażników pozostawia wiele do życzenia

      Gość_kinga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Straż Miejska

        a przepraszam..co do Twojego pytania..chyba trzeba zaznaczać że chcesz pozostać anonimowy

        Gość_kinga
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Straż Miejska

          Jasne, ze chce i Oni doskonale zdaja sobie z tego sprawe. Chodzi mi o to, ze nie powinni podawac plci, danych osobowych osobom wobec ktorych sa prowadzone jakiekolwiek postepowanie, czy tez czynnosci. Jesli czyta to ktos z SM niech uczuli pracownikow.

          Gość_Tom
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Straż Miejska

      moim zdaniem dobrze ze tak jest mniej konfidentow bedzie zastanowi sie dwa razy jak bedzie chcial isc komus narobic kolo dupy bedzie sie liczyl z konsekwencjami

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Straż Miejska

        Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca, dane jakie podajemy przy zgłoszeniu teoretycznie są tylko dla prawdziwości zgłoszenia. Niekiedy bycie "konfidentem" może uratować życie, więc w niektórych przypadkach nie powinniśmy być ślepi na to co dzieje się wokół nas.

        edmund
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

        Odp.: Straż Miejska

        "<to juz nie wiem czy ci przeszkadzaja przed blokiem czy zostaliscie >spisani.

        Ekstra. Czytanie ze zrozumieniem sie klania"

        no jakie czytanie ze zrozumieniem? raz piszesz ze placisz i chcesz miec spokoj

        i tworzysz obraz osoby zglaszajacej ktora chce byc anonimowa potem jak to sie spotyka z krytyka

        to jakas bajka stwarzasz ze zostaliscie spisani i sie przejoles tym ze straz miejska prawie podala kto to zglasza?

        "Ciekawy jestem jak w takim wypadku robiony jest slawetny "program ochrony swiadkow"" porownujesz wage tego programu do wscipskich sasiadow ktorym przeszkadza halas spod klatki?

        "Jestes zbyt "przywiazany" do tego miasta i zamiast wyjechac wolisz dziadowac, sepic kase od rodzicow, krasc i byc fajnym "zipem z osiedla"? " idac tym tokiem myslenia

        moge powiedziec ze jak ci przeszkadza mieszkanie w bloku nie dziaduj i kup sobie domek i bedziesz mial spokoj

        "masz za duzo czasu - konczace sie ferie" skonczylem szkole

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Straż Miejska

          "<to juz nie wiem czy ci przeszkadzaja przed blokiem czy zostaliscie >spisani.

          >Ekstra. Czytanie ze zrozumieniem sie klania"

          >no jakie czytanie ze zrozumieniem? raz piszesz ze placisz i chcesz miec spokoj

          > tworzysz obraz osoby zglaszajacej ktora chce byc anonimowa potem jak to sie >spotyka z krytyka

          >to jakas bajka stwarzasz ze zostaliscie spisani i sie przejoles tym ze straz >miejska prawie podala kto to zglasza?

          Nadal czytanie ze zrozumieniem kuleje :] Mam w nosie, ze mnie spisali :]

          >"Ciekawy jestem jak w takim wypadku robiony jest slawetny "program >ochrony swiadkow"" porownujesz wage tego programu do wscipskich sasiadow >ktorym przeszkadza halas spod klatki?

          Dla mnie ma. Skoro na poziomie "zwyklych" Strazy Miejskich dopracowanie procedur i i przestrzeganie ich dziala w ten sposob, to strach pomyslec, co sie moze wydarzyc. jesli funkcjonariusze chroniacy swiadka podejda do tematu w podobny :] Ludzie mieszkajacy w danym miejscu maja prawo dzwonic i niech sie "ziomy" zawijaja na "dyske" :]

          >"Jestes zbyt "przywiazany" do tego miasta i zamiast wyjechac wolisz >dziadowac, sepic kase od rodzicow, krasc i byc fajnym "zipem z osiedla"? " >idac tym tokiem myslenia

          >moge powiedziec ze jak ci przeszkadza mieszkanie w bloku nie dziaduj i kup >sobie domek i bedziesz mial spokoj

