Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Stacja BP - opinie

Ilość postów: 37 | Odsłon: 5109 | Najnowszy post
  • Stacja BP - opinie

    STACJA BP.OPINIE

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Stacja BP - opinie

      Stacja jak stacja. Paliwo drogie jak wszędzie. O co Ci właściwie chodzi?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        właśnie o co Ci chodzi? bo nie wiem, paliwo dobre, obsługa też, o to czy jeszcze o coś innego?

        Gość_fx
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          palwo drogie masakra

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Stacja BP - opinie

      tankuje tam od trzech lat, żadnych problemów, obsługa normalna czyli tak jak powinno być, nie mam się do czego przyczepić, no może do myjni automatycznej, która na mnie akurat kilka razy zaliczyła zawias, poza tym wszystko ok

      Gość_dk79
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        BP to najbliższa stacja paliw mojego domu. Ale ze względu na najdroższe paliwo jakie spotykam jeżdżąc po Polsce od 5-6 lat nie tankuje się na niej (Waryńskiego). Wolę jechać w Ostrowcu na Orlen, ostatecznie na Statoil. Przez tą stację omijam inne BP w kraju. A tankuję zawsze do pełna.

        Gość_~ass
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          Nie tankuje na BP i nie będę wolę tańszy orlen

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Stacja BP - opinie

          Ceny paliwa 95 są praktycznie identyczne w całym mieście zresztą jedne z droższych w Posce.. Różnica zamyka sie w kwocie 1 lub 2 grosze co przy tankowaniu 40 litrów daje zawrotną kwotę 40-80 groszy. Ja tankuję zawsze na BP w całej Posce i też zawsze do pełna.. Kiedyś najniższe ceny były w Wielogórze k/Radomia. Róznica ze stacjami w Ostrowcu sięgały do 25 gr. Ale obecnie i tam ceny są podobne do ostrowieckich. Generalnie staram się tankować zawsze poz Ostrowcem.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

          Odp.: Stacja BP - opinie

          Hmm, przecież ceny na BP i Orlenie w Ostrowcu są praktycznie identyczne (+/- 1 gr) , poza stacjami Orlen na Opatowskiej i Orlen na Zygmuntówce, gdzie różnica wynosi kilka gr

          Gość_kierowca
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Stacja BP - opinie

            A i na BP przed Grójcem na "7" jak jeździłem na gazie ze zbiornikiem 35l wlali mi 36l gazu. Zawór bezpieczeństwa działał przed tym tankowaniem i po. Co prawda było to jakieś 6 lat temu, ale było. W kasie nie wierzyli, ale chyba to był ostani zakup na BP. Dla niedowiarków mam fakture i papiery imstalacji gazowej.

            Gość_~ass
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Stacja BP - opinie

      No cóż w naszym ostrowcu cały czas obowiązuje zmowa cenowa, bo już 20 km od Ostrowca paliwa są często sporo tańsze, niektórzy wiedzą to dokładnie np. prezesi firm gdzie są stacje ... dlatego przydałaby się np. taka Neste.

      Gość_bociek ...
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Stacja BP - opinie

        Czasem na BP trzeba bardzo długo przy kasie stać, bo obsługuje jedna osoba a reszta czymś innym zajęta. Jak pracowałem u konkurencji to zawsze mówiono nam, że klient na 1. miejscu a sklep i reszta później. Poza tym to chyba wszystko ok.

        Gość_bipi
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Stacja BP - opinie

          Mają dobra myjnie bezdotykowa, obsługa nie zła. Zawsze mozna na cos ponarzekac ale to przeciez tylko ludzie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Stacja BP - opinie

            Dalej jedna z najdroższych stacji paliw w Polsce. Wczoraj wieczorem tankowałem w świętokryskim na Bliskiej ON po 5.59zł/l dziś BP ma od rana po 5.89zł/l. Dlatego od dłuższego czasu wracam z trasy do Ostrowca z maksymalnie pełnym zbiornikiem. Jeśli chodzi o myjkę 45s za 1 zł to tanio ?

            Gość_~ass
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Stacja BP - opinie

              Paliwo drogie,a myjnia także BKF dużo lepsza na Sandomierskiej przy blacharni FIATA

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Stacja BP - opinie

                Bliska ma dużą domieszkę Bio paliwa, ja np. tracę gwarancje na silnik, było w tv

                Gość_max
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Stacja BP - opinie

                  jesli chodzi o cene ropy to porazka, ogolnie drozyzna

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Stacja BP - opinie

                    na tej stacji pracuje sliczna pani z bardzo dlugimi nogami.Ona moze nawet lac wode i tak nie zmienie stacji

                    Gość_w19
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Auto Handel JaryCars
Branża: auto handel
Dodaj firmę