Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

- Reklama -Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 3084 | Odsłon: 70425 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Dziękuję za linka. Ciekawa historia rodziny Kaczyńskich. I jak tu porównać życiorys Wałęsy bez fundamentu do życiorysu Lecha i Jarosława. Nie dziwią mnie kompleksy Wałesy w relacjach z bliźniakami obracane w chamską nagonkę. Z tej walki Wałęsa nie mógł wyjść nie pokonany. To intelektualna przepaść.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2423

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Gonic nierobow na mopsach do roboty a nie pieniadze dawac!

             Gość_Zxc
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Dużo jadu wśród zazdrośników jak widać. Plujcie jadem dalej, tyle wam zostało.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Zegarek Nowaka był bardzo drogi, to rozumiem. Ale ileż to pisiory na myjnie wydają???

             http://img.liczniki.org/20190813/FB_IMG_1565697628663-1565700740.jpg

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ty debilu,Strózik jest z PSLu.Co za idiota.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             popis to popis, i zmiana pałeczki co 8 lat na tych samych zlodziei.. w rosji wczoraj wybuch 20x silbiejszy niż czernobyl, nie wiemy nic jakie normy zostaly przektoszone bo pis zlikwodowal pomiary żeby szybciej polin zrobić

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             "20x silbiejszy niż czernobyl"

             antyNwo - zdecydowanie leki masz za słabe!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2426

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Czego tu zazdroscic?, wyciagania pieniedzy od panstwa w dodatku bez vatu?, zlodziejstwo normalnie. Niech urzedy pracy do roboty wysylaja mamunie bombelkow

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Tego wystąpienia nie możecie przegapić. Poseł Robert Winnicki, jeden z liderów #Konfederacja, zwraca się prosto do prezesa Kaczyńskiego i w 120 sekund przedstawia całą prawdę o rządach PiS! Zupełnie przy okazji oberwało się też nowemu członkowi "zorganizowanej grupy przestępczej" z PSL ;) Posłuchajcie i udostępniajcie!

             "Gdzie wasza etyka i standardy? Traktujecie państwo jak swój prywatny folwark, weszliście w buty PO, SLD i PSL-u! Zmieniliście klęcznik z berlińskiego na waszyngtoński w Tel-Awiwie, trzymacie projekt Stop Aborcji od 1,5 roku w zamrażarce sejmowej, a zamiast ułatwień dla przedsiębiorców daliście 20 milionów dotacji dla JP Morgan. To jest prawda o waszych rządach!"

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             https://www.facebook.com/1971966879776579/posts/2065743710398895/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Poparcie dla PIS rosnie. To dobrze.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SAME SIĘ ODEZWĄ

             Media mainstreamowe szybko dojrzały zagrożenie ze strony sojuszu Kukiza 15 i PSL-u. Naprędce wysterowany sondaż wcisnął ugrupowanie pod 5%-ty próg. Sytuacja do złudzenia przypomina tę Konfederacji, która zaraz po utworzeniu także znalazła się na wysokości 4%. Nie ma mowy o zbiegu okoliczności. Macie dowód jak modelowana jest odgórnie polska scena polityczna.

             Rzecz tym bardziej wyrazista , że ten sam sondaż wypchnął ponad próg dogorywającą Konfederację , zapewne po to by zmobilizować tych których urzekł Mücke.

             Czy dziwi Was to że ONI wolą w ławach sejmowych Mücke od pragmatycznego i walecznego Kukiza, czy zaprawionych w polityce ludowcach ? Folklor mile widziany jest przez PIS,niech sobie ten Mücke bzyczy jak w Europarlamencie i stwarza iluzje, że demokracja działa, bo przecież ILEŻ ON MÓWI I TO BEZ OGRÓDEK. Warto jednak pamiętać że to jest tylko Mücke, jednoosobowa orkiestra, parawan partyjnej sitwy.

             Latali sobie chłopcy z PO, no to gorsi od nich nie mogli być chłopcy z PIS. Teraz się publicznie licytują, kto więcej latał i dokąd. Nawet na lewicy w końcu zauważyli, ze Schetyna buduje popularność PIS-owi, a PIS , jak w sprawie Kuchcińskiego, stara się utrzymać popularność Platformie. Dlaczego PIS wykreował aferę Kuchcińskiego, bo to chyba ślepy widzi , że PIS sam ją sobie uszył ? Dwa powody. Jak pisałem wyżej zagrożona została pozycja brata z PO, bo powstały : koalicje lewicy i ludowców z PSL-em. Ludowcy z PSL-em będą wypełniali miejsce w centrum, z którego PO wyskoczyła mocno na lewo. Oba ugrupowania, lewicy i ludowców z Kukizem mocno osłabią PO, by ta utrzymała się na nogach PIS czym prędzej podrzucił Schetynie łakomy kąsek.

             Jest jednak drugi powód, gra wokół afery Podkarpackiej. Kaczyński wolał wcześniej zneutralizować Kuchcińskiego , bo szambo wybije lada moment, zapewne gdzieś we wrześniu. To oczywiste , ze operacja "hakuj w burdelach" była prowadzona na terenie Polski przez służby ukraińskie. Kto tam stoi za tymi służbami, czyżby Ci sami co za aferą Epsteina ? Wygląda na to, że operacja była prowadzona równolegle do przejmowania władzy przez PIS. To logiczne , że ktoś kto dąży do przejęcia permanentnej kontroli nad Polską musi sobie podporządkować jak najwięcej wpływowych osób, a nie ma lepszej metody jak szantaż. Nie robili na pewno tego "starzy" , bo "starzy" od lat o wszystkim wiedzą i tych co trzeba maja pod ręką. Ktoś przeprowadza nowy nabór w elitach.

             W tych okolicznościach powtarzam , wieś musi być jednością. Wieś podzielona to zdolność do manipulacji głosami ludowców, musimy dążyć do przełamania podziałów , wbrew emocjom i uczuciom, kierując się wyłącznie matematyką.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów przez ostatnie 25 lat, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.

             http://eprudnik.pl/zatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp/?fbclid=IwAR3ZQbfTFLtsj7hi_kUPLaJ2Fciu6NMng2StA6vT-KyYPgyiwiTFuoG__Uk

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             ŻYDÓW W MINISTERSTWIE BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

             Prof. Krzysztof Szwagrzyk stał się obecnie ofiarą nagonki antypolskiej, podobnie do prof. Krzysztofa Jasiewicza wydalonego z PAN.

             Prof. Krzysztof Szwagrzyk historyk Instytutu Pamięci Narodowej został pozbawiony funkcji historycznej IPN polegającej na kierowaniu pracami ekshumacyjnymi Żołnierzy Wyklętych. Nagonka na profesora Krzysztofa Szwagrzyka polega na zablokowaniu przez prokuraturę prac ekshumacyjnych Żołnierzy Wyklętych na cmentarzu na Służewie.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             "Apeluję do wszystkich mediów, w tym internetowych, o porozumienie ponad podziałami, by bojkotować, nie zapraszać i nie cytować Jana Hartmana po tym co napisał dziś o agresji sowieckiej na Polskę i wojnie 1920 r. Proszę Was, zróbcie to ze względu na ofiarę życia obrońców Ojczyzny”.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             pis i tvp milczy bo jest klęcznikiem tel awiwu podobnie jak tvn

             https://ngopole.pl/2019/08/16/apel-o-bojkot-prof-hartmana/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 129130132134135 ... 169170171172
Przejdź do strony nr
29 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -Losowa firma:
Ośrodek Szkolenia OPTIMA
Branża: Kursy, szkolenia
Dodaj firmę