Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy cała ulica Siennieńska powinna być przejezdna?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Strajk nauczycieli.

Ilość postów: 22 | Odsłon: 22488 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Strajk nauczycieli.”.
 • Strajk nauczycieli.

  Czy popieracie protest nauczycieli?

  Gość_Uczeń
  Zgłoś
  • Odp.: Strajk nauczycieli.

   Jako bezrobotny mówię nie popieram narzekają,a mają stałą prace i wolne w wakacje i świeta plus premie,a wiekszość nauczycieli to bałwany po studiach za 10

   Gość_Paweł
   Zgłoś
   • Odp.: Strajk nauczycieli.

    Jeśli nauczyciele to barany, to nie posyłaj ich do szkoły, tylko sam ucz w domu. Prawo daje taką możliwośc. Wyrosną ci osiołki. Sukcesów życzę

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 341

   Odp.: Strajk nauczycieli.

   Nie popieram.

   Ja mam 1630zł na rękę i 4 osoby na utrzymaniu i nie mam możliwości strajkowania. Nauczyciele mają dużo więcej i narzekają, że nie mogą godnie żyć. Powinni podnieść pensje o 1000zł wszystkim z minimalną pensją.

   Gość
   Zgłoś
   • Odp.: Strajk nauczycieli.

    Gościu z 19:23 to jest właśnie głupie podejście do tematu zarobków. Uważasz, że jak ty masz mało to i reszcie zrównać w dół. Pomyśl, że jak podniosą pensje w budżetówce to i za tym pójdą w górę pensje innych grup zawodowych.

    Gość
    Zgłoś
   • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 364

    Odp.: Strajk nauczycieli.

    19:23 - i wtedy za sprzątanie płaciliby lepiej niż za uczenie albo pracę na niskim/średnim stanowisku w księgowości.

    Gość
    Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  Co do tego sposobu bycia - panie nauczycielki.....może nie warto stawać do konkursu z uczennicami na najkrótszą spódniczkę....warto coś zostawić tylko dla małżonka na jakieś intymne wieczory. Pewnie się ucieszy takim wyróżnieniem. Nie wypada tak wszystkiego wszystkim eksponować. Proszę przy tym wziąć pod uwagę szaleństwo hormonów młodzieńców...waszych uczniów płci męskiej, którym zabieracie w ten sposób szansę na skupienie się na właściwych elementach lekcji. Nie od dziś wiadomo przecież, że w wieku szkolnym, oko młodzieńców raczej nie pada w kierunku rówieśnic. Ja wiem..... w sklepach z odzieżą dla nastolatków raczej trudno o garderobę dla płci żeńskiej "roszczącą sobie pretensje" by osiągnąć "nieśmiało" okolice kolan patrząc od góry, nie mniej jednak nie są to jedynie funkcjonujące sklepy, a i okres szkolnej nauki raczej już za Wami szanowne panie nauczycielki. Jest w czym wybierać. No chyba, że wzorem pedagoga i układów damsko- męskich jest dla Was Madame Brigitte Macron i jej związek z byłym uczniem. :))

  Felice123
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  Wczoraj w TVN w Milionerach pada proste pytanie - Jaki przypadek zastępuje na Podlasiu konstrukcja z przyimkiem taka jak ta:"Serdecznie dziękujemy dla was"?

  Cztery odpowiedzi brzmi:

  A: dopełniacz ; B: celownik; C: biernik; D: narzędnik

  Młody człowiek nie ma pojęcia, bo mówi, że z polskiego to raczej słabo. Decyduje się na pytanie do przyjaciela czyli matki, która uważa, że będzie to odpowiedź A czyli dopełniacz. Uczestnik gry decyduje się na odpowiedź matki czyli A dopełniacz. Prowadzący zapytał też troje młodych przyjaciół uczestnika siedzących na widowni czy znają odpowiedź odparli, że nie znają. Odpowiedź oczywiście była błędna, bo to celownik.

  Jeśli czworo/ na czworo zapytanych młodych ludzi nie zna podstawowych zasad gramatyki, to jakie to jest świadectwo dla nauczycieli ? Żaden nauczyciel nie wmówi mi, że to wina ucznia.

  Dajcie im TYSIAKA - dla każdego jak leci! W myśl zasady czy się siedzi czy się leży.

  Gość
  Zgłoś
  • Odp.: Strajk nauczycieli.

   Raczej nie dla nauczyciela a dzieciaka nieuka i tumana

   Gość
   Zgłoś
   • Odp.: Strajk nauczycieli.

    Dlaczego 09:56 obrażasz ludzi ? Chyba z twoim IQ jest tragicznie.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

   Odp.: Strajk nauczycieli.

   "Mondralo" z 07:36

   Skoro wg. ciebie brak wiedzy u uczniów to wynik złej pracy nauczycieli, to jak wytłumaczysz fakt, ze uczniowie z tej samej klasy, uczeni przez tych samych nauczycieli, osiągają tak różne wyniki na maturze ? Przecież na lekcji wszyscy korzystają z tych samych książek, słuchają tych samych wykładów, tych samych wykładowców, a potem jedni dostają szóstki, a inni pały. No jak to możliwe ? :)

   A to, ze w twoich ulubionych programach w tvn wystąpili akurat tacy trochę bardziej "odporni" na wiedzę, to juz inna sprawa. To świadczy przede wszystkim o nich samych, ale również o samej stacji, a być może - az się włos jeży na głowie - również o sympatykach takich programów.

   I plucie na nauczycieli nic tu nue zmieni. Te osoby po prostu nie wykorzystały właściwie czasu, który był im dany (złośliwcy mówią czasem ze to po prostu tumany, ale oczywiście jest to zbyt surowe określenie :)

   Gość
   Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  cóż - najwyraźniej wyciągasz wnioski oparte na swoich przypuszczeniach i domysłach, bo z góry wykluczyłeś, że ktoś po prostu może lubić taki zawód, a więc w swoich wyborach kierował się również własnymi zainteresowaniami, a nie tylko kalkulacją tego co będzie dobrze opłacane. Zresztą nadal mogą poszerzać swoje kompetencje, a ktoś, kto ma problemy z przypadkami lub tabliczką mnożenie - już niekoniecznie.

  A i ty nie powinieneś się cieszyć, bo nie wiadomo czy za twoje kompetencje ktokolwiek będzie chciał płacić za kilka/naście lat.

  Tak, że ten... tego ...

  Gość
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  Przekwalifikowanie się nie jest równoznaczne z poszerzaniem kompetencji.

  Jakim sposobem nauczyciele spodziewają się zapotrzebowania na ich usługi, skoro jest coraz mniej dzieci? I jeszcze do tego to specjalne traktowanie w postaci karty nauczyciela?

  Gość
  Zgłoś
  • Odp.: Strajk nauczycieli.

   Oni nie chcą zmieniać zawodu, bo gdzie będzie 2 miesiace wakacji, ferie, przed swiętami i po świętach wolne itd.?

   Gość
   Zgłoś
   • Odp.: Strajk nauczycieli.

    Wypominacie 2 miesiące wakacji i ferie. Nie nauczyciele mają też dużo wolnego. 52 tygodnie razy 2 (sobota i niedziela) to 104, do tego 26 dni urlopu to już 130, do tego święta typu 1 mają 3 maja czy Boże Ciało uzbiera się z 10 dni. Mamy ok. 240 dni. Ile to miesięcy. Wypominacie 18 godzin przy tablicy. To np. Strażak powinien brać pieniądze tylko wtedy gdy gasi pożar. Poza tym nauczyciel nie ma możliwości aby pójść na urlop w dowolnym terminie. Popieram strajk nauczycieli

    Gość
    Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 410

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  Marne, tępa parówo. Wiadomo już kto jest twoim ojcem?

  Gość
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 411

  Odp.: Strajk nauczycieli.

  Wpis z godz. 16:20 dot. tego czegoś z godz.16:14. Mój Boże z tobą, to chyba już końcówka. Nie dosyć, ze psychoza, paranoja, to jeszcze omamy. Tragedia!!!!!

  Gość
  Zgłoś
  • Odp.: Strajk nauczycieli.

   Paranoiczny dzieciak jest przede wszystkim stalkerem i socjopatą.

   Gość
   Zgłoś
W tym wątku znajdują się 110 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -