Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Staż

Ilość postów: 96 | Odsłon: 9019 | Najnowszy post
  • Staż

    czy ktoś mi powie co w końcu z Tymi stażami się dzieje? Wybieram się do urzędu w poniedziełek jak wyzdrowieje ale tak z ciekawości pytam?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Staż

      jest już lista staży na stronie urzędu pracy

      kalla29
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Staż

      Na stronie PUP już są dostępne oferty,ale pewnie zaklepane:P

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: STAŻ

        i znow sie zaczeło, kolejne staze do huty celsa.

        ja jestem juz 4 miesiace na stazu i szczerze wspolczuje przyszlym stazysta.bd pracowac 6 lub 9 miesiecy na 3 zmiany za cale 765zl !!!! nie ma obijania a po miesiacu jak zalapie sie wszystko robisz jako samodzielny pracownik, tyrasz po nocach i dostajesz pare groszy. takze zycze powodzenia kolejnym darmowym pracownikom. acha wczesniej na stazu pracowalo sie na 2 zmiany ale teraz na 3. a wszedzie dookola same mędy.echhh ale coż zrobic, moze zostawia po stazu i powiedzmy jakas taperspektywa jest w tym szarym smtnym ostrowcu.!!!!

        Gość_stazysta_hutnik
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: STAŻ

      Czy ktoś z Was kto odbywał już wcześniej staż dostał skierowanie????

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: STAŻ

        ja nie dostałam, bo byłam juz na stazu, nie ważne ze to było kupe lat temu, podobno są gorsi niz moja sytuacja,

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: STAŻ

          Pieniądze ze stażu nadają się na kieszonkowe dla osób, które nie mają rodzin i są na utrzymaniu swoich rodziców.

          Byłam na stażu ,zapierdzielałam staż się skończył i dowidzenia.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: STAŻ

            Staż to sobie samemu trzeba wychodzić a nie patrzyć na PUP bo on i tak daje po znajomości. Jak jest wniosek imienny wystawiony przez pracodawcę na daną osobę to ta osoba powinna się dostać na staż nie ważne że była wcześniej na stażu parę lata wcześniej. I tak staże w tym roku są tylko na 3 miesiące.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Staż

      Dostal juz ktos odpowiedz??

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Staż

        czyli jak już ktoś był kiedyś na stażu nie ma już szans iść drugi raz?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Staż

          na stronie up jest podane kryterium i warunki stażu w 2011, wszystko jest napisane

          Gość_gg
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

          Odp.: Staż

          w tym roku pierwszenstwo maja ci ktorzy nie odbywali jeszcze stazy

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Staż

            W przypadku realizowania staży w ramach projektu POKL.PUP będzie kierował do odbywania stażu TYLKO bezrobotnych którzy dotychczas nie korzystali z tej formy aktywnej, a w szczególności osoby do 25 roku życia, absolwentów szkół wyższych do 27 roku życia, niepełnosprawnych, powyżej 50 roku życia, oraz długotrwale bezrobotnych. w POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI NA STAŻ BĘDĄ KIEROWAN BEZROBOTNI, KTÓRZY NIE KORZYSTALI Z TEJ FORMY AKTYWIZACJI BEZROBOTNYCH.

            czyli jeśli dobrze zrozumiałam te ooby które były już na stażu mogą iść na staż jednak są na to małe szanse czy źle to zrozumiałam?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Staż

              to jest powiatowy urzad pracy, czy powiatowy urzad stazu?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Staż

                wiekszosc juz nieaktualnych bo bylam sie pytac, a niektore dostepne od maja

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Staż

                  14.22 masz wiele racji w tym co piszesz, male sprostowanie co do pieniedzy dokladnie 765,45zl.Wiem ze zaskoczyly cie warunki pracy w zapyleniu,halasie ,temperaturze -daj szanse innym niech posmakuja tego miodu.Celsa zapewnia odziez robocza,srodki czystosci,napoje i posilki regeneracyjne-jak na miasto Ostrowiec to dobry pracodawca,po odbyciu stazu istnieje szansa na stala prace, u innych pracodawcow bywa roznie.

                  Gość_mariusz
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Staż

                    Wystawiają oferty które są nieaktualne. Logiki brak. Po co dają ludziom nadzieje, powinny być te oferty sprawdzone 2 razy zanim trafią na tablicę. Ale to normalne, co lepsze po znajomości a co gorsze na tablicę, ludzie i tak sami sobie staże załatwiają i nie czekają na PUP.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Staż

                      jak to nieaktualne czlowieku wiadomo ze oferty sie zmieniaja, daja skierowania ktos wroci z odpowiedzia ze zostal przyjety to oferta nieaktualna... siedzicie w domu i tylko marudzicie jaki to swiat jest zly.. ja byłam wczoraj i dzis i dostalam 3 oferty (tzn po jednej- w urzedzie byłam chyba ze 4 razy w ciagu tych dwoch dni) i adresy do 4 miejsc i dostalam sie na staz a podkreslam ze nie mam nikogo znajomego w urzedzie!!!!!! trzeba sie wziasc za siebie a nie siedzziec w domu i narzekac...

                      Gość_s.w.
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -