Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Z jakiego urządzenia przeglądacie forum?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 4415 | Odsłon: 128280 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             No i znowu mamy pecha...jak nie Karlino to Gorlice. Potężny naturalny wyciek ropy naftowej oraz gazu ziemnego... Złoża w Karlinie podobno zaczopowano betonem na rozkaz z Moskwy...Ciekawe czy teraz będzie podobnie ... i znowu zaczopują na polecenie tych z gwiazdą. Różnica między Karlinem a Gorlicami...Jest taka ,że w Karlinie wybuch nastąpił podczas drążenia i trwał kilkanaście dni ... a GORLICACH (SĘKOWA) miał miejsce samoistny wypływ...jak wytrysk gejzeru...więc jak potężne muszą tam być złoża...???? W latach 60 tych byłem w tej okolicy i cały czas pracowały pompy ...to już 60 lat tam się wydobywa ropę naftową.... Przecież mało kto pamieta >>> To właśnie Nasz Polski uczony IGNACY ŁUKASIEWICZ ODKRYŁ TĄ TŁUSTĄ SMOLISTĄ SUBSTANCJĘ I UŻYŁ JEJ PO RAZ PIERWSZY NA ŚWICIE !!! DO OŚWIETLENIA ..LAMPĄ NAFTOWĄ... SUBSTANCJA - ropa naftowa występowała na Podkarpaciu w dużych ilościach i sączyła się ze skał.... Czyli ponad 150 lat temu już czerpano tam ropę naftową !!!!!

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2020

             Odp.: Spada poparcie PIS

             ajnowszy sondaż pokazuje spadek notowań zarówno rządu PiS, jak i samego premiera Mateusza Morawieckiego. Jak wynika z sondażu Kantar Public, aż 47 proc. badanych negatywnie ocenia pracę rządu, a 44 proc. nie jest zadowolonych z pracy premiera. Tylko Andrzej Duda częściej oceniany jest dobrze niż źle.

             https://www.o2.pl/artykul/kiepskie-wiesci-dla-morawieckiego-i-jego-rzadu-6371581324646529a

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Brawo Marcin! wojna nigdy sie bie skończyła, tylko nie wszyscy to rozumieją

             https://youtu.be/zMGamdsnJDI

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             pewien prawnik pisze świetne teksty, jasnowidz? wiele już przewidział

             Polacy powinni przygotować się na upadek, to najlepsza okazja do załatwienia wielu spraw niezałatwionych, wbrew pozorom to największa szansa dla Polski.

             To oczywiste, że to wszystko idzie w kierunku upadku tej kolejnej Polski. Tak jak tamta Polska z 1919 została powołana tymczasowo, tak ta Polska z 1989 roku także ma swój termin przydatności do użytku. Kto tego nie widzi ten jest ślepy albo kłamie. Po 1989 roku nie powstało nic polskiego, każda polskość, kapitał polski w zarodku był i jest tłamszony. Kapitał wytworzony przez Gieraka został zniszczony. Każda nowa technologia stworzona przez Polaka jest natychmiast zagarniana, kradziona i wywożona z Polski. Od 1989 roku postępuje rozbrojenie Polski, by przygotować kraj do miękkiego i bezkolizyjnego przejęcia.

             Polska po 1989 roku budowana jest wyłącznie na długu, wykorzystuje się przy tym chciwość i głupotę polskich "elit", które trwają w przekonaniu że są nienaruszalne, że są pod szczególną ochroną, że są członkami organizacji która gwarantuje im bezpieczeństwo i dostatek.

             Dlaczego ta Polska jeszcze istnieje ? Dlatego że jeszcze coś jej można zabrać, coś jej można ukraść i wywieźć. Wokół nas wszyscy mają wielkie potrzeby.

             Stany Zjednoczone Ameryki, które tracą wpływy i rynki, i których dolar słabnie z roku i na rok. Dziś Mosbacher błaga żeby nie wyłączono dolara, nie odcięto najlepszej demokracji świata od prądu, bo pogrążoną w mroku Amerykę czeka krwawa rewolucja społeczna. Przez lata wpuszczano do USA rzesze imigrantów i już dziś ponad 60% uprawnionych do głosowania to kolorowi, w przygniatającej większości zepchnięci na margines społeczeństwa, żyjący w gettach gdzie króluje przemoc i narkotyki. Ta siła drzemie i czeka aż zgaśnie światło.

             W potrzebie jest Izrael, którego elity dążą po trupach do wskrzeszenia Wielkiego Syjonu, i w roszczeniach bezspadkowych upatrują szansę na pomnożenie aktywów, jakie są niezbędne , by zagospodarować znakomitą część Syrii, cześć Jordanii, Iraku, Libanu i pozostałą część Palestyny, jakie mają być włączone do Izraela.

             Wielkim potrzebującym jest Kościół Katolicki, który jak USA traci gwałtowanie zamorskie kolonie. Od Kościoła masowo odchodzą w Ameryce Łacińskiej, z Afryki Kościół rugowany jest przez wojowniczy islam. Podobnie jest w Azji, czego dowodem są ostatnie ataki w Si Lance, czy wyrzynanie Chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Dotkliwe starty poniósł Kościół w Niemczech, co łączyć trzeba z odsunięciem Benedykta XVI od władzy. Kościół w swej naiwności wierzył w swoją siłę, tymczasem od dekad był infiltrowany, inwigilowany, podsłuchiwany. Zebrano wielki , kompromitujący materiał na kościelną hierarchię, podsłuchiwano samych Papieży, w tym Benendykta XVI. Zebrano świadectwa licznych morderstw, handlu ludźmi, dziećmi, kobietami, organami, prania brudnych pieniędzy, związków z mafią, ze zorganizowaną przestępczością, oszustw finansowych, pedofilii, zoofilii, praktyk sadystycznych, znęcania się nad dziećmi i staruszkami, przejmowania ich majątków.

             Kościół słabnąc wszędzie na około liczy na Polskę , że dzięki niej przetrwa złe czasy, im więcej traci, tym więcej z Polski potrzebuje.

             Tak doszło do porozumienia tych trzech sił : Syjonu, USA i Kościoła, które przybrało postać judeochrześcijaństwa. Te trzy siły dziś pragną Polski i jej życiodajnych soków. To oczywiste że nie można tak bez końca, że to skończy musi się straszliwym upadkiem, wielką traumą.

             Nie możemy zapominać o interesach innych, o Niemcach, Rosjanach, Szwedach, Duńczykach, czy potrzebujących Grekach, Włochach, Hiszpanach i Portugalczykach. Zachodnia Europa osłabiła Polskę zasysając dobrze wykształconą, fachową siłę roboczą, podważając w ten sposób pokoleniowy system emerytalno-rentowy, przez co dług Polski gwałtownie urósł do blisko 2,5 bln złotych i uzależniając funkcjonowanie i proces rozwoju Polski od unijnej kroplówki.

             Oczywiste jest także to, że społeczeństwo musi zostać uśpione, poddane narkozie, by nie odczuwało kiedy będą wycinane kolejne organy, kiedy będzie patroszone z tkanek, krwi i osocza. Ta narkoza jest podawana społeczeństwu stopniowo, przez programy 500+, przez powszechne rozdawnictwo. Dostatecznie otępiono lekarzy, sędziów, prokuratorów, architektów, urzędników, służby, polityków wygodnym i dostatnim życiem, przekonaniem o sile organizacji w jakiej uczestniczą, a z jaką liczyć się muszą podobno siły tego świata i jaka podobno skutecznie broni ich interesów.

             Te procesy są przeprowadzane z chirurgiczną precyzją, to operacja na żywym organizmie, wywołująca z jednej strony w masach stan ogłupienia, otumanienia, dezorientacji,z drugiej rodząca w klasie średniej i elicie poczucie bezkarności, pychy, arogancji i pogardy, przekonania monopolu na wiedzę, o nienaruszalności ich pozycji i statusu majątkowego.

             Jest dla mnie oczywiste, z powyższych powodów, że to się musi skończyć tragicznie, wielkim dramatem. I to jest to na co już dziś powinien się przygotować każdy polski patriota. Już dziś trzeba pisać scenariusze tego dramatu, budować struktury zdolne do działania w warunkach powszechnej anarchii i bezhołowia. Polska zawsze słynęła ze znakomitych bokserów, którzy przypominali o tym, że Polacy byli kiedyś najlepszymi wojownikami na arenie wojny. W pięściarstwie liczy się obok siły cwaniactwo, czasem trzeba specjalnie upaść, by przeciwnika sprowokować do frontalnego ataku, a potem celnie skontrować. Okres zawieruchy pozwala załatwić wiele spraw jakich normalnie zrobić się nie da. Upadek , wbrew pozorom, może okazać się początkiem. Dlatego już dziś trzeba dostrzegać w nim szansę jaką można i trzeba wykorzystać."

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1985

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Święta nie polegają na robieniu porządków 16:30.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Dla niego tak ....plus cały ten blichtr zakupów i symboli ...niestety bez wartości pod nich się kryjącymi. Taka mentalność.

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Simone Veil – Żydówka i syjonistka – zajmując we Francji stanowisko ministra zdrowia – podpisała tajny protokół, który zmuszał Francję do przesyłania organów obywateli francuskich do Izraela..

             Ripsonar