Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu

Logowanie

- Reklama -

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 3079 | Odsłon: 70325 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Spada poparcie PIS

Obcokrajowcy do 26. roku życia, który pracują w Polsce, również zostaną objęci PIT-em zero dla młodych. Zdaniem niektórych ekspertów pracodawcy mogą częściej zatrudniać młodych pracowników z zagranicy kosztem starszych Polaków.

Gość_antek z lożyKopernik
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Zgłoś
                          Odpowiedz

"Eksperyment (Przed)Wyborczy

Moi drodzy, marzy mi się eksperyment i dałbym za niego naprawdę dużo.

Wyobraźcie sobie, że Donald Tusk wprowadza 500+ a w trakcie kadencji rozszerza ten program o pierwsze dziecko. Wyobraźcie sobie, że wprowadza program wyprawki szkolnej 300+ Wyobraźmy sobie teraz, że obniżył wiek emerytalny i kilka podatków. Mając ciągle w pamięci jak Prezydent Komorowski sugerował Obamie, że żonie należy ufać ale powinien ją sprawdzać (tyle lat minęło a mi ciągle wstyd za niego...) wyobraźmy sobie, że to właśnie Tusk klepnął z amerykanami umowę na dostawę gazu wypinając się na gaz z Rosji mocno psując jej strategię uzależniania Europy od siebie. Wyobraźmy sobie wreszcie, że Premier Tusk zapowiada program na kolejne wybory, w których obiecuje podwyższenie minimalnej do 4 tyś brutto, zmiany w płaceniu składek ZUS przez mikroprzedsiębiorcow, trzynastą i czternastą emeryturę – Widzicie to wszystko? Wyobrażacie sobie peany na łamach Newsweeka i Wyborczej? Wyobrażacie sobie te dudnienie w najwyższe tony w Faktach? Widzicie jak ludzie szaleją na wiecach wyborczych, jak cały salon w postaci „wybitnych intelektualistów” artystów i niezależnych publicystów biją brawa na stojąco krzycząc, że to jest program na miarę XXIw. Że jest to program na miarę nowej polski itd. Biorąc pod uwagę, że mimo dziadostwa jakie po sobie zostawili i popeliny jaką teraz robią mają wciąż wysokie poparcie – to jestem przekonany, że Tusk mając taki program miałby większość konstytucyjną w kieszeni. Baa! miałby poparcie jak Wołodia Putin.

Mamy dziś niesamowicie ciekawą sytuację – Każdy „Janusz” i każda ”Grażyna” nagle zna się na ekonomii a stabilność budżetowa jest dla nich najważniejszą rzeczą i głównym punktem odniesienia w poglądach politycznych. Dziś nagle słyszę od znajomych, że te „pińcet” i cała reszta to rozdawnictwo! Te podnoszenie minimalnej to spowoduje inflację! Obniżanie składek zniszczy budżety samorządowe! To wszystko to zadłużanie kraju! Boże! Naprawdę? Wcześniej nie było inflacji? Baa – Deflacja rok w rok, tak? Dziś nagle każdy zamienił się z Korwinem na łby i mówi „Nie chcę żeby mi coś dawano, chcę żeby mi nie zabierano” Zgoda! Można merytorycznie rozmawiać nad sensem tych programów, jednak po dwóch mądrzejszych kontrargumentach ew. jednym merytorycznym pytaniu nasz szanowny interlokutor nabiera kolorów na twarzy, dostaje wytrzeszczu oczu i z miną jakby pompował balona zaczyna krzyczeć że „nienawidzi tej małej k**wy” że Kaczor to ch*j” Że PIS to „**wy” itd. Tak tak – To ci sami na fb wrzucają hasztagi „Stop Mowie Nienawiści” Doszedłem do wniosku gdzie jest główny problem programu PIS. Głównym problemem programu PIS jest to.... że jest to program PIS. To jest główna i jedna z niewielu jego wad. A teraz tak na marginesie... jeszcze jeden eksperyment na który mam ochotę: Wyobraźcie sobie, że Patryk Jaki wygrał wybory w Warszawie i nastąpiła awaria oczyszczalni ścieków. Widzicie to?"

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

TANGO MILONGA Z OBYWATELAMI

Rząd PIS deklaruje podniesienie płacy minimalnej z dwóch, a raczej z trzech powodów. Pierwszy, aby zwiększyć wpływy do budżetu przez wzrost kosztów pracy i wzrost cen. Jest jednak jeszcze drugi, nie mniej ważny powód, mianowicie PIS ukrywa SZYBKO rosnącą inflację i jest świadomy, że pożre ona zasadniczy wzrost płacy minimalnej. Będzie miał alibi, że wzrost cen jest podyktowany troską o godne życie obywatela, a nie wynikiem fatalnej gospodarki finansami państwa i zaniechaniem drastycznych reform, jakie mogłyby odebrać PIS władzę. Trzeci powód, PIS chce wprowadzić Polskę do strefy EURO. Po podniesieniu płacy minimalnej PIS będzie przekonywał Polaków, że EURO, wobec urealnienia płac i zbliżenia ich do poziomu krajów Unii, po wyrównaniu poziomu cen w gospodarce do cen unijnych, nie będzie już groźne dla polskiej gospodarki.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

To teraz konkrety poproszę,bo skoro o czymś piszesz to masz na to konkretne dane z jakiegoś zródła.Bardzo bym prosił o nie.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

To cytat, tego prawnika zapytaj, chętnie odpowie.

https://www.facebook.com/dariusz.nejman.7

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Ja mam pytać?Skoro o czymś piszesz to chyba jesteś pewny,prawda?A widze że jest to z serii "nie strasz" bo wiesz co.Zenada.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Czyli gościu z 20:09 ściągnąłeś od kogoś nie podając zródła a teraz palisz głupa.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2735

Odp.: Spada poparcie PIS

jak jesteś bardzo ciekawy to sie go zapytaj, ja mam pytać? ja nie głosuję na pis a jeżeli ty głosujesz to masz problem bo zrobisz to niezgodnie ze swoim sumieniem.. no chyba że zapytasz to prawnik ci wyjaśni.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

To ty wrzuciłeś a nie prawnik,ciebie pytam.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Jaki prawnik,to zwykły antypolski.oszołom.Wystarczy go poczytać.

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

antypolski to jest każdy kto głosuje na pis i po

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

bardzo mądry prawnik którego próbowano kilka razy zabić, 100% sie z nim zgadzam

Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

Zgłoś
                          Odpowiedz

SIC SEMPER TYRRANIS

Pamiętajcie przed wyborami o tym, że Kaczyński wykończył najpierw Leppera i Samoobronę, a potem Giertycha i LPR. Przed obecnymi wyborami Kaczyński usunął z placu boju "Skutecznych" Liroya-Marca i oddolne ruchy polskich patriotów, maksymalnie ograniczył Polakom bierne prawo wyborcze. perfidnie manipulując w Kodeksie wyborczym. To prokuratorzy Ziobry mataczyli w sprawie zabójstwa posła Wójcikowskiego i Dawida Kosteckiego, a CBA kupiło system PEGASUS od Izraela, by inwigilować polskie społeczeństwo, polskie rodziny, podglądać i rejestrować jak kochają się mąż z żoną, o czym rozmawiają przyjaciółki przy kawie, jakie intymne tajemnice skrywa polska młodzież.

Każde wasze słowo jest rejestrowane przez służby Kaczyńskiego i wspólników , przekazywane za granicę. Tam każdy Polak ma już swój plik, teczkę, zbierane są wszelkie informacje przydatne do sterowania życiem każdego Polaka i jego postępowaniem, dane o chorobach, dane biometryczne, historia życia, postępy w nauce, zainteresowania, hobby, stan konta , wykaz majątku, powiązania, lista bliskich, członków rodziny, przyjaciół i współpracowników, poglądy polityczne.

PIS-wcy przygotowują się do wgryzienia się w polskie społeczeństwo, po to im są potrzebne te kadencje, bo zbieranie kwitów trwa, szantażowanie ludzi wymaga przygotowania , czasu. Nie jest wykluczone, że wykorzystają zbliżający się kryzys finansowy do chwycenia za mordę Polaków, tak jak w USA chwycono za mordę amerykańskich obywateli po prowokacji w WTC i uchwaleniu Patriot Act.

Jak pisałem starają się przekierować ANTY-PIS do Konfederacji, przystawki PIS-u, takiej samej jaką był Ruch Palikota dla PO, skumulować głosy niezdecydowanych. Przekonacie się, już trolle judeochrześcijańskiego tworu atakują PSL i Kukiza i tych ataków będzie coraz więcej. PO i Lewica nie mają szansy odebrać głosów PIS-wi, ich elektoraty są różne, za to PSL ma szansę wyrwać Kaczyńskiemu głosy polskiej wsi, a Kukiz części polskich samorządowców, patriotów, wolnościowców i narodowców. Sondaże już pokazują ze możliwe jest pozbawienie PIS-u parlamentarnej większości i z Nowogrodzkiej płyną liczne przekleństwa i złorzeczenie.

Jestem człowiekiem wierzącym, jestem jednak zbulwersowany tym jak Kościół zaangażowany jest w tę walkę polityczną, jak ostentacyjnie manifestuje swoją sympatię do londyńskiego syjonizmu.To się się źle skończy dla Kościoła w Polsce. Kościół jest w stanie zawsze przetrwać z wiernymi, z pieniędzmi dopóki ich starczy.

Zgłoś
                          Odpowiedz

Zgłoś
                          Odpowiedz

Zobaczcie o czym pisze ten prawnik! Postradał zmysły? To dlaczego Pis i Ziobro jeszcze nie zrobił z niego wariata? Nie wytoczył procesu? Bo wszystko o czym pisze może udowodnić.

Zgłoś
                          Odpowiedz

hmm nikt nie odpowiedział, więc czyżbyście się zgadzali z panem Dariuszem ale wstydzili do tego przyznać ???

udająca katolików partia przebierańców truje nam dzieci

https://doktorania.pl/dlaczego-robicie-to-naszym-dzieciom/

Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 146147149151152 ... 169170171172
Przejdź do strony nr
29 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
usługi Remontowo-Budowlane
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę