Witam gdzie oddać stare gaśnice kilka sztuk na terenie Ostrowca i okolic pozdrawiam.
Do pszoku
Wyjeb do lasu na debowa wole, tam wiesniaki wyrzucaja opony telewizory itp
Hahaha