Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

Ilość postów: 24 | Odsłon: 2423 | Najnowszy post
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

    Szanowni Mieszkańcy zwracam się do Was jak w temacie . Chcę zapytać czy u Was jeszcze grzeją kaloryfery ?

    Jest koniec kwietnia , pogoda nieciekawa , w mieszkaniach zimno , a kaloryfery zimne. ciekawa jestem jak Spółdzielnia rozliczy Nas z podzielników ciepła tzw. kapilar. Chcę poinformować również , że nie wiem jak u Was, ten rok nie był zimowy , żeby grzać na full, a u mnie wyparowało płynu jak by był trzaskający mróz. cały rok nie odkręcałam grzania w kaloryferach i w porównaniu z zeszłym rokiem wyparowało więcej niż w ubiegłym sezonie. Z obserwacji mojej wynika , że gdy będzie Walne w czerwcu , należy domagać się wymiany podzielników na elektroniczne , bo płacimy za ciepło , które sami wytwarzamy w naszych mieszkaniach.

    Musimy jednogłośnie i zdecydowanie zmienić rozliczanie nas z ciepła , aby nie płacić w ciemno i utrzymywać firmy grzewcze i rozliczającą nas. Proszę Was o podzielenie się Waszymi spostrzeżeniami za co dziękuję.

    Gość_Mieszkanka
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

      Fakt zimno jak diabli, siedzę w domu w drubym dresie i owinieta w koc.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

        to mogę cie przytulic ;-) u mnie na rosochach tez zimne

        Gość_krzysztofciu
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

          Za dwa dni będzie plus 20.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

          Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

          kaloryfery u mnie zimne , w domu zimno i jeszcze tak nie było ,żeby były wyłączane w kwietniu

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

            Podziękowania dla mirka24 że jako jedyna spółdzielnia zakończyła sezon przed długim weekendem, automatyka powinna sterować ciepłem do bloków a tu steruje jeden nieomylny człowiek, gratulacje...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

              Polska to chyba jedyny kraj w Europie, gdzie relikt PRL o nazwie "sezon grzewczy" jeszcze funkcjonuje. W dużych miastach grzeje się cały rok, kto nie grzeje -ten nie płaci, proste. Pogoda jest coraz bardziej nieprzewidywalna. Oszczędzacie grosze na ogrzewaniu, a potem wydajecie 10 razy tyle w aptece i na lekarzy jak dziecko się przeziębi.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

              Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

              Na szczęście siedzę sobie koło ciepłego grzejniczka w miejscu gdzie się myśli a nie kończy grzania bp jednemu panu za gorąco

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

            Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Krzemionki" - Sezon Grzewczy 2015-2016r.

            Podziękowania dla mirka24 że jako jedyna spółdzielnia zakończyła sezon przed długim weekendem, automatyka powinna sterować ciepłem do bloków a tu steruje jeden nieomylny człowiek, gratulacje...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

      już ile razy pisano o podzielnikach a tu ciągle w koło to samo,to czy elektroniczne czy wyparkowe nie ma większego znaczenia bo algorytm jest tak ułożony ,że jest porównanie identyczne -podzielnik nie jest miernikiem ciepła a służy tylko do porównania.z ogólnego miernika który jest na danym węźle grzewczym.

      Gość_xxx
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

        liedy bedzie spisywane ciepło z podzielników??

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

          Chcieliście żeby dziś grzejniki grzały? Na dworze 20 st.C. Bardzo dobra decyzja.Inni niech płacą ja nie mam zamiaru.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

            17:02 ja nie odkręcałam w kuchni w ogóle kaloryfera a sporo ubyło, więc zapłacę, bo paruje zawsze. Dziś owszem, ciepło, ale w tg córka siedziała pod kocem, bo w domu naprawdę było bardzo zimno. I tak płacimy a nie możemy grzać. W W-wie znajomi, czy siostra mają ciepło póki co, bo na dworze rankiem bywało po 4st. My tylko płacić mamy ale nie mamy prawa skorzystać z ciepła.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

              Dziś 20 stopni - w dzień. W nocy też znośnie. Ale pogoda jest taka, że równie dobrze za tydzień mogą być przymrozki. Skończcie wreszcie te dziadowskie oszczędności. Nawet w tym wątku ludzie piszą, że muszą po własnym mieszkaniu w bloku w kurtce chodzić albo siedzieć pod kocem. W XXI wieku, to są jakieś jaja. To może w ogóle nie grzać, co? Oszczędność jeszcze większa, a te parę miesięcy jakoś się wytrzyma, można sobie grzać grzejnikami elektrycznymi.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

            Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

            17:02 a w domu zimno. Zwykle siedzimy w koszulkach a dziś w bluzach. Jest jeden plus, ćwiczę na orbitreku, żeby się rozgrzać. Jak ktoś ma małe dziecko to raczej zadowolony nie jest.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

              bluzy są tańsze, ćwiczenia wyjdą na zdrowie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

              Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

              Jedyna Spółdzielnia w Ostrowcu która szanuje pieniądze i nie grzeje gdy na dworze 25 st. C na plus. Moja szasta na lewo i prawo grzejniki parzą.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Krzemionki” - sezon grzewczy 2015/2016

                A u mnie nie ma podzielników, kaloryfer lekko ciepły, tak jak należy, na koniec roku kalendarzowego rozliczenie i zwrot, w tym roku 600zł. Licznik na blok i duże zaliczki na ciepło w czynszu cały rok. OSM.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -