Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Strajk nauczycieli.

Ilość postów: 853 | Odsłon: 36820 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          W życiu nie pozwoliłabym iść dziecku do szkoły katolickiej. Zauważcie, że kto się nie dostanie do państwowych placówek tam zawsze jest miejsce. Ciekawe dlaczego?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Biedne dziecko twoje. ŻAL mi Go. Dlaczego niby ty masz dziecku szkołę wybierać? Jakoś koleżanki mojej córki tam chodzą i nie narzekają. Ja też córce liceum nie wybierałam. Daj dziecku żyć a nie uszczęśliwiaj na siłę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 774

                          Odp.: Strajk nauczycieli.

                          17.46

                          Bo tam jest wyższy poziom nauczania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Raczej niższy, ale i tak nie rozumiem tłumaczenia gościa z 19:16.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 776

                          Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Prawda taka, że rzeczywiście dzieci jak się nie dostaną do państwowej szkoły to katolik. Wiem to, ponieważ dużo koleżanek córki odpadło z liceum i katolik został dla słabszych. Na szczęście córka jest w liceum.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Bardzo słaby poziom i dlatego zawsze jest miejsce.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 778

                          Odp.: Strajk nauczycieli.

                          http://edukacja.org.pl/Liceum/sukcesy.html Czyli Konarski niepokonany :)

                          "Nasze wyniki uplasowały nas na 1 miejscu w mieście i powiecie oraz drugiej pozycji w województwie. Średnie naszej szkoły prezentują sie następująco: język polski - podstawa 69,12% (średnia krajowa 55%), ustny - 93,65% (śr. kr. 70%, rozszerzenie 54,29%* (śr. kr. 58%), języki obce - j. angielski - podstawa 96,22% (śr. kr. 78%), ustny - 100% (śr.kr. 75), rozszerzenie 88% (śr. kr. 62%), j. niemiecki - podstawa 94% (śr. kr. 69%), ustny - 97,78% (śr. kr. 75%), j. hiszpański podstawa - 98% (śr. kr. 77%), ustny 100% (śr. kr. 75%) matematyka - podstawa 84,77% (śr. kr. 64%), rozszerzenie 70,40% (śr. kr. - 50%), historia - 61% (śr. kr. 40), geografia - 70% (śr. kr. 35%), fizyka - 63,33 % (śr. kr. 50%), chemia - 59,17% (śr. kr. 42%), biologia - 60,67% (śr. kr. 37%)."

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Konarski zbiera samych najlepszych uczniów i dlatego ma dobre wyniki. Nie jest to zasługą szkoły tylko pewnej strategii. Wysyłają pisma do laureatów olimpiad, proponują im nawet zwolnienie z czesnego. Wiem, bo takie zaproszenie do nauki w tej szkole dostało moje dziecko już w tamtym roku, chociaż dopiero teraz będzie kończyć podstawówkę. Jeśli zbierze się najlepszych to i wynikami można się pochwalić ale według mnie nie jest to miarodajne. Dlatego w tym wypadku zalecałbym sceptycyzm.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Nie zbiera Konarski samych najlepszych uczniów, bo moje dziecko do takich nie należało, a ukończyło liceum właśnie w Konarskim.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 779

                          Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Bzdury opowiadasz 19:43.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Nie wiem czy bzdury, mieszkam tu krótko, ale koleżanki córki się nie dostały do żadnego liceum a do katolickiego tak. Stąd wnioski.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Po prostu jest mniej chętnych jako że niektórych odstrasza nazwa "katolickie", poza tym normalna szkoła. Plusem jest to, że są małe klasy więc jeśli ktoś naprawdę chce się uczyć to może dużo więcej wynieść z tej szkoły niż z innych. Wszystko to kwestia podejścia. No i najważniejsze, nie ma tam wszędobylskiego wyścigu szczurów, uczy się szacunku i kultury.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Juz boje sie tych zapowiedzi ZNP bo namawiaja do starjku,a tak powaznie wcale nie jest zle. Jako nauczyciel pracuje 18 godzin tygodniowo. Mam ferie, 2miesieczne wakacje. Zarabiam 2,5 tys na reke.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          20:45 akurat:)

                          Dyrekcja i rodzice powinni przyjrzeć się Twojej pracy. Kiedy sprawdzasz prace uczniów, ich sprawdziany z większych partii materiału i krótkie kartkówki? Czy może trzymasz je przez pół roku i sprawdzasz w ferie zimowe, a te z kolejnego semestru w wakacje i oddajesz w nowym roku szkolnym? Czy też żadnych weryfikowalnych metod oceniania uczniów nie praktykujesz? Kiedy uzupełniasz Librus?

                          Nie piszesz sprawozdań, planów wychowawczych, nie robisz awansu zawodowego, nie chciał do Ciebie przyjść żaden stażysta, nie współorganizujesz wydarzeń z życia szkoły? Uciekasz z rad pedagogicznych, spotkań z rodzicami? Nie przygotowujesz żadnych uczniów do konkursów przedmiotowych? Nie pełnisz dyżurów w czasie przerw?

                          To chyba jesteś księdzem uczącym religii i to nieprzykładającym się do pracy w szkole, bo świecki katecheta nie mógłby pozwolić sobie wyłącznie na uczenie i niezajmowanie się żadnymi z innych zadań, które ma nauczyciel.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 785

                          Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Ja i tak uważam, że idą tam najsłabsi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Masz do tego prawo ale nie oznacza to że masz rację.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Strajk nauczycieli.

                          Nie twierdzę, że mam rację,tak twierdzę tylko z obserwacji.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 786

      Odp.: Strajk nauczycieli.

      PIS udowodnił że każden jeden może być nauczycielem. To na co ta reszta czeka. Brać 500 i uczyć swoich Ansztajnow samemu. A pewnie wiedzą będą dorownywac rodzicom albo lekko do ich wybitnych rozmów równać.

      Gość_Nieuk
      Zgłoś
      Odpowiedz
1234 ... 40414345464748
Przejdź do strony nr
12 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -