Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

- Reklama -Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 3079 | Odsłon: 70311 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ostatnio jaka bombelkowa madka opluwała opozycje pisząc cyt" narpiew elektorat peło zrus apotem spat" pózniej opisujac jakies problemowe cyt"przeczkole". hahaha

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             A dlaczego z góry zakładasz że bombelkowa madka krytykuje opozycję?Przecież to NONSENS.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Madki z reguly maja podstawowke. Jak wiekszosc elektoratu pis.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Dobrze dobrze,my elektorat PISU po podstawówce uwielbiamy waszą pogardę.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ja to nawet podstawówki nie skonczyłem,taki jestem "PO*eb" 16:39.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3058

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Chyba w Twoich marzeniach tak jest 16:39. Jeśli naprawdę tak uważasz to znaczy że Twoja inteligencja jest poniżej normalnego poziomu.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Jest prawie pewne ze cztery partie opozycji ktore wejda do sejmu bedzie w koalicji- tym samym bedą mialy wiekszosc takze pis lezy i kwiczy :)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             PIS ZAWRACA POLSKĘ DO ROKU 1989

             Na nowogrodzkiej tarzają się ze śmiechu. Przeprowadzono ankietę wśród Polaków pytając skąd PIS ma pieniądze na program 500+. Takich odpowiedzi udzielili respondenci :

             - 35% że pochodzą z naszych podatków

             - 24% sądzi że program finansują bogacze

             - 12% nie potrafiło udzielić odpowiedzi na to pytanie

             - 10% uważa że rząd ma swoje pieniądze

             - 10% podało że pochodzą „z innego źródła”

             - 6% że to pieniądze pochodzące z Unii Europejskiej

             - 3% że to prywatne pieniądze PIS

             Kaczyński i spółka rechoczą tak głośno, że aż słychać to u mnie, na Pomorzu.Niestety jest źle, 90% badanych Polaków nie odróżnia procent, od punktu procentowego, co trzeci nie ma zielonego pojęcia o tym ile jest progów podatkowych w Polsce, co czwarty nie potrafi zdefiniować inflacji, 60% nie potrafi policzyć odsetek w banku. Ponad 50% Polaków nie poda daty okrągłego stołu, wstąpienia Polski do NATO, czy do Unii Europejskiej. Tylko co 8 Polak ma mały zbiór książek, do czytania przyznaje się około 50% Polaków. Aż 36% Polaków w ogóle nie korzysta nie komputera.

             Polacy generalnie nie rozumieją czym są publiczne pieniądze i na czym polega gospodarka tymi pieniędzmi, a miażdżąca większość nie potrafi podać danych finansowych Polski, przede wszystkim o zadłużeniu Polaków, tym prywatnym i publicznym, o obciążeniach budżetu , o problemach systemu emerytalno-rentowego. W Polsce dalej jak w PRL-u, TO NIE NASZE TO PAŃSTWOWE.

             Zastraszające wyniki osiąga także polska młodzież objęta Programem Międzynarodowej Oceny Umiejętności Uczniów (OECD/PISA), gdzie bada się rozumienie tekstu. Wśród naszych 15-latków przebadanych w 2000 r. ( dzisiejsi wyborcy ), blisko co dziesiąty jest funkcjonalnym analfabetą i nie rozumie najprostszych informacji. Jedynie 6% młodych Polaków zostało zaliczonych do tej grupy, która z informacją i jej przetwarzaniem radzi sobie najlepiej i to był najgorszy wynik spośród wszystkich państw poddanych badaniu.

             Dla polityków taki elektorat to ŻYŁA ZŁOTA. Bardzo precyzyjnie można policzyć rozkład głosów , niezwykle dokładnie przygotować program dla poszczególnych grup wyborców. PIS nie podaje ile kosztuje program 500+, nie podaje kosztów obniżenia wieku emerytalnego, tego socjalnego huraganu. Skutki nie pojawią się od razu, w PIS pewnie liczą że dach spadnie na głowę komuś innemu.

             Jedno jest pewne ta mina wybuchnie pod naszymi stopami, pod tymi na samym dole, przede wszystkim pod tymi którzy głosują na produkcję pieniądza. To też jest rodzaj zemsty PIS, bo inflacja i nadchodzący kryzys okradną do kości tych którzy coś osiągnęli po 1989 roku. O to chodzi PIS-owi wrócić znowu do stanu z 1989 roku. To o tym mówi Kaczyński, że trzeba to wszystko postawić od nowa, że to jest źle wykonane, w tym nową strukturę własności, nowe elity. Dlatego PIS rozwala gospodarkę państwa szelmowsko się uśmiechając, korzystając z regresji edukacyjnej Polaków.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3062

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Takie niedouczone bombelki maja byc przyszloscia narodu. Katastrofa

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3063

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Kolego 20:55 prawie pewne jest ze pis osiagnie 50% poparcia wiec o czym ty mowisz?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Prawie robi różnicę

             Gość_Kinga
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             "Kaczyński to naśladowca Lenina, Lenin finansowany przez USA, szef partii komunistycznej i samozwańcza głowa państwa sowieckiego w zniewolonej Rosji, wydał dekret, w którym ogłosił antysemitów za zdrajców i wrogów proletariatu. To samo w 1946r wypowiedział zbrodniarz żydowski Jakub Berman „Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy. A teraz następny krzewiciel żydowskiej zbrodni - Kaczyński: antysemityzm to choroba duszy, którą podpowiada diabeł. A, że żyda określa Talmud a on w sobie faktycznie to kwintesencja węża - diabła to oczywistym jest, że według Kaczyńskiego każdy Chrześcijanin jest chory na duszy i umyśle. Żydzi porzucili religię Mojżeszową, a wyznają religię talmudyczną, Talmud rodem z piekła jest właściwie normą życia i podstawą bytu żydostwa, gdyż wyznają religię talmudyczną, a nie Mojżeszową. "Walka" z żydostwem jest nakazem samoobrony na podstawie kultury i obyczajów słowiańskich. Do tej walki obowiązanym jest każdy Słowianin, i inni nie żydzi na jakimkolwiek byłby stanowisku. Obowiązanym jest to czynić każdy duchowny kultu słowiańskiego" Ksiądz profesor Stanisław Trzeciak - największy polski autorytet ze znajomości prawa, religii i kultury żydowskiej – Oto słowo szatana wprost z Talmudu; „Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie”. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             PIS JEST TAK PEWNY SWEGO, ZDECYDOWANEGO ZWYCIĘSTWA, ŻE KAMPANIĘ WYBORCZĄ PROWADZI LEKCEWAŻĄC KANDYDATÓW INNYCH PARTII, ICH PROGRAMY, ICH KRYTYKĘ WOBEC PARTII RZĄDZĄCEJ I WYBORCÓW

             To widziała cała Polska, Horała podczas debaty wyborczej w TVN dosłownie skręcał się ze śmiechu., kpił, stroił głupie miny i zaczepnie przerywał innym kandydatom..Zamiast merytorycznie dyskutować cały czas mówił o jakieś antypisowskiej koalicji, o przymierzu Konfederacji , PO-KO, PSL-U , Kukiza 15 i Lewicy, że oni niby wszyscy razem uwzięli się na ten biedny PIS.

             Zandberg zwracał Horale kilka razy uwagę, że w ten sposób okazuje lekceważący stosunek do innych uczestników debaty i do widzów. Bez efektu, Horała do końca debaty bawił się doskonale.

             Dla mnie nie jest to dziwne, że te opozycyjne partie atakują rządzącą, bo w końcu są opozycyjne. To PIS ma przecież absolutną władzę w Polsce, kontroluje Sejm. Senat , a człowiek PIS jest Prezydentem. Komu mają odebrać władzę te opozycyjne partie, bo od tego są, sobie ?

             Do kogo mają te partie odnosić swój program, swoje zamierzenia jak nie do tych którzy rządzą i do tego jak te rządy wypadły przez ostatnie cztery lata? Tak, wiem, PIS chciałby nieść ten worek na plecach i od czasu do czasu pogrzebać w nim kijem, żeby Zandberg zaciekle walił w Winnickiego i vice-versa, a Schetyna w Kukiza. Oni tam będą się okładać, a PIS będzie sobie rządził. Tak to sobie wyobrażają w PIS.

             Kolejny obrazek. Media ujawniają , że PIS kupił od Izraela system do szpiegowania Polaków PEGASUS i że istnieją poważne podstawy do zarzutów, że PIS kupił go specjalnie przed wyborami żeby inwigilować opozycję, bo nie ma obiektywnych powodów, by tak zaawansowane technologicznie narzędzie permanentnej inwigilacji działało nad Wisłą. By uspokoić obywateli wystąpił w telewizji poseł Sasin. Z szelmowskim uśmiechem, roześmiany od ucha do ucha, zapewniał wyborców, ŻE NIE MAJĄ SIĘ CZEGO BAĆ CI KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO UKRYCIA. Niebywała arogancja.

             Nie mniej szokujące było wystąpienie Prezes PIS na Konwencji tej partii, kiedy z uśmiechem na ustach Kaczyński bezczelnie okłamywał wyborców, że celem opozycji jest odebranie Polakom świadczeń z programu 500+. Ja śledzę kampanię i widziałem i słyszałem jak Małgorzata Kidawa-Błońska, Adrian Zandberg i Kosiniak Kamysz zapewniali , że utrzymają pomoc dla rodzin, a nawet ją rozszerzą. Miałem wrażenie , że Kaczyński traktuje wyborców jak ludzi mało rozgarniętych, naiwnych, po prostu głupich.

             Tak ta kampania wyglądała, i inaczej wyglądać to nie mogło, bo poza rozbudowanym systemem świadczeń socjalnych PIS nie ma się czym pochwalić.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             PIS kupił od Izraela system do szpiegowania Polaków PEGASUS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             NIE ZAGŁOSUJĘ NA PIS BO POLSCE DZIŚ BLIŻEJ DO DZIKIEGO AFRYKAŃSKIEGO KRAJU OPANOWANEGO PRZEZ KORPORACJE I MIĘDZYNARODOWĄ FINANSJERĘ NIŻ DO CYWILIZOWANEGO, SUWERENNEGO PAŃSTWA W ŚRODKU EUROPY.

             Dlaczego nie zagłosuję na PIS

             1. Nie zagłosuję na PIS za to, że jego posłowie głosowali przeciwko ustawie dającej Polakom gwarancję, że żaden polski rząd, przede wszystkim rzad PIS, nie będzie pertraktował z kimkolwiek w sprawie bezprawnych i nieuzasadnionych roszczeń w kwocie 330 mld USD zgłaszanych przez środowiska żydowskie.

             2. PIS to partia cwaniaków pozorujących rządzenie, partia która swoją władzę opiera na wykorzystywaniu naiwności i poczciwości ludzi prostych i biednych, rozdając im pieniądze publiczne i stwarzając przekonanie , ze to dar od PIS.

             3. PIS to partia reprezentująca środowiska z zagranicy nienawidzące Polski, te same które stworzyły niemieckiego faszystę i rosyjskiego komunistę, a następnie poszczuły ich na Polskę. PIS jest agenturą ludzi którzy bezpośrednio odpowiadają za I i II wojnę światową, za brutale zgładzenie 6 milionów Polaków, za totalne zniszczenie naszego kraju i za zniewolenie Polski po 1945 roku.

             4. PIS ściąga do Polski armię która odpowiada za śmierć milionów ludzi, za to że miliony musiały uciekać ze swojego domu, za zniszczenie państw, ich gospodarek, za zbeszczeszczenie pomników historii. Ta armia w Wietnamie użyła Agent Orange, w Iraku bomby z domieszką uranu, wyrządzając niemożliwe do wyobrażenia krzywdy. Ta armia więziła wielu niewinnych, także w Polsce, bestialsko ich torturując i przeprowadzając na nich nielegalne eksperymenty.

             5. PIS to partia niezdolna do dialogu, wiecznie uwikłana w spory i konflikty, rujnująca ład społeczny, dzieląca społeczeństwo, niezdolna do dzielenia się władzą, do koalicji, dążąca do absolutnej władzy i podporządkowania sobie Polski i każdego Polaka.

             6. Nie zagłosuję na PIS bo polityka zagraniczna Polski w ciągu ostatnich czterech lat to pasmo niebywałych upokorzeń, straszliwego poniżania Polski i Polaków. Doszło do sytuacji, gdzie USA i Izraela, z pominięciem rządu polskiego, zwołały sobie konferencję w naszym kraju.

             7. Nie zagłosuję na PIS za służalczość tej partii wobec USA i Izraela, za dopuszczenie do haniebnych wydarzeń w Obozie Koncentracyjnym w Oświęcimiu, za dopuszczenie do podeptania pamięci o Polakach zakatowanych w obozach zagłady.

             8. Nie zagłosuję na PIS za ukrywanie stanu finansów polskiego państwa, za drastyczne pogłębianie zadłużenia Polski, za ukrywanie tragicznej sytuacji ubezpieczeń społecznych.

             9. Nie zagłosuje na PIS za ustawę dająca wojskom USA i Izraela prawo do swobodnego przemieszczania się po Polsce i strzelania do polskich cywili.

             10. Nie zagłosuję na PIS za wdrożenie dyrektywy BRRD sankcjonującej okradanie klientów banków w majestacie prawa, za uchwalenie przepisów umożliwiających przymusowe szczepienia dzieci i dorosłych, za dopuszczanie do obrotu trujących substancji w wodzie i żywności, za zgodę na dywanowe obsypywanie z samolotów polskich rodzin, dzieci, kobiet trującymi substancjami, metalami i związkami chemicznymi jakie doprowadziły do chorób i śmierci wielu Polaków.

             11. Nie zagłosuję na PIS za matactwa służb PIS i nie wyjaśnienie zabójstw posła Wójcikowskiego i Dawida "Cygana" Kosteckiego.

             12. Nie zagłosuję na PIS za jej przyzwolenie na prowadzenie przez ukraińskie służby specjalne na terytorium Polski operacji specjalnych, zbierania kompromitujących materiałów przeciwko polskiej klasie średniej i elicie.

             13. Nie zagłosuję na PIS za okłamanie Polaków w sprawie reformy wymiaru sprawiedliwości. PIS nie chce jakiejkolwiek reformy, chce podporządkować sobie wszystkie sądy i trybunały, osaczyć Polaków i chwycić nas za gardło.

             14. PIS zmienił przepisy prawa karnego, cofnął podstawowe gwarancje procesowe podsądnym, otworzył drogę do sądowego terroru, zastraszania Polaków przez nadgorliwą prokuraturę i dyspozycyjnych sędziów. PIS buduje państwo policyjne, rozbudowuje apart przymusu, wspiera wielki kapitał stosujący nieuczciwe praktyki w Polsce, eksplorujący nasz krak jak kolonię.

             15. Nie zagłosuję na PIS za finansowanie zbrojeń kosztem systemu zdrowia, za umieranie Polaków w kolejkach do lekarza, za oszukanie młodych, polskich lekarzy, za podeptanie w nich poczucia porządności i odpowiedzialności.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 164165167169170171172
Przejdź do strony nr
29 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -Losowa firma:
Restauracja Retro
Branża: restauracja
Dodaj firmę