Znowu dobry kabaret do MCK przyjeżdża... :D
Tej Pani do pięt nie dorastasz !!!
Ilu Nas było na Marszu Wolności? Prawie 100000tys. Napiszę jeszcze słownie sto tysięcy ludzi którzy sprzeciwiali się lamaniu konstytucji , dzieleniu Polaków , pseudo reformie szkolnictwa , łamaniu trójpodziału władzy , partyjnym misiewiczom i wielu innym nieprawidłowościom obecnej władzy.
Sarkazm i spostrzeżenie, że brak poparcia dla twoich działań w sferze publicznej.
Daj sobie siana z tą agitką Kasandra. Większy aplauz zdobędziesz na posiedzeniu egzekutywy ...
Może i nudni , ale jak spotkasz się z panią Środą to humor ci się poprawi. Nie mam nic specjalnie do pani Środy i nie jestem zwolennikiem akcji blokowania. Nie widzę sensu takich działań. Natomiast twoja osoba tu na forum zwróciła moją uwagę. Czasy się zmieniają jednak aktywiści propagandowi działają podobnie niezależnie od czasów.
Działasz jak typowa agitatorka i chociaż rocznik już nowszy to mentalność i poglądy stare. Lubisz układać ludziom życie i ty najlepiej wiesz co dla nich dobre. ;-)
Zaśpiewaj sobie "Bój to nasz jest ostatni" ... lub ... "Выходила на берег Катюша,
На высокий, берег на крутой..." od razu poczujesz się raźniej. Może to już nie twoje piosenki, tylko twoich przodków, może słowa nieco inne jednak idee wiecznie żywe ... jak Lenin.
14:42. Można by rzec- klękajcie narody!!!! Nie wiem, czym się naraziłam(przemiłemu skądinąd) Administratorowi, że moje "magisterium"(post z dnia dzisiejszego, z godz.05:33 kierowany do Ciebie) umieścił w odrzutach?;))) Muszę podzwonić po uczelniach, czy mi czasem nie odebrali dyplomów!!! Dobrze, że nic nie napisałam o studiach podyplomowych na 3 kierunkach- chociaż to uchroniłam;)))) Tak, czy inaczej miło wiedzieć, że są w tym mieście ludzie, którzy się rozwijają i są przy tym wyjątkowo skromni;). Pozdrawiam. Miła kobieta( nie musisz mi mówić Pani Dyrektor).Nie przesadzajmy;)
niech ci się kolano zablokuje lepiej niż Pani środa
doktorat na uczelni Rydzyka ? c
Tu nie chodzi o Twój rocznik tylko poglądy i sposób zachowania Kasandra66. Gość 2017-05-08 10:25 bardzo trafnie Cię podsumował.
23:47. Jesteś żałosny Gostek. Piszesz elaboraty, udzielasz bezprawnych porad, a na końcu zaznaczasz, że cię nie interesuje to spotkanie. Masz jakieś zaburzenia świadomości, czy za dużo czasu? Kasandrze, to ty do pięt nie dorastasz i nie staraj się udawać inteligenta, bo ci to nie wychodzi. Inteligencję trzeba mieć wrodzoną, inaczej to tylko marne próby manipulacji ha ha ha.
Nie wiem jakie fotki widziałaś, ale ja mam filmy nagrane przez moich znajomych. Ludzi multum.
Więc nie powielaj idiotyzmów tvp.
Ale cenzurują krytyczne wobec lewaków wpisy. Kim jesteście cenzorzy tej strony??? Kim wy jesteście???
No tak, stara spiewka.Wymyśl coś ciekawego bo jesteś żałosnie smutny gościu 12:22.