Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 3210 | Odsłon: 75948 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             czy jest gdzieś jeszcze kościol bez anten gsm? zrobie zdjęcie na pamiątke

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             ZNALEZIONE W SIECI:

             "Kołtuństwo naprawdę wierzy że budżet jest z gumy i kasa się nigdy nie skończy.. W tej chwili 1/4 wszystkich wpływów do kasy państwa jest przeznaczona na rozdawnictwo.. i nie znajdziecie na całej kuli ziemskiej kraju który przeznaczyłby 25 procent wszystkich swoich dochodów na socjal.. Taki kraj po prostu nie istnieje.. bo tego rodzaju szaleństwo to spektakularne samobójstwo dla finansów publicznych każdego państwa.. Nawet Grecy idąc w bankruta nie rozdawali jednej czwartej swoich wpływów.. Już teraz nie ma kasy na podstawowe potrzeby jakie musi zrealizować państwo.. bo szpitale zamieniły się w umieralnie i nie ma tu żadnego przypadku.. że w zeszłym roku umarło w Polsce najwięcej ludzi od czasów zakończenia II wojny światowej.. To nawet nie jest zadłużanie kraju co tworzy PIS.. tylko wydawanie szmalu który jest przeznaczony do wydania za 5 i 10 lat.. Kaczyński jest już po siedemdziesiątce i mu wszystko jedno co się wydarzy za 10 czy 15 lat.. Jak Europa długa i szeroka wszystkie kraje podniosły wiek emerytalny.. a Polska jako jedyny kraj na całym świecie wiek emerytalny obniżyła.. Wszyscy są głupkami bo podnieśli wiek emerytalny.. a my jesteśmy geniuszami bo go obniżyliśmy?? Tu jest wszystko jasne i oczywiste - dziś imprezujemy po całości.. ale jutro zostaniemy lumpami.. Kto tego nie rozumie dziś.. zrozumie najpóźniej za dwa lata trzy.. O emeryturze nad Wisłą nawet nie wspomnę.. bo nikt jej nie będzie chciał nawet dożyć.."

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2099

             Odp.: Spada poparcie PIS

             BRAWO SUMLIŃSKI, WPŁACAMY PO 10ZL!!! TO BRAT KACZYŃSKIEGO ZABLOKOWAŁ EKSHUMACJE

             https://zrzutka.pl/4phcf9

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Kulisy wczorajszego posiedzenia sejmowej Komisji Cyfryzacji na temat I czytania megaustawy o 5G

             Prof. Włodzimierz Klonowski: "Jak to się odbija na poziomie całego organizmu, tego nie wiemy. Dopiero wprowadzenie sieci 5G będzie prawdziwym doświadczeniem na obywatelach"

             https://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/technologia-5g-grozna-dla-zdrowia,2620530,4199 (https://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/technologia-5g-grozna-dla-zdrowia,2620530,4199)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Pasożyd to zdrowa osoba fizyczna na którą łożysz robiąc z siebie kalekę umysłowego, okradasz swoje dzieci bo wierzysz w jego kłamstwa!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Bzdury gościu 17:53.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             "Napisałem wiele postów i wielu z Was powinno widzieć to czego nie widziało do tej pory. Trudno mi powiedzieć w jakim stopniu Facebook manipuluje tym co piszę, nie jestem w stanie powiedzieć jaki zasięg ma to co publikuje.Mam wrażenie że nikt nie pamięta tego o czym pisałem.

             Na świecie dzieją się rzeczy ważne. Mamy kolejny reset stosunków Rosja - USA, o ile w sytuacji państw które od 1917 roku są najbliższymi przyjaciółmi, braćmi , można mówić o resecie. Oba państwa od czasu do czasu muszą trochę się ponapinać ,poprężyć muskuły na arenie międzynarodowej, żeby przekonać świat o straszliwej rywalizacji między nimi, po czym podejmują szereg zgodnych i wspólnych decyzji i gdzieś tam znowu wybuchają konflikty, dochodzi do ludobójstwa dziesiątek tysięcy ludzi, kobiet, dzieci, kraje ogarnięte wojną grabione są z energii i surowców, pustoszone przez makabryczne rzezie, którymi bawią się dowództwa Imperiów.

