Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 3601 | Odsłon: 87984 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Poparcie dla PIS do Góry POkręcona koalicja obywatelska do głębokiej dziury

             Gość_Dziunia
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2670

             Odp.: Spada poparcie PIS

             tak tak czytają i twoje posty na forum też czytają

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Zdaniem Pani Minister Wandy Buj, Prezydenta, Premiera ma znieść bariery w procesie budowlanym a tą przeszkodą są obywatele Polski. Operatorzy i tak praktycznie nie mieli barier bo popełnili przestępstwa . Zapytam Prezydenta dlaczego wspiera przestępców może jak będziemy niszczyć nielegalne stacje to będzie nas wspierał aktem łłaski.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             ciekawe czy zdrajca który podpisał ustawę uwił już sobie tam przytulne gniazdko, wszak szekli nie brakuje

             https://wolnemedia.net/elity-uciekaja-przed-5g-do-stref-zakazu-emisji-wszelkiego-rodzaju-fal-radiowych/

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2674

             Odp.: Spada poparcie PIS

             "Pani Minister Wandy Buj" a co to za minister ?

             I co to są bariery w procesie budowlanym czy chodzi o podjazdy dla wózków inwalidzkich czy likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych .

             "Operatorzy i tak praktycznie nie mieli barier bo popełnili przestępstwa" oj i to bardzo ceny za rozmowy jesteśmy w czołówce Europy

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             prawodozycia.pl tam masz wszysykie przekrety operatorów, prezydent i premier wie o tym ale chroni przestępców z niewiadomych przyczyn.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             na filmie widać penetrację 14 latki. Pierwsze miejsce na listach PiS

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=426782614621918&id=269494410350740

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ośmieszasz się antek.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             To pis sie znowu ośmieszył, oj spada poparcie. Spada.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             GŁOSUJĄC NA PIS W NADCHODZĄCYCH WYBORACH ZAGRAŻASZ DROGI WYBORCO SWOJEMU ŻYCIU I ZDROWIU, ZDROWIU I ŻYCIU SWOICH BLISKICH, ZNAJOMYCH I PRZYJACIÓŁ, ZDROWIU I ŻYCIU CAŁEGO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA

             Ludobójcą jest nie tylko ten kto bezpośrednio zabija, ale także ten kto stwarza warunki dla jego prowadzenia, je organizuje, wspiera, współdziała w nim, ukrywa dowody ludobójstwo, chroni jego sprawców, w końcu dezinformuje opinię publiczną fałszując prawdę i ukrywając rozmiar i zasięg zbrodni.

             W rocznicę tragedii w Nowym Jorku, w rocznicę spisku rządu USA przeciwko swoim obywatelom, zarzucam Kaczyńskiemu i Morawieckiemu, członkom partii PIS, członkom rządu PIS BEZCZYNNOŚĆ I DZIAŁANIA WYMIERZONE W ZDROWIE I ŻYCIE POLAKÓW.

             Na temat trucia polskiego społeczeństwa żywnością, wodą, powietrzem napisano już tyle, że ograniczę się jedynie do stwierdzenia , że proceder ten jest faktem. Sprawa ta jest tym bardziej porażająca , że rządzący nie tylko dopuścili i dopuszczają do masowego i powszechnego obrotu, rozprzestrzeniania substancje chemiczne i organiczne, niebezpieczne dla zdrowia i życia, ale przez niegospodarność, rozdawnictwo pieniędzy, doprowadzili do upadku służbę zdrowia i zgonów tysięcy Polaków, w tym dzieci, młodzieży, potęgując rozmiar i zakres skutków dodawania do żywności, rozprzestrzeniania substancji i związków groźnych dla życia i zdrowia.

             Opublikowany przez Najwyższą Izbę Kontroli raport "Nadzór nad stosowaniem dodatków do żywności lata 2016-2018" ujawnił proceder dodawania do żywności całej gamy substancji chemicznych wywołujących ciężkie choroby, w tym raka, prowadzących do śmierci. Pomimo tego raportu rząd PIS, Prezes partii rządzącej, Jarosław Kaczyński, Premier Mateusz Morawiecki, członkowie rządu PIS, szef MSWIA, Minister Obrony Narodowej, Minister Zdrowia, nie podjęli do dziś jakichkolwiek działań do których są zobowiązani z mocy prawa dla ochrony zdrowia i życia obywateli, do przerwania tego procederu, do pociągnięcia sprawców i wszystkich osób uczestniczących w tym procederze do odpowiedzialności karnej i cywilnej.

             Wręcz przeciwnie, rząd PIS podjął przygotowania do upowszechnienia technologii 5G, która jest niebezpieczna dla życia i zdrowia sprowadzając i potęgując tym samym zagrożenie życia i zdrowia dla całego polskiego społeczeństwa. Dopuszczając tę technologie do użytku rząd PIS, członkowie partii PIS z Jarosławem Kaczyńskim na czele, godzą się świadomie na skutki używania tej niebezpiecznej technologii, świadomi zapaści służby zdrowia, konfliktu jaki sami kreują w wymiarze sprawiedliwości, by zablokować jego sprawne, w interesie społeczeństwa działanie . Staje się oczywiste, że rząd PIS, pod przykrywką "naprawy" państwa, dąży do przejęcie wszystkich instytucji i urzędów wyposażonych w uprawnienia kontrolne i władcze ,zdolnych ten proceder przerwać, powstrzymać , a winnych postawić przed sądem. https://www.nik.gov.pl/plik/id,18799,vp,21402.pdf

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Mądre rady dobrego prawnika.Jak zwykle 100% racji !!!

             https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2944875238919358&id=100001907332768

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2681

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Chciałbyś. Poparcie nie spada i nie spadnie, nie martw się o to. O tym, jak jest duże przekonasz się po wyborach. Znowu będziesz miał co wypisywać przez kolejne cztery lata.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Szef komisji ds. VAT poseł Marcin Horała: rekomenduję, żeby postawić w stan oskarżenia przed Trybunałem Stanu prezesów Rady Ministrów i konstytucyjnych ministrów

             Państwo polskie nie było w stanie wywiązać się ze swojego podstawowego konstytucyjnego obowiązku, czyli możliwości pobierania daniny ze swojego terytorium - mówił Horała. Zaznaczył, że świadczą o tym dane z opracowań i raportów zarówno polskich, jak i międzynarodowych instytucji, m.in. KE, polskich organizacji, a później nawet MF.

             Podkreślił, że skala wyłudzeń w badanym przez komisję okresie wzrosła o kilkaset procent: w 2007 r. była najniższa w Europie i wynosiła 8 proc., by w ciągu kilku lat wzrosnąć do 25-27 proc.

             - Polska jest jedynym fenomenem, gdzie kalendarz wzrostu wyłudzeń, wzrostu luki vatowskiej, tak wprost przekłada się na kalendarz tego, kto był u władzy - mówił.

             - Najgorsze, co było w tym zjawisku, to to, że były zorganizowane grupy przestępcze, które wprost kradły pieniądze z budżetu państwa, które nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej - dodawał Horała. - Albo ona miała charakter tylko przykrywkowy, fikcyjny, polegała tylko na fałszowaniu dokumentów, tworzących fikcję pewnego obrotu gospodarczego, po to, aby na końcu wyłudzić, czyli ukraść "żywą" gotówkę z budżetu państwa - powiedział.

             Horała, podając przykłady działalności rozszczelniającej polski system podatkowy, wymienił wprowadzenie rozliczeń kwartalnych dla nowo zarejestrowanych podmiotów. - Nowo zarejestrowany podmiot w karuzeli VAT-owskiej na tzw. słupa, dopiero po kwartale musiał złożyć jakiekolwiek sprawozdanie, pojawiał się w polu widzenia organów skarbowych. (...) Realnie kontrola wchodziła po 5 - 6 miesiącach - mówił przewodniczący komisji. Ocenił, że to czas wystarczający, aby w karuzeli VAT-owskiej wyłudzić dziesiątki milionów złotych, wytransferować i na koniec łapano tego przysłowiowego słupa - bezdomnego bez majątku. - Organizatorzy karuzeli pozostawali bezkarni, w tym czasie rejestrowali kolejne spółki (...) wyłudzali kolejne dziesiątki milionów złotych - dodał Horała.

             https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szef-komisji-ds-vat-rekomenduje-zeby-postawic-w-stan-oskarzenia-przed-trybunalem/x15rwsw?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Takiego wyborcy zazdrości cały świat. Znajdźcie mi drugi taki mądry naród na Ziemi, którego część gotowa jest oddać swoje i swoich bliskich życie i zdrowie za 500 zł.

             Problem ZUS można rozwiązać tylko na dwa sposoby, oba drastyczne, co nie dziwi, bo pacjent przechodzi zawał i już jest siny od czubków palców po czubek głowy. Pierwszy , powiedzieć prawdę, obciąć emerytury i dać po 1200 zł każdemu, czego PIS nie zrobi nigdy , bo straci władzę. Owszem, PIS mógł to zrobić na początku obecnej kadencji, ale nie zrobił, bo każdy kto kto ma trochę oleju w głowie widzi po czterech latach , że PIS nie ma najmniejszego zamiaru nie tylko reformować państwa, ale jest oczywiste że chce je ostatecznie pogrążyć, by znikło z mapy świata.

             Odbudowa polskiego państwa w wykonaniu PIS polega na hejcie, na ośmieszaniu i szykanowaniu w internecie. Wielki Strateg przekonuje gawiedź , że to herkulesowe zadanie, a jak wiadomo z takim zadaniem trzeba się mierzyć przez co najmniej trzy kadencje, zapewne aż do końca.

             PIS ma jednak drugie rozwiązanie, może pozbyć się znacznej części pensjonariuszy świadczeń socjalnych i ulżyć finansom państwa. Oczywiście nie zrobi tego w sposób otwarty. I tu z pomocą swoim pupilom pospieszyli sponsorzy PIS zza Oceanu, oferując Wielkiemu Strategowi maszynkę do produkcji raka. Genialny interes, finanse państwa zostaną znacznie udrożnione, a przecież każdy z wyborców PIS zapłaci za chemioterapię, za lekarstwa, za opiekę. Znajdą się pieniążki na podniesienie uposażeń dla posłów i członków rządu PIS, na podwyższenie pensji PIS-wskim urzędnikom , na zaspokojenie różnych roszczeń, a i zrobi się więcej miejsca w kraju, na wypadek gdyby w Afryce zrobiło się zbyt gorąco. I to wszystko za 500 zł !! Co za interes, palce lizać !! A przecież są jeszcze zakłady pogrzebowe które czeka złota epoka, wydatnie wzrosną wpływy do budżetu !

             W PIS trwa przepychanka kto ma wykonać to Wielkie Zadanie. Padło na Prezesa Jarosława, który ma tylko kota. Reszta ma rodziny.

             PIS o wszystkim pomyślał , przytomnie i zawczasu obniżając zasiłek pogrzebowy, by zmusić tych co wzięli i wezmą 500+, by oddali z powrotem opłatę za bilet do lepszego świata. Nie dziwmy się że Kościół milczy, tu też liczyć potrafią. Naród przybity ogromem cierpień modlić zacznie się żarliwie, wznosząc błagania i wypatrując cudu.

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość_antek z lożyKopernik
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Pis wygra zdecydowanie wreszcie dba o Polaków i dązy do tego aby Polska była potęga za pare lat

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 143144146148149 ... 198199200201
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
Wulkan Emil Dryka
Branża: Opony,wulkanizacja,serwis opon
Dodaj firmę