Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 4044 | Odsłon: 108176 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Najlepiej jakby zagłosowali z tych ze wschodu nie wrogów.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Tak spada, parę lat temu w Ostrowcu było 25% poparcia, teraz 55% dla PiS.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Już Łobuzy pisu Mieszają przy wborach..mała kanalia nie może się pogodzić z przegraną do Senatu.Dla dobra Polski Senat musi być NORMALNY..Demokratyczny ..nie pisowski.

             Gość_POLAK PATRIOTA
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Powtórne przeliczenie głosów to mieszanie? Każdy może zawnioskować. Cuda nad urną się zdarzają. Kiedyś jedna z partii krzyczała że będą liczyć. Nie było krzyku. Teraz chcą liczyć i krzyk.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             „ Ziemia wyżebrana”.

             27 dzień sierpnia roku bezpańskiego 2019.

             ( kraj – wkrótce Polin, jeszcze Polska, niegdyś Lechistan).

             Widzicie jak się prężą wojacy by zająć Persję? A Persja nie chce… jak ta Wanda co Niemca nie chciała. Tylko czy ktoś ofiarę gwałtu pyta o zgodę? My w Polsce wiemy najlepiej, że nie. I my tu w Polsce też nie chcemy by nam ktoś nasz kraj zajął. I oni to wiedzą. Czarne charaktery bezimiennych tego świata dobrze to wiedzą. Dlatego za nieszczęście Polski i Polaków tym razem odpowiedzialna będzie nie Rosja, nie Niemcy, nawet nie USA…. Odpowiedzialna za to co nam się przytrafi będzie właśnie Persja ( obecny Iran). Pośrednio i nie ze swojej winy rzecz jasna. Już tłumaczę. Myślałem nad tym jak to nasi starsi bracia w wierze, chcieliby pozyskać swoją ( w zasadzie naszą) „ ziemię obiecaną” . Tak po „inszemu”. Jak tu podjudzić innych, żeby jako gwałciciel uchodzić za ofiarę… znamy już te metody. Zawsze niewinni i zawsze czyimiś rękami. I tak o to Polacy kraju oddać nie chcą. Irańczycy swojego też nie. Słowianie i Persowie znowu się stawiają. To nic… Polska nie przyjęła uchodźców islamskich. Polska nie jest rządzona już przez Polaków. Polska jest katolicka. Polacy są gościnni i współczujący. Więc…. Napadniemy na Iran rękami NATO, Iran odpowie ogniem wobec Izraela ( nic nie wartej pustyni, która jest już politycznie bezużyteczna)… i starsi bracia w wierze, udadzą się jako uchodźcy wojenni, do „ zaprzyjaźnionego kraju”, który łaskawie dzielą z Polakami od 1000 lat. Polacy są im winni pomoc bo mordowali ich -Żydów jako niemieccy naziści w obozach koncentracyjnych. Ponadto są katolikami więc jako chrześcijanie nie mogą odmówić pomocy ludziom w potrzebie, zwłaszcza w obrębie tej samej grupy kulturowej i religijnej. I tak oto powstanie Polin, żyzne i obfite w surowce, które zastąpi bezużyteczną gospodarczo pustynie zwaną Izraelem. Żydzi nie zajmą Polski siłą… oni ją wyżebrają! Dzięki propagandzie i dobroduszności ( naiwności) Słowian. Wyżebrają. Jakich argumentów przy takim scenariuszu miałby użyć naród Polski by nie wyrazić zgody na „ich” przyjęcie? Scenariusz realizowany tysiąc lat dobiega końca. Brzmi niewiarygodnie? Tu nie chodzi o wiarę. Pomyśl czy w takim scenariuszu, wszystkie elementy układanki w końcu nie łączą się w logiczną całość? Oto jest pytanie.

             „Nie idź nie świadomy w ciemną noc…

             Gdyż braknie Ci sensu i odwagi”

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Pis musi odejsc!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Na pewno pamiętacie słowa Premiera Morawieckiego, który przekonywał , że Polska do kogoś należy. Jak mawia stare porzekadło PO CZYNACH ICH POZNACIE. Dzięki ustawom o zmianie ustawy Kodeks drogowy i Kodeks wykroczeń dowiedzieliśmy się , że właścicielem kraju nad Wisłą są Stany Zjednoczone Ameryki.

             Zapytacie w jaki sposób te zmiany prawa ujawniły właściciela Polski. Odpowiadam, po ŚLEPYM I BEZMYŚLNYM PRZENOSZENIU ROZWIĄZAŃ PRAWNYCH obowiązujących za Oceanem. To oczywiste że kolonizując kolonizator będzie wdrażał taki system, taki porządek, w którym ma już doświadczenie, który zna i wie jak w nim się poruszać. Problemem dla USA są oczywiście Polacy, ich wielowiekowe przywiązanie do wolności, do swobód, do krytyki władzy i jej poczynań. USA chcą złamać Polakom kręgosłupy, chwycić polski naród i nim potrząsnąć. Nie budzi wątpliwości , że Stany Zjednoczone Ameryki chętniej sięgną po instrumenty z epoki stalinowskiej, z okresu junty wojska i milicji, sprawdzone mechanizmy komunistycznej bezpieki, niż z epoki "Solidarności". Tamte brutalne metody okazały się skuteczne, więc nie ma powodu by proch wymyślać.

             Napisałem na ten temat dwa posty, ale warto rzecz jeszcze pogłębić, albowiem rzadko się zdarza, by właściciel kraju popełnił tak głupi błąd. Zazwyczaj siła kolonizująca inne państwo jest głęboko ukryta, stara się wtopić w otoczenie, w kulturę, w tym kulturę prawną.

             Jak już wiecie od 07.11.2019 roku wchodzą nowe przepisy o kontroli drogowej. Podczas tej kontroli będziecie musieli się mieć mocno na baczności, bo policja uzyskała prawo do surowego karania Polaków za to że źle im patrzy z oczu, że coś się kontrolującemu nie spodoba. Będzie mnóstwo prowokacji, przemocy i kar, na które liczy "dobra zmiana", bo mandaty będą po 500 zł. Boję się że nie obejdzie się bez ofiar, że aby zastraszyć społeczeństwo ktoś straci życie , bo podniesie rękę lub wykona taki a nie inny ruch ciała.

             Teraz o tym dlaczego te rozwiązania są ŚLEPE I BEZMYŚLNE. Na pewno wielu z Was pamięta mnóstwo filmów z USA, gdzie podczas kontroli drogowej nie wolno się ruszać i odrywać rąk od kierownicy, gdzie trzeba zgody policjanta na każdy ruch palca i włosa. Z jakiego powodu w USA wprowadzono takie drakońskie prawo ? Ano z tego, że tam powszechne jest prawo do broni, a co za tym idzie uzasadniona może być obawa, że ktoś zamiast po dowód rejestracyjny i prawo jazdy sięgnie po broń. Polska to kraj totalnie zdemilitaryzowany. W USA na 100 mieszkańców przypada 101,5 sztuk broni, w Polsce mamy trzeci od końca wynik w Europie - 1,3 sztuk broni na 100 mieszkańców. Mniej ma tylko Litwa i Bułgaria ( 0,7 ).

             W takiej sytuacji argumenty policji, że dokonane zmiany mają stworzyć bezpieczeństwo funkcjonariuszom podczas kontroli są cynicznym kłamstwem. Co gorsza w ten sam sposób uzasadniają te represyjne przepisy rząd i partyjniactwo z PIS. Jeżeli ktoś szuka dowodów na to że prawym i sprawiedliwym marzy się ostra jazda z Polakami to już dowód znalazł. Mało tego macie namacalny dowód, że PIS Was bezczelnie okłamuje.

