Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

Ilość postów: 409 | Odsłon: 25856 | Najnowszy post
  • Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

    Witajcie. Byłem dzisiaj w Urzędzie Miasta na spotkaniu w sprawie pracy. Mieliśmy usłyszeć o pracy w nowej szkole po PSP 8. Pani dyrektor w ogóle się nie stawiła (podobno leży w szpitalu) za to przemówił pan Zawadzki - na moje pytanie na ile godzin nauczyciele będą mieli podpisywane umowy usłyszałem odpowiedź " no jak na ile 5 czy 4 ile tam zwykle nauczyciele pracują dziennie". Podobno jest przedsiębiorcą tak o sobie mówi....Było więcej takich kwiatków. Ten człowiek chyba sam nie wie o czym mówi i zaklina rzeczywistość, a ludzie mu wierzą, sam uwierzyłem ...

    Spotkanie trwało 15 min, mało tego okazało się, że Pan Radny zwołał je bez zgody Prezydenta w Urzędzie, a władze miasta nic nie wiedzą o tym, że ktokolwiek ma przejąć PSP 8 . Nikt się oficjalnie nie zgłosił, mało tego nie ma zamiaru się zgłosić. Pytam więc po co ta cała medialna nagonka, o co chodzi Panu Zawadzkiemu ? Rozgłos, wybory czy wybielenie się po głosowaniach za likwidacją szkół ?

    Według danych ogólnie dostępnych dla wszystkich w Częstocicach w roku 2014 w całym rejonie PSP 8 urodziło się 18 dzieci. Ile z nich pójdzie do szkoły ? Szkoda, że tak późno dotarłem do tych faktów, ale też cieszę się, że to żenujące spotkanie zmusiło mnie do poszukiwań.

    A jakie są Wasze odczucia po tym spotkaniu ? Ktoś czytający forum też tam był ?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

      Prawdę piszesz , spotkanie żenujące-byłem także, wypowiedż człowieka który nie ma pojęcia o pracy w szkole,brak rozwiniętych zdań w wypowiedzi itp.I tylko taki człowiek potrafi powiedzieć ,że na 4-5 godzin,który nie ma pojęcia o pracy w szkole.Ludzie zapiszcie dzieci do normalnej szkoły-nr3, nr4 tym bardziej ,że podobno samochód z Częstocic będzie dowoził dzieci do szkoły nr4 na Polną i przywoził do Częstocic.Większych cyrków nie było do tej pory.Likwidować fajną szkołę .

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

        racja , zapiszcie ludzie dzieci do normalnych , sprawdzonych placówek państwowych np. psp 3 lub 4 w Częstocicach to nie wypali, patykiem na wodzie pisane!!!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

          Z paulinowa, żeromskiego, czy z żurawiej jeżdza do psp nr 1,

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

      kto to je ten z chyba jakiś kuku

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

        Nie musisz od razu obrażać... żenujące

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

      Nauczycielka z 8 twierdzi,że dzieci będą chodzić do 3,prezydent ponoć chciał je dowozić do 4/2.

      Jeżeli chodzi o pana to mam wrażenie,że od początku był pan przeciwny robieniu tam szkoły,moim zdaniem przy 100 dzieciach trudno byłoby ją utrzymać z subwencji.

      Spotkanie jak już to przez urząd pracy powinno się odbyć to tak w telegraficznym skrócie.

      Czlowiek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

        no cóż ciśnie się na język parę zdań ale nie chcę wylondować w prokuraturze....ech te Częstocice..

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

          nie wiem o czy mówicie byłem na tym spotkaniu jako rodzic i nie zauważyłem żeby pan Zawadzki rozmawiał z potencjalnymi nauczycielami którzy maja pracować w naszej szkole jako prowadzący tylko w zaistniałej sytuacji losowej z powodu nieobecności osoby prowadzącej próbował objaśnić potencjalnym nauczycielom zakres pracy od strony społecznej. Jeśli ktoś sobie tłumaczy cyrkiem to spotkanie to uważam że nie potrafi zrozumieć co to znaczy zdarzenie losowe i aby nikt z nas nie musiał z takiego powodu odmawiać spotkań także tego typu wywody są nie na miejscu dla normalni myślącego człowieka.

          Gość_rodzic
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

            "nie wiem o czy mówicie byłem na tym spotkaniu jako rodzic i nie zauważyłem żeby pan Zawadzki rozmawiał z potencjalnymi nauczycielami którzy maja pracować w naszej szkole jako prowadzący tylko w zaistniałej sytuacji losowej z powodu nieobecności osoby prowadzącej próbował objaśnić potencjalnym nauczycielom zakres pracy od strony społecznej."

            Rodzic z godziny 23:46 :)

            No i takie właśnie było to spotkanie - niestety nie umiem tego zrozumieć :) ale fakt z Panem Zawadzkim był jeszcze jeden Pan - jak widać obaj rzeczowo i kompetentnie wytłumaczyli nam wszystko od strony społecznej

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

              nie wiem o co ci chodzi gościu z 00.00 o obrazę pana Boga czy karty nauczyciela określ się jasno to będziemy mogli polemizować

              Gość_rodzic
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                Myślę że naszemu przedmówcy chodziło o to ze ktoś, kto powinien być odpowiedzialny bo zwołuje takie spotkanie nie wykazał się minimum znajomości tematu. Jak można zakładać szkołę bez podstawowej wiedzy na temat jej funkcjonowania. Wnioskuje zatem że wyliczenia finansowe mogą być również wyssane z palca. W telewizji w gazetach pan radny nawołuje zachęca a okazuje się ze nie ma pojęcia o czym mówi. I nie nawiązuj

                tu do karty nauczyciela bo ani ona ani to ze wypowiadamy się na temat braku kompetencji tego Pana i niepoważnym traktowaniu nas, nie ma z kartą nic wspólnego

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                Z tej polemiki to raczej lipa będzie :) od strony społecznej szczególnie :)

                Gość_nieobecny
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                  a może by tak nauczyciele całkiem społecznie pracowali? skoro tak wszyscy wieszają na nich psy, że nic nie robią pracują 4 godziny a zarabiają krocie i fairant, ludzie przejrzyjcie na oczy przecież to wogóle nieprawda, oczernianie zawodu nauczyciela to czysta propaganda medialna zresztą jak i inne sprawy, każdy chodził do szkoły i powinien wiedzieć że to ciężki kawałek chleba, a w dzisiejszych czasach gdzie rodzice w wielu przypadkach nie wychowują dzieci , nie uczą kultury szacunku moralności i zwykłej przyzwoitości to jest orka na ugorze a na dodatek jeszcze niebezpieczna bo niektórzy uczniowie są agresywni i chodzą z np nożami do szkoły. pozdr. emeryt. nauczyciel.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                  Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                  Ludzie, czy wy nie potraficie zrozumieć losowych przypadków ? Potraficie tylko pluć jadem. Nic wam nie pasuje. Mimo, że próbuje ocalić szkołę, przed całkowitym zamknięciem też źle. Ta Pani miała objaśniać wszelkie zawiłości odnośnie pracy w szkole, a nie Pan Zawadzki, a że wynikła taka sytuacja to wam takiej nie życzę.

                  Co do krytyki działań społecznych tego Pana rozumiem, że możecie się pochwalić większymi dokonaniami, skoro macie tyle do powiedzenia.

                  To forum jest naprawdę bez sensu, bo wasza mentalnością jest tylko opluć i zbesztać drugą osobę cokolwiek by nie zrobiła.

                  A Pan niech się nie przejmuje docinkami, tylko nadal pomaga tym którzy na to zasługują. Pozdrawiam !

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                    Widać 21:02 że nie czyta Pan/i ze zrozumieniem, proszę przeczytać pierwszy post.po drugie byłam na tym spotkaniu tak jak pisze Pan z 18:16 , spotkanie żenujące, pan Zawadzki nie potrafił powiedzieć nic konkretnego,ciekawe czy rzeczywiście tak jak obiecał, będzie do nas dzwonił,czy też to jakaś kolejna dziwna jego wizja.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                      Potrafię czytać, dlatego tak ciężko mi zrozumieć, że nie potraficie pojąć, że w życiu różne sytuacje się dzieją. Jak dla mnie Pan Zawadzki i tak zrobił dużo, że takie spotkanie zaaranżował i podjął się zadania utrzymania szkoły, a nie żeby ktoś sobie na niej robił biznes i otwierał jakiś DPS itp. A że stało się tak, że niestety z prywatnych względów Pani Dyrektor nie mogła przybyć, to Pan Zawadzki musiał wypowiedzieć się w kwestii za tą Panią. A nauczycielem nie jest i nie był, więc nie wiem skąd to oburzenie nieznajomością tematu ? Na pewno będzie kolejne spotkanie, gdzie wszyscy się dowiedzą odpowiednich informacji. Cierpliwości, a nie od razu bluzgi.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Spotkanie w Urzędzie Miasta nauczycieli i pana Zawadzkiego - praca w szkole po PSP nr 8

                        do 22:12,nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo jak napisał gość z 18:16, cyt,e Pan Radny zwołał je bez zgody Prezydenta w Urzędzie, a władze miasta nic nie wiedzą o tym, że ktokolwiek ma przejąć PSP 8 . Nikt się oficjalnie nie zgłosił, mało tego nie ma zamiaru się zgłosić. Pytam więc po co ta cała medialna nagonka, o co chodzi Panu Zawadzkiemu ? Rozgłos, wybory czy wybielenie się po głosowaniach za likwidacją szkół ?więc o jakiej sytuacji losowej ty mówisz?A pan Zawadzki jeśli nie jest w emacie to mógł w ogóle się nie wypowiadać, mógł zakończyć spotkanie,przeprosić a nie na siłę odpowiadać na pytania na które nie znał odpowiedzi.I to nie są bluzgi ,tylko zwykła merytoryczna rozmowa, tylko Tobie @@;12 jakoś argumentów brak.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
134 ... 20212223
Przejdź do strony nr
50 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -