I co na to Starosta? W kampanii mial na wszystko plan!
to fakt że ich lekarze wykorzystują mają ogrom pracy a pensje nijakie sa i salowymi i pielęgniarkami i lekarzami
Nie przesądzają gościu z 11:00,pielęgniarka nigdy nie pracuje za lekarza a praca jest jak każda inna niestety pensji nie bierze się za leżenie.
Idz na sor to zobaczysz jak sa pomiatane wyzywane pielęgniarki. Za 1200 brutto. Przez cała zmiane (12 godzin) nie ma kiedy isc sie napić wody nie wspomnę juz o skorzystaniu z toalety. Pot z tyłka cieknie taki zspieprz;///
Gość z 11:00 nie przesadza, widać że nie masz pojęcia o czym piszesz Michale. W dodatku nie wiesz też jak odpowiedzialna to jest praca. Bardzo dobrze że strajkują.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150509/POWIAT0107/150509238
no przesadziły od razu 1500 zł ...no i za 1200 brutto to nie pracują chyba ,że na pół etatu.Wiem jak pracują :z łaski na dzwonek przychodzą/byłem hospitalizowany 2 razy na urologii, samo przyjęcie na odział trwało coś z 9 godzin trwało.Nie przeczę,że zarobki niskie ale czy tylko pielęgniarki tyle zarabiają prawie każdy w Ostrowcu ma minimum a wiec wszyscy strajkujmy a w niedziele wybierajmy to co mamy
Widać nie wiele wiesz Adamie, jesteś jednym z tych, którzy myślą w sposób stereotypowy. Oczywiście na pewno w grupie pielęgniarek znajdą się jakieś czarne owce ale większość dobrze wykonuje swoją pracę. Odpowiedzialność jest ogromna, wiele czynności muszą wykonywać za lekarzy i salowych. Taka niestety jest prawda. Bardzo dobrze że strajkują, moim zdaniem powinni robić tak wszyscy, którzy mają dość traktowania jak niewolników.
I co z tym strajkiem?
Pielęgniarki strajkują w całym kraju. Dzisiaj tylko ostrzegawczo, jeśli nic się nie zmieni to we wrześniu będzie strajk generalny.
Nie było strajku.
Dyrektor ma się spotkać ze związkami zawodowymi.
Od kiedy zaczynają ?
Ostrowiec czas działać bo to już jest lekceważenie wszystkich oprócz góry bo ona sama sobie rzepkę skrobie
Niestety ale pielęgniarki sobie poradzą i nie będą pracować za takie pieniądze skoro jest praca 5x lepiej płatna za granicą. Szpitale obudzą się z ręką w nocniku i tyle w temacie bo praca pielęgniarki nie jest łatwa, lekka i przyjemna, wystarczy iść do szpitala na pierwsze piętro i zobaczyć co się dzieje chociaż nie życzę tych paru dni nikomu.
Tylko " budżetówce" jest żle. Gdyby pracowały u prywaciarza, cieszyłyby się,że mają pracą. A tak. tylko roszczenia.
Porównaj teraz to co robią pielegniarki do obowiązków nauczyciela i pomyśl jakie mają wynagrodzenia jedni i drudzy. Troszkę to nie fair. Wykształcenie porównywanle, zasówka w nocy za grosze a n-l? Wszystko rozumiem, ale lekarz bez pielęgniarki nic nie zrobi a pielęgniarka zarabia grosze. Może by tak wyrównać i dać zarobki takie jak ma n-l za godzinę? Wiadomo, lekarz skończył cięzsze studia, on przede wszystkim odpowiada za nasze życie i zdrowie więc niech zarabia i 15tys/mc ale nie można pomiatać pielęgniarkami. Gdzie niemiłe to niemiłe. Poszukajmy miłych nauczycieli.
Skoro mają tak żle to niech jada na praktyke do Włoch tam sie naucza szacunku do pacjenta i pracy,tam pielegniarka robi wszystko tez nie ma salowych ale nie ma porównania do Polski
Teraz pielegniarka jest wazniejsza od lekarza wystarczy przejsc sie po paru przychodniach i zobaczcie sami