             To jednak nie pierwszy przypadek. Pisałem bodaj dwa, albo trzy lata temu, na mojej osi czasu, o tym jak perfidnie oszukano Polaków. Podawałem wówczas, że to nie ustawa na druku 1066 jest zagrożeniem dla Polski , ale ustawa z 31 marca 2016 o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium ( Dz.U. nr 738 z 31.05.2016 ) autorstwa PIS, mocą której "dobra zmiana" zezwoliła wojskom USA i Izraela na swobodne przemieszczanie się po Polsce poza obszarami poligonów i miejsc szkoleń i ćwiczeń. Lakonicznie brzmiący art.3A pkt 5 tej ustawy zezwolił wojskom USA i Izraela na strzelanie do Polaków, do polskich cywili !! Zostaliście totalnie zmanipulowani przez internet i media, wciśnięto Wam ustawę 1066, tymczasem zagrożenie przemycono bokiem,po cichu, do polskiego prawa.

             Kolejny dowód ? Proszę bardzo. Napisałem w internecie, na mojej osi czasu 100 postów, a może i 300, że TVN i TVN 24 to stacje amerykańskie. Niesamowite, nawet ci którzy mieszkają w USA byli tak zmanipulowani, że uwierzyli że TVN i TVN24 to stacje amerykańskie. Wystarczyło wejść na strony poświęcone spółkom giełdowym w USA, przy minimalnej znajomości angielskiego znaleźć informacje o tym, że Scripps Networks to korporacja amerykańska, która sprzedała Travel Channel Rosjanom, a TVN i TVN 24 innej korporacji amerykańskiej Discovery Communications, która do dziś jest właścicielem stacji.

             Macie jak na dłoni, najpierw przejęcie mediów, potem władzy, następnie stopniowe przejmowanie kolejnych strategicznych struktur, wojska, służb, prokuratury, urzędów, spółek skarbu państwa, trybunałów. Trwa walka o sądy i korporacje zawodowe. Teraz następuje etap wdrażania rozwiązań prawnych kształtujących system. Nie trzeba chyba dużej wyobraźni, by dostrzec , że za chwilę zacznie się wysysanie z Polski gigantycznych kapitałów pod pretekstem sprzedaży broni, różnych dziwnych inwestycji, jak budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego zaplanowana w szczerym polu. Do tego te 330 mld USD.

             Dziwicie się ze Polskę rozebrali tyle razy ? Ostatnio zauważyłem szokująca prawdę, że Polska była mocarstwem dopóki o pozycji sile decydowała siła fizyczna. Od momentu kiedy zachód zdobył przewagę intelektualną i od kiedy to wiedza stała się źródłem siły i pozycji nasz kraj zaczął staczać się po równi pochyłej. To jest odwieczny problem Polaków, ignorancja wiedzy. Po raz kolejny na naszych oczach siodłają Polskę Stany Zjednoczone Ameryki, a co robią Polacy ? Jak to co głosują za zniewoleniem ! Nic się nie zmieniło od XVII wieku, Polska nadal głupota stoi.

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3051478418259039&id=100001907332768

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Aktualnie grupa robocza Ministerstwa Zdrowia oraz Cyfryzacji za wszelką cenę chce zmienić normy w zakresie p-m. Ci ludzie są pozbawieni skrupułów tym bardziej, że jak się okazało Pani Minister Wanda Buk może manipulować Premierem oraz Prezesem albowiem jest po prostu inteligentniejsza od nich. W tym kraju życie nie stanowi jakiejkolwiek wartości dlatego trzeba radykalnych działań, Jeżeli telekomy popełniają przestępstwa, czerpią korzyści z pedofilii i są popierani przez rząd to może łamiąc prawo staniemy się partnerami dla Prezesa. Wciąż nie znam adresu Pani Buk aby tam zaprotestować. .

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Pani Minister Wanda Buk tuszuje świadomie przekręty spółek. Korupcja. Obrzydliwe i haniebne. Spółki zagrożone karami idącymy w miilrardy a ona z małą łapówkę chce to zatuszować. Ciekawe ile Prezesowi odpali.

             https://www.rp.pl/Opinie/310209956-Masztow-za-oknem-nie-powinnismy-sie-bac---rozmowa-z-wiceminister-cyfryzacji-Wanda-Buk.html

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215732986977875&id=1239228893

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Wiesz gościu 07:42 przypisywanie niczym nie uzasadnionej perspektywy przekazania łapówki, którą ktoś inny miałby otrzymać jest przestępstwem pomówienia?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Widocznie Pan Zbigniew wie co robi. Ja jestem tylko listonoszem.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Moim zdaniem istnieje uzasadnione podejrzenie przestępstwa. Bez JAKICHKOLWIEK badań nad bezpieczeństwem, nie uwzględniając badań nad NIEBEZPIECZEŃSTWEM przepycha się nam na siłę sieć 5G, wysyłając nas i nasze dzieci na ONKOLOGIĘ.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Konkrety:

             Śladami promotorów

             Duda kryje Morawieckiego.Prezydent stał się wspólnikiem zabiegów Premiera, który dokonał, przed objęciem urzędu, takiego rozdziału majątku z żoną, by bogactwo Morawieckich nie kłuło w oczy wyborców, elektoratu 500+ Czy ktoś uwierzyłby w miłość PIS do pospólstwa kiedy Premierem zostałby jaśniepan wielmoża ? Musi być skromnie, na zewnątrz, tak jak z Banasiem. Duda i PIS dali się już poznać jako mistrzowie gry pozorów.

             Media podawały przykłady takich działań Premiera, skutkiem których to co mogło wzbudzić nieufność do Premiera znalazło się w majątku żony, nie objętym oświadczeniem majątkowym, jak choćby trzypiętrowa kamienica w centrum Wrocławia, z jubilerem i ciastkarnią na parterze. Dbając o interesy rodzin PIS, Morawieckich, Pan Prezydent czym prędzej skierował do Trybunału ustawę mocą której doszłoby do ujawnienia majątku żony Pana Premiera.Tak ustawa znalazła się w bezpiecznej zamrażarce i na czas politycznych zmagań będzie tam leżeć odłogiem.

             Teraz sami widzicie dlaczego Prawi i Sprawiedliwi przystąpili, w pierwszym rzędzie, do ataku na Trybunał Konstytucyjny. Zanim Trybunał upora się z ustawą o jawności majątków rodzin polityków Prezydent Duda i kamraci z PIS posprzątają gdzie trzeba. Podpowiem Dudzie i jego wspólnikom z PIS, że sposób na ukrycie majątków już dawno wynaleźli ich promotorzy z USA. Przykładowo, rodzina Rockefeller, jeden z głównych promotorów PIS, ukryła gigantyczny majątek w sieci fundacji i stowarzyszeń i powiązanych z nimi korporacji. To pewne, że niebawem podobna sieć oplecie członków PIS, no przecież nie pokażą że się bogacą na władzy.

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3063377747069106&id=100001907332768

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Pis to zlo! Biedny ten nasz kraj!

             Ale bedzie dobrze! Pogonimy ich!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             napewno nie z ludźmi pokroju Felice czy Czarny, ludzie Ci są ZAMROCZENI, ucierpią przez takich ludzi przyszłe pokolenia

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3150

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Pogonic to sobie możesz siebie i swoich towarzyszy bolszewików.

             https://www.signs.pl/galeria.php?name=galeria&file=displayimage&album=1256&pos=13&sid=

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Jest i nasz banderowiec :)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Twój?nie schlebiaj sobie:)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 169170172174175 ... 222223224225
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
AKADEMIA URODY Kinga Banasik
Branża: Kosmetyczne salony
Dodaj firmę