Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stan drzewostanu w mieście

Ilość postów: 62 | Odsłon: 2611 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                      • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                        Radna Zieleń jak siebie określa budownicza alei zlikwidowała zieleń na tej ulicy

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

                        Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                        W innych miastach ,miejscowościach robi się mocne przycinanie drzew oraz nowe przemyślane nasadzenia .Ostrowcu sadzi się przy niektórych ulicach aż z przesadą kwiatki a w lecie obwiesza pelargoniami słupy co jest chyba kosztowne. Ktoś dobrego określenia użył drzewiska.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                          Po co dbać o ładny a ważniejsze bezpieczny stan drzew,po co dbać o to żeby gałęzie nie spadały na chodniki. Jak komuś spadnie na głowę to będxiemy się martwić ,ot to

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Jest dobrze

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Jest dobrze nic się nie dzieje,w oczekiwaniu na rozwój listny. Będą imprezy i sadzenia kwiatów. Drzewa to siły natury pielęgnuje.Gałęzie muszą spadać ,a jak zasłaniają oświetlenie to dobrą opcją jest noszenie latarki lub kamizelki odblaskowe dla swojego bezpieczeństwa a jak wieje kasku na głowie.Nie ma co liczyć na urzędników.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Najbardziej ogarnięte są ulice w centrum I Sienkiewicza .Pozostałe wjazdówki do miasta zaniedbane drzewa.

                            Trafnie nazwane drzewiskami

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Wszędzie można a w Ostrowcu Świętokrzyskim nie i nie .Tylko centrum się liczy .Dyskusje o Rynku trwają latami.Ulice wjazdowej do miasta zaniedbane.I ktoś słusznie drzewa określił drzewiskami.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Jak podało radio ,przy Sandomierskiej pożar budynku ,a ta Sandomierska zarośnięta takimi ogromnymi drzewami,które są bardzo blisko domów , to bardzo niebezpieczne w takich sytuacjach,a zarządzający drogą mają to gdzieś.Musi się stać nieszczęście,żeby dopiero myśleć .Słusznie piszecie, że drzewa przy drogach w mieście powinny być małe a nie takie jak piszecie drzewiska.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Do tego są to drzewiska z bardzo łamliwymi konarami typu topola gdzie podczas nawet niewielkiego wiatru taki konar potrafi doprowadzić do tragedii.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 48

                            Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Ciąć i rżnąć co popadnie..beton fajny..modny

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 49

                            Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Racja Gościuz10:36(2926.05.07)ogromiaste drzewa przy chodnikach ulic przerastają domy są dodatkowym zagrożeniem także w trakcie pożaru.Kto za taki stan bezmyślności odpowiada.Nie tylko przy Sandomierskiej dopuszczono do takiego stanu drzew ale I przy innych drogach w mieście również.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            00:21 Lepiej, aby podczas upałów ludzie siedzieli na balkonach w wyciągniętymi jęzorami. Wycinać wszystko, beton, beton i parkingi. Straż pożarna w żadnym komunikacie do mediów nie wspomnieli nawet, że drzewa w przypadku pożaru tej kamienicy, utrudniały akcje ratowniczą. Mamy coraz gorętszy klimat i drzewa zamiast betonu ograniczają uczucie gorąca, dają cień i ograniczają smród spalin przejeżdżających aut.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Gościu z 09.05.2026 -8:52 kiepsko z twoją polszczyzną ,myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem. Stoisz na stanowisku ,że musi stać się coś co przyniesie tragedię aby zwrócić uwagę na fakt ,że tak ogromiaste drzewiska przy ulicach miejskich stanowią zagrożenie dla ludzi. I nie trzeba wycinać i betonować ,bo chodniki i ulice muszą być zabetonowane ,bo trudno ,żeby w XXI wieku w mieście chodzić i jeździć po piachu i błocie. Zieleń jest niezbędna w mieście .

                            Trzeba żebyś drogi Gościu rusza swoje cztery literki poza granice miasta i zobaczył jak jest gdzie indziej.,może wtedy spojrzysz na drzewa i ludzkie języki przyjemniej.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 51

                            Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            W mieście przy ulicach nie powinno się sądzić gatunków drzew które rosną na ogromne ani alergicznych.

                            Obecnie są gatunki ,które są bardzo estetyczne,nie wymagają cięć pielęgnacyjnych i są niewielkimi drzewami .Gospodarze miasta powinni pomyśleć o wymianie tych starych ogromnych drzew przy ulicach .Jakiś mądrala pisze ciąć i betonować bo wg niego od skrajności do skrajności najlepszą droga nic głupszego nie wymyślił.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Na alei patelnia ze starsi ludzie mdleją

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            W Kołobrzegu dzisiaj duże drzewo przy chodniku się przewróciło i raniło dwie osoby są ranne w szpitalu.Nie powinno się dopuszczać do ogromnych drzew przy chodnikach.Przycinać, przycinać i to od góry, będzie bezpiecznie ,ładnie i zdrowo.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            15.42 tobie juz rozum przycieli

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Stan drzewostanu w mieście

                            Piekne drzewa kiedyś rosly na Alei 3 maja bylo pieknie,na rynku a teraz co jest .Beton rynek to straszny kicz ,coś strasznego

                            Mogli by to zrobic co teraz ale nie usuwac drzew,rosly piekne kasztany itd.

                            Gość_ormowiec
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:Dodaj firmę