Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stan drzewostanu w mieście

Ilość postów: 15 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Stan drzewostanu w mieście”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    PiS stworzył swoją rzeszę wyznawców w trakcie comiesięcznych marszów w stronę prawdy.

    Zbliżali się, zbliżali i zbliżyć nie mogli (bo nie to było faktycznym celem). Celem była musztra czyli sam marsz i formatowanie psychiki wyznawców.

    Tak długo dochodzili do prawdy, że nawet nie zauważyli gdy przeszli obok niej i zaczęli się od niej oddalać.

    Teraz już są zbyt daleko od prawdy żeby zawrócić więc budują swoją diasporę na kłamstwie i węgierskiej emigracji. To nie istotne.

    Wiedzą, że kto nie maszeruje, ten ginie i znów chcą przywitać wiosnę marszem ludu.

    Niestety ten lud chyba jest pisany przez o z kreską, bo topi się szybciej niż nadzieją na zachowanie PiS w całości.

    Konfederacja z młodymi przywódcami, dla której pracuje Prezydent RP, rośnie w siłę. Nie da się tego zignorować.

    PiS trzeszczy w szwach i pudruje trupa by jeszcze raz się sprzedać jako polska prawica ale kto w to uwierzy biorąc pod uwagę ich komunistyczne rozdawnictwo i sporą rzeszę członków PZPR w swoich szeregach.

    Dlatego maszerujcie, maszerujcie, maszerujcie,

    jak umierający słoń na cmentarzysko.

    Szerokiej drogi.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Co tu zrobić, ciężko coś wymyślić, zaproponować?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Nie masz kompletnie żadnej racji w żadnym punkcie wyżej napisanego tekstu. Cięcie drzew to nie pielęgnacja. Drzew nie tnie sie z góry, chyba, że to drzewa sędziwe lub weterańskie. Nie ma czegoś takiego jak niebezpieczna wysokość drzew. Za to niebezpieczny jest brak podstawowej wiedzy, ignoranctwo, hipokryzja i uogólnianie. Polecam edukację i wyszukanie przy użyciu google standardów cięcia i pielęgnacji drzew.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Droga wojewodzka czyli Pis

    Gość_Joantek tyz ze wsi
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    20.47 jak na alei i radwana? babki z geba na podkowe w dol vhodza

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Zostawić bo będzie czym palić/ogrzewać

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    8.54 nie odnowiono tylko wycieto i jest patelnia

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 40

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Jest dobrze

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Najbardziej ogarnięte są ulice w centrum I Sienkiewicza .Pozostałe wjazdówki do miasta zaniedbane drzewa.

    Trafnie nazwane drzewiskami

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Do tego są to drzewiska z bardzo łamliwymi konarami typu topola gdzie podczas nawet niewielkiego wiatru taki konar potrafi doprowadzić do tragedii.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    00:21 Lepiej, aby podczas upałów ludzie siedzieli na balkonach w wyciągniętymi jęzorami. Wycinać wszystko, beton, beton i parkingi. Straż pożarna w żadnym komunikacie do mediów nie wspomnieli nawet, że drzewa w przypadku pożaru tej kamienicy, utrudniały akcje ratowniczą. Mamy coraz gorętszy klimat i drzewa zamiast betonu ograniczają uczucie gorąca, dają cień i ograniczają smród spalin przejeżdżających aut.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

    Odp.: Stan drzewostanu w mieście

    Piekne drzewa kiedyś rosly na Alei 3 maja bylo pieknie,na rynku a teraz co jest .Beton rynek to straszny kicz ,coś strasznego

    Mogli by to zrobic co teraz ale nie usuwac drzew,rosly piekne kasztany itd.

    Gość_ormowiec
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 66
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
W tym wątku znajdują się 12 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Biuro Rachunkowe "Complex"
Branża: Biura rachunkowe
Dodaj firmę