Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy prezydent miast Jarosław Górczyński powinien podać się do dymisji?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

Ilość postów: 9 | Odsłon: 2970 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto”.
 • Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

  Od 29 sierpnia do 28 października, tyle czasu czekaliśmy na odpowiedzi z Wielospecjalistycznego Szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim, które zadaliśmy w trybie dostępu do informacji publicznej. Pytaliśmy m.in. o osoby pełniące funkcje doradcze, ich zarobki, zakres i liczbę godzin wykonywanych przez nich czynności. Zgodnie ze stanem na 6 października na podstawie umowy zlecenia zatrudnione były dwie osoby pełniące funkcje doradcze, a średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosił 21 432,96 zł. Pod odpowiedziami, które otrzymaliśmy podpisał się Dariusz Tumulec, który pełni obowiązki dyrektora naczelnego ostrowieckiego szpitala.

  Gość
  Zgłoś
  • Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
   Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajdują się 3 nadużcia opisane w Zasadach Forum:
   • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów;
   • w poście prowokuje się wywołanie sprzeczki lub innej negatywnej reakcji Forumowicza; na tym Forum nie wolno prowokować w taki sposób;
   • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
   Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

  Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

  A kto rozliczy przede wszystkim tę panią na stołku Starosty za "nadzór" ???!!!!

  Gość
  Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

  Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

  Ale złodziejska banda.

  Gość
  Zgłoś
  • Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

   Z linku: (...) Zleceniobiorcy rozliczani są z realizacji zadań na podstawie szczegółowego wykazu wykonywanych czynności. Liczba godzin wykonywanych czynności doradczych oscyluje w granicach 150 godz./m-cu. Czynności te wykonywane są zarówno w siedzibie Zleceniodawcy, jak i poza nią, co umożliwiają zapisy zawarte w umowie zlecenie. Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432,96 zł brutto (...)

   Jeśli umowa ta jest dodatkowym zajęciem, oprócz stałego zajęcia (zakładam średnio 168 h/m-c) jest mało prawdopodobne, aby ten ktoś przepracował 150 godz. m-cznie. Dlatego pracę wykonuje w ZOZ jak i poza nim I to wszystko tłumaczy.

   Gość
   Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

  Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

  3/4 salowej do pytania z 30.10 godz 8:56

  ForumowyIdiota
  Zgłoś
  • Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

   Chętnie bym tyle zapłacił, aby na forum przed każdym wpisem, doradzili co pisać niektórym.

   Gość
   Zgłoś
 • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

  Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

  Myślałem, że w szpitalu leczy się chorych a tu na forum dowiaduję się, że w szpitalu najlepiej robi się audyty.

  Gość
  Zgłoś
  • Odp.: Średni miesięczny koszt za wykonywane czynności doradcze wynosi 21 432, 96 zł brutto

   Mnie trapi jeden problem i nijak nie umiem go zrozumieć. Jak to jest, że jeszcze miesiąc temu, aby pełnić funkcję dyrektora naczelnego szpitala na pełnym etacie, 8 godzin dziennie, dyrektor potrzebował dwóch czy trzech doradców, a obecnie tę samą robotę można "obskoczyć" w dwie godzinny dziennie i na dodatek bez żadnych pomagaczy za ciężką kasę i wcześniej, ani teraz zwierzchnicy nie mają żadnych zastrzeżeń do formy rządzenia? Myślę też o tym, jak to możliwe, że nikt w Polsce dotąd nie wpadł na ten pomysł, że właściwie stanowisko dyrektora naczelnego w szpitalach nie jest nikomu do niczego potrzebne, bo przecież ma on zastępców i rzesze wolontariuszy rwących się do rządzenia, to jak on, ten naczelny, wpadnie na godzinę do gabinetu, to akurat będzie pełny luz. Qr......niech mnie ktoś obudzi, bo już nie czaję bazy.

   Gość
   Zgłoś
W tym wątku znajdują się 7 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -
- Reklama -