             Ostatni reset, z 17.09.2009 roku, był dla Polski i Polaków tragiczny. Najpierw zamordowano wojskowych w katastrofie Casy, a potem wielu zacnych Polaków którzy stracili życie mniej więcej 10.04.2010 roku, choć nikt tego nie wie kiedy i w jaki sposób. Wśród nich było wielu agentów obcych wywiadów, ale nie wszyscy. Jedno jest pewne, tę tragedię zatwierdzono 17.09.2009 roku na spotkaniu Putina z Obamą. Sama Rosja nigdy nie zdecydowałaby się na podobny atak, to była decyzja kolegialna i wykonanie też było kolegialne.

             Ten reset okazał się o wiele bardziej tragiczny dla Peru, Syrii, Libii, Libanu, Palestyny, Sudanu, Somalii, Ugandy, Iraku, Jemenu. Efekt to dziesiątki tysięcy zabitych, miliony odciętych do żywności, wody, leków, umierających z głodu i chorób, milionowa emigracja.

             Nie można wykluczyć że ten obecny reset będzie równie tragiczny w skutkach dla świata . Na kogo tym razem zapolują w Polsce ? Moim zdaniem na polską młodzież.

             Wszystko jak w zegarku zostało zaplanowane. Służby, sędziowie, prokuratorzy , urzędnicy struktura rosyjska, zostali rozgrzani wysokimi nagrodami pieniężnymi,awansami, by przycisnąć co bardziej aktywnych polskich patriotów , by ich prześladować, odbierać im prawo do życia, do swobodnego wykonywania zawodu, do prowadzenia działalności gospodarczej, poniżać i deptać.

             W momencie w którym większość zdolnych do poświęcenia się Polsce i Polakom miała mieć problemy ze związaniem końca z końcem, przeżywać w domu piekło, na białym koniu miał pojawiać dobry wujek Donald i otworzyć granicę, ruch bezwizowy z USA . Liczono na to że w ten sposób pozbędą się tysięcy młodych Polaków, zasilą gospodarkę USA dobrze wykształconymi, energicznymi ludźmi, że część z nich da się zwerbować do służb USA, i będą z pasją walczyli, także z tą Polską, która tak brutalnie się z nimi obeszła. W Polin miało się zrobić dużo miejsca na które liczono w Izraelu. Zdemaskowanie tej intrygi wywołało wściekłość w Nowym Jorku tak wielką, że zamiast ruchu bezwizowego zaostrzono kryteria wizowe.

             Co to za Imperium które zachowuje się jak gówniarz w piaskownicy, któremu dziecko obok zabrało zabawkę ? Rosja też nie lepsza, po demonstracji w Tibilisi zamknęła rynek rosyjski dla gruzińskich win i gruzińskich usług turystycznych. To jeden z dowodów że Rosja i USA, są bliźniaczo do siebie podobne, są niezwykle uczulone na punkcie swoje Wielkości, co w istocie tę wielkość podważa.

             Projekt "ostatni gasi światło" się nie udał więc trzeba w jakiś sposób uśpić młodych Polaków. Poza tym wybory za pasem, więc PIS stara się o przychylność młodego pokolenia, które nie poszło na wybory do Europarlamentu. Tak powstał program PIT 0 dla młodych do 26 roku życia. Warto poświecić trochę uwagi temu projektowi bo slogan polityczny sugeruje wolność gospodarczą, tymczasem przepis jaki wypichcił PIS nie ma nic wspólnego z działalnością gospodarczą. To zwolnienie z podatku do kwoty 85 528 zł z obowiązkiem ponoszenia składek na ubezpieczenie społeczne w pełnej wysokości. PIS okłamał młodych albowiem do tej pory umowy zlecenia zawierane do 26 roku, z osobami uczącymi się , nie były oskładkowane, więc chodzi o zwiększenie wpływów do ZUS, bo zobowiązania wobec emerytów i rencistów rosną w tempie wykładniczym i PIS-wi coraz trudniej będzie utrzymać władzę. Te wyliczenia , że niby Skarb Państwa ma stracić na zerowym picie dla młodych to wielkie kłamstwo, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zatrudni niewykwalifikowanej siły roboczej za duże pieniądze. Z moich ustaleń wynika, że zapotrzebowanie na tę ustawę zgłaszały korporacje, szczególnie sektor sieci handlowych, które chcą podnieść płace bo nikt nie chce za drobne siedzieć godzinami na kasie i nosić tony ciężarów. To oczywiste że na umowach będzie jedno, będą pokwitowania, a rzeczywistość to będzie drugie, tym bardziej , że rzekomo wypłacone wynagrodzenia zwiększa koszty przedsiębiorstwa.

             To nie znaczy, że zaniechano rozprawy z polskim, młodym pokoleniem. Plan jest inny. Po zwycięstwie PIS w wyborach nietknięte struktury rosyjskie , sędziowie, prokuratorzy, służby, rozpoczną zmasowane uderzenie w polskich patriotów, w tych którzy będą protestować przeciwko roszczeniom na kwotę 330 mld USD, przeciwko arogancji USA i ich korporacji, przeciwko najdroższemu gazowi, horrendalnym opłatom za prąd gigantycznym haraczom za wczasy amerykańskich wojsk w Polsce, rosnącym cenom, w końcu braku reformy wymiaru sprawiedliwości, braku potrzebnych Polsce inwestycji. Młodzi będą prześladowani , bici na komendach, skazywani w rażąco niesprawiedliwych procesach, w końcu mordowani. PIS nie będzie reagował, bo rozprawa z tą częścią młodych leży żywotnie w interesie Nowego Jorku i Londynu. W końcu dojdzie do odwetu, zabici zostaną sędziowie, prokuratorzy, policjanci. Ludzie służb, inspiratorzy zajść, jak to mają w zwyczaju, rozproszą się i ukryją, wywiozą rodziny za granicę. Tego potrzeba USA, takiego przebiegu wydarzeń, by wprowadzić w Polsce ustawę na wzór "patriot act" i chwycić Polaków za mordę. O tym cały czas mówi Kaczyński, że trzeba Polaków ścisnąć w pięści, złamać ich i rzucić na kolana. To dlatego Kukiz nie chce wejść z PIS w układ, bo nie zgadza się na zamordyzm.

             Jak sami widzicie skutki resetu już są widoczne, Gruzja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Iran, przyjrzyjcie się temu co dzieje się w Ameryce Południowej. Doszło do gigantycznych awarii, do Blackoutu w Argentynie i i Urugwaju. Tuż przed tymi wydarzeniami Pompeo powiedział w mediach, że USA mają wirusa który wyłączy energetykę w Rosji. Oba mocarstwa demonstrują światu swoją siłę i potęgę , oba grożą i wygrażają. Nie ma tygodnia żeby Trump komuś nie groził, jak nie Irańczykom, to Syrii, jak nie Syrii to Rosji, jak nie Rosji to Chinom, jak nie Chinom to Niemcom. Właśnie Niemcom chciałbym poświęcić nieco uwagi, bo tam także dzieją się rzeczy zastanawiające. Najpierw atak bronią elektromagnetyczną w Merkel, teraz dziwne zderzenie dwóch niemieckich myśliwców Eurofighter Thypoon. Może na tym przykładzie zobaczycie jak łatwo przejąć dziś kontrolę nad maszynami w powietrzu.

             Ja nie mam wątpliwości , systemy energetyczne Argentyny i Urugwaju oraz elektryka w samolotach Eurofighter, a także atak na Merkel zostały przeprowadzone za pomocą impulsu elektromagnetycznego, oczywiście o różnej sile i powierzchni działania. Dziś napiszę tylko tyle że podobny impuls skierowany na dom Michaela Jacksona wychwyciły międzynarodowe satelity. Co ciekawego to właśnie nad tą bronią wspólnie pracowały i pracują USA i ZSSR , a teraz USA i Rosja. Temu służył ten wielki magnes podłączony do elektrowni w Czernobylu w latach 1977-1986. Zaraz potem USA i ZSSR przystąpiły do drugiej fazy eksperymentu, do kontrolowanego wycieku radioaktywnego w Czernobylu.

             Jest jeszcze jedna ważna informacja. Zaraz po tym jak opisałem scenariusze wojny z Iranem i możliwość przerzucenia Żydów do Polski i Ukrainy albo do Patagonii opublikowano plan pokojowy dla Palestyny autorstwa zięcia Trumpa Kushnera. To oczywiste że pisał go Rotschild. Ten plan przypomina co żywo to co zrobili Rosjanie w Czeczenii, najpierw ludobójstwo, a potem podzielili społeczeństwo pieniądzem, przeciwstawili sobie Czeczenów . Taże my znamy ten mechanizm, bo działa on w Polsce od 1945 roku. , szmalcownicy Polacy przeciwko Polakom. Należy się spodziewać, że za pomocą tej techniki Izrael będzie chciał przejąć kontrolę nad Palestyńczykami od środka, tak jak zrobiono to z Polakami To także typowe dla USA, najpierw straszliwe ludobójstwo, a potem zatkali Wietnamczykom banknotami usta. I tu mamy bliźniacze podobieństwo, USA w Wietnamie i Rosja w Czeczenii. Tak samo jest w sądach amerykańskich, kasa leczy i załatwia wszystko i rozgrzesza zbrodnię, gwałt ,podłość i nikczemność. W USA wszystko jest wyceniane w pieniądzu i tak myślą ludzie pokroju Kushnera.

             Opisując te wydarzenia cały czas myślę o polskiej młodzieży. Sami widzicie, że jakakolwiek manifestacja , otwarta manifestacja poglądów i próba utworzenia ruchu patriotycznego buduje nad Polską wspólnotę interesów. Mamy rok 2019 i systemy inwigilacji na niebywałym poziomie. To co robili Polacy w 1919 to nie jest możliwe w 2019. Dlatego jeszcze raz apeluję o rozsądek. Co innego myślimy co innego mówimy. Proszę przy tym nie mylić działalności w realu od tego co ja robię. ja otwieram oczy, uświadamiam , pokazuję jak wygląda świat. To powinno uzmysłowić każdemu że będzie śledzone każde słowo, każdy kto w tym będzie uczestniczył będzie rozpracowywany. Uświadamiam po to żeby ci którzy czytają moje wpisy wybierali właściwą metodę manifestacji swoich poglądów. Mi robią krzyżyki na niebie.Jadę na rower zaraz dwa samoloty robią mi krzyżyk nad głową, coś napiszę na forum zaraz mam krzyżyk nad domem, jadę nad morze krzyżyk nade mną. Nie wierzycie ?

             Ja jestem tego świadomy, skoro ABW zamontowała mi lokalizator w samochodzie i system podnoszący mi pobór prądu, bym płacił dwa razy za to o czym piszę. Przykładowo w miesiącu lutym 2019 za prąd zapłaciliśmy 186 zł, w kwietniu 2019 roku faktura już na 352 zł. tak działa ABW, a raczej DIA."

             D.N.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             PROSBA DO PANA GAWRONSKIEGO: prosze usunac ta fotka .ktöra nie ma nic wspölnego z trescia tego artykulu !

             Ta fotka to nie Polacy tylko mieszkancy Drezna po okrutnym ,wielokrotnym bombardowaniu w 1945 przez skurwysynöw aliantöw na rozkaz zyda Churchila.Ludnosc cywilna -kobiety,starcy dzieci..zwloki ich byly celowo oblewane bialym fosforem aby nie rozpoznawac i wywozone do Oswiecimia jako trupy zydowskie dla zwiekszenia liczby ofiar "Holocaust".

             Prawda wyszla na jaw,poniewaz te zwloki nie mialy wytatuowanych numeröw na rekach.

             Nie bronie zydöw.ale nienawidze klamstw!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2107

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości po co tu u nas są te bydlaki?

             https://menway.interia.pl/historia/news-holokaust-ktorego-nie-uznano-gdzie-zniknely-miliony-indian,nId,2547811#utm_source=fb&utm_medium=fb_share&utm_campaign=fb_share&iwa_source=fb_share

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2105

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             PROSBA DO PANA GAWRONSKIEGO: prosze usunac ta fotka .ktöra nie ma nic wspölnego z trescia tego artykulu !

             Ta fotka to nie Polacy tylko mieszkancy Drezna po okrutnym ,wielokrotnym bombardowaniu w 1945 przez skurwysynöw aliantöw na rozkaz zyda Churchila.Ludnosc cywilna -kobiety,starcy dzieci..zwloki ich byly celowo oblewane bialym fosforem aby nie rozpoznawac i wywozone do Oswiecimia jako trupy zydowskie dla zwiekszenia liczby ofiar "Holocaust".

             Prawda wyszla na jaw,poniewaz te zwloki nie mialy wytatuowanych numeröw na rekach.

             Nie bronie zydöw.ale nienawidze klamstw!

             https://rafzen.wordpress.com/2015/07/15/kto-palil-polakow-na-stosach-calopalnych-w-czasie-ii-wojny-swiatowej/?fbclid=IwAR15ng9Q6Mv74jcywAGa-4OVdImyBQKNZgXu6hpFWifqnqccUuMZSdH13dA

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             30.06.2019 Masz tam być!!!

             OSP w Nowym Kawęczynie

             Nowy Kawęczyn 31 A, 96-115

             Tak trują Polaków! Tucz nakładczy - czyli kulisy wielkiej afery w rolnictwie! Czerniak / Bustowski

             https://www.youtube.com/watch?v=1bSY2LCCRR8

             CZY WY POLACY MACIE JESZCZE ODROBINĘ KRZTY GODNOŚCI???

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2839869209419327/

             Rządowe złodzieje wyjasnijcie jak wyliczyliście straty Suszowe

             https://www.facebook.com/642106379515015/videos/2349826245264523/

             Do Marcina Bustowskiego, przewodniczącego Związku Zawodowego Rolników RP Solidarni, zwróciła się rolniczka, która zakupiła sprzęt w 2016 r. z dofinansowania unijnego za pośrednictwem

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2839709389435309/

             Co się dzieje we Wrocławskim KOWR. To największy burdel i grupa układu. Pracownicy się zwalniają bo mają dość. Latami wywalali KOWR w powietrze na Administarorów na których brali dopłaty które trafiały z puli dla rolników do ANR. Nadal zasiadają tam osoby co tym kręciły. Nadal ziemia stoi ugorem A rolnikom się odbiera ziemie. Gdzie CBA???

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2837411449665103/?t=47

             Zgłaszajcie szacowanie Użytków zielonych

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2833247556748159/

             Dramat Polskiego Rolnika. Siemens Fainance chce odebrać mu sprzęt bo niema z czego zapłacić rat. Klęska Suszy z 2018 oraz polityka rolna niszczy jego dorobek życia oraz jego dzieci. Jan Krzysztof Ardanowski

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/vb.100001888261763/2732208326852083/

             Tucz Nakładczy A antybiotyki w żywności. Na komisji przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia stwierdził jasno że to ewidentnie jest nie do pomyślenia. Tu kłania się Prokurator dla tych firm za trucie Polaków

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2927072004032380/

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2832265770179671/

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2832254156847499/

             Rolnicy to żaden wstyd mówić o zadłużeniu. Każdy z Nas je ma. Tak banki ,ARiMR oraz Polityka ROLNA Nas załatwiła jak Frankowiczów.

             Zgłaszajcie się. Telefonów jest coraz więcej. Sami tego w pojedynkę nie załatwimy.

             Udostępniajcie

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2840539962685585/

             Dalsza moja wypowiedź. Kto wziął w łapę za tak szkodliwą Ustawę Odorową dla Polskiego Rolnictwa.

             Gdzie biogazownie od 2015 nie powstała w Polsce ani jedna biogazownia. 20% z dopłat poprzez dofinansowanie produkcji kukurydzy na biomasę wywożoną do Niemiec wspieramy Niemiecką Energetykę Odnawialną a następnie kupujemy od Niemców prąd. To skandal co się dzieje jak można tak działać na szkodę Narodu Polskiego.

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2813599555379626/

             Nie dla roszczeń Żydowskich. Po roszczenia do Berlina

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/vb.100001888261763/2807712715968310/

             Nie dla roszczeń Żydowskich. Po roszczenia do Berlina

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/vb.100001888261763/2807712715968310/

             Susza a hodowla bydła. Rok 2019 może być jeszcze gorszy pod względem strat niż rok 2018. Puławy już mówią że jest źle. Jak tak dalej pójdzie to mamy klęskę żywiołową jak nic

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2741314092608173/

             Solidarność tak broni swojego Ministra. To związek na Dolnym Śląsku stojący przeciwko rolnikom. Upartyjnienie Związku aż bije w oczy

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2595554017184182/

             Ofiara klęski Suszy oraz systemu Państwa Pan Tadeusz któremu grozi licytacja i utrata gospodarstwa o profilu produkcji zwierzęcej oraz roślinnej. KLĘSKA SUSZY JAKA BYŁA W 2018 BYŁA NAJWIĘKSZA OD 100 LAT I DLATEGO PISAŁEM O OGŁOSZENIE KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ. POWSTAJE PYTANIE JAK IZBY ROLNICZE ZADBAŁY O ROLNIKÓW W UMOWACH KREDYTOWYCH NA ZAKUP MASZYN.

             Relację na żywo obejrzał Prezes IZB Rolniczych Wiktor Szmulewicz oraz Minister Jan Krzysztof Ardanowski

             Proszę Udostępniajcie niech idzie w świat

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/vb.100001888261763/2706039812802268/

             Dziś komisja Sejmowa Rolnictwa sprawa holdingu oraz ELEWAR. Takiego kabareciarza jak Prezes Elewaru dawno nie widziałem. Pobił swoim wystąpieniem Marcina Dańca ośmieszając swoje stanowisko i Ministerstwo Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2716673315072251/

             Krajowy Ośrodek Wydojenia Rolnictwa a martwy twór jakim jest Ustawa o Restrukturyzacji Zadłużonych Gospodarstw Rolnych. Na etapie jej tworzenia mówiliśmy o bublu prawnym

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/vb.100001888261763/2772608322812083/?type=3

             AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ!

             Dr Jerzy Jaśkowski o historii, Piłsudskim, WOŚP, śmierci Adamowicza #205 KNews

             https://www.youtube.com/watch?v=KInBeiZ9OCM&t=1676s

             Wtopa z wołowiną. Sejmowa Komisja Rolnictwa , Warszawa 22 luty 2019 rok.

             https://www.youtube.com/watch?v=wnt06jzNMYg

             "Kowal zawinił - szewca powiesili".

             Wrażliwy Minister Giżyński prosi rolników o wybaczenie.

             Po chrześcijańsku - NIGDY!!!

             Krzysztof Tołwiński - Polski Polityk

             Pismo o Ogłoszenie Klęski Żywiołowej w interesie Narodu Polskiego przesłane mailowo do Premiera Morawieckiego i mediów.

             Jeśli tego nie ogłoszą Banki Zachodnie przejmować będą Polską Ziemię i zniszczą Polaków zajmujących się produkcją żywności. Ponadto wniosłem o wprowadzenie zakazu exportu żywności poza granice Polski jak i bazy paszowej. Trzeba tworzyć rezerwy jak najprędzej bo będzie bieda.

             ziemniaki młode po 9 zł, pietruszka po 22, mamy wzrost żywności w sklepach zaś u rolników pośrednicy płacą coraz mniej. Banda

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2844966008909647/?t=62

             Proszę bardzo i przypominam słowa z 18 .10. 2018 już wtedy przewidzieliśmy co się będzie działo.

             https://www.facebook.com/100001888261763/videos/2351636158242637/?t=116

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ziemniaki sa po 2,5 idioto!!!!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Tak, to antyNwo :)

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             To jest chore, jak Ci tam anty...

             Gość_He
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             I na bazar i zobacz a nie wklejasz kompletne bzdury,co za debile.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 111112114116117 ... 176177178179
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami. W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Ośrodek Szkolenia KARFAST
Branża: Kursy, szkolenia
Dodaj firmę