          Wybylem z tego miasta jakis czas temu :] Gdybys przeczytal dokladnie mojego pierwszego posta, wiedzialbys, ze pytalem o zasadnosc podawania przez Straznikow jakichkolwiek danych osob zglaszajacych osobom spisywanym - toz to kur... jasne, prawda? Nie spotkalem sie z takim zachowaniem w miescie, w ktorym od jakiegos czasu mieszkam

          > "masz za duzo czasu - konczace sie ferie" skonczylem szkole

          Gimnazjum? Bo na poziomie szkoly sredniej nauczysz sie jak uzywac znakow interpunkcyjnych :]

          Gość_Tom
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Straż Miejska

            a ty podstawowke skonczyles? pytales w pierwszym poscie i dostales na nia odpowiedz bedzie to przeszkadzac tylko osoba ktore maja sklonnosci do strzelania z ucha "Ludzie mieszkajacy w danym miejscu maja prawo dzwonic i niech sie "ziomy" zawijaja na "dyske"" ale ziomy po zawinieciu na dyske kiedys wroca z dyski i konfident ktory jest taki mocny przez telefon ktory mysli ze sklada anonimowy donos bedzie sie musial z tymi "ziomami" skonfrontowac a im sie to nie bedzie podobalo ze ktos podpierdala ich z ucha i tak bylo i bedzie liczcie sie z tym konfidenty a jak takie kozaki jestescie to wyjdzcie i tym niewyksztalconym po gimnazjum wytlumaczcie

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Straż Miejska

              "Ziomy" zwykle sa odwazni w grupce :] Pojedynczo rzadko ktory gebe otwiera ;p Za pare lat wyrosna z "ziomalstwa" i zaczna nawiedzac codzienne rano tutejszy PUP :] A najbardziej pocieszni sa jak przychodza skladac CV :]

              Gość_Tom
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Straż Miejska

                Tom & Jerry zycze odwagi i zebys mial jakis kregoslup moralny zebys nie musial z ucha nadawac i zycze ci na drodze jak juz spotkasz "zioma" zeby jednak byl to taki ktory bedzie chcial sie jednak odezwac i jakos to zalagodzic niz bez slowa po japie bic

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Straż Miejska

                  Spotkalem paru jak przyszli skladac podania do firmy, w ktorej kiedys pracowalem :] Poznali laske Pana :] Paru lebkow do lopaty zawsze sie przyda :] Ps. nie musze strzelac z ucha, jesli wyszedles z tego zalozenia, to Twoj problem :] Moim podstawowym pytaniem bylo: po grzyba "Straszniki" podaja namiary ludzi. Ale na tym forum sprowadza sie to do jednego: jestes podpierdalaczem :] Idac moim tokiem rozumowania moglbym poprosic zeby pani w banku podala mi ilosc zer na koncie sasiada, bo chce wiedziec na ile mnie orznal i juz! :D

                  Gość_Tom
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Straż Miejska

                    a sprobowales ich Panie orznac na pieniadze? (tych lebkow) "Poznali laske Pana :]" hahaahah ale bufon

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Straż Miejska

                      Nie probowalem. Dlatego sam zrezygnowalem z pracy w tej miescinie. Po pierwsze sami placili nieterminowo, a po drugie nie za taka kase itp. Szkoda mi cwaniaczkow, ktory sa pod blokiem fifa rafa, a jak trzeba pysknac pracodawcy chowaja sie cien :] Doskonale wiedza, ze sami sobie poscielili i z takim przescieradlem niewiele moga w zyciu zrobic :]

                      Gość_Tom
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Straż Miejska

      Ciekawe podejście do sprawy, tylko przed telefonem po co do tej grupy wychodzić i informować ją, że jak sie nie uspokoją to się zadzwoni do odpowiednich służb, a póżniej zakłada się wątek skąd wiedzieli kto dzwoni

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Straż Miejska

        Ciekawe podejscie do sprawy :D Nie podszedlbym do tego w ten sposob :]

        Gość_Tom
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Straż Miejska

          Weź się człowieku ogarnij. Straż Miejską obowiązuje ustawa o dostępie do informacji niejawnych, a więc także danych osobowych. Żaden strażnik czy policjant nie może podawać danych osoby, która zgłasza interwencję osobie, która jest przedmiotem zgłoszenia tej interwencji. Po pierwsze wyleciałby z roboty po drugie całe miasto by ze sobą wojowało. Po trzecie patrz post z godz 14.14. Ktoś Ci bardzo mądrze to wytłumaczył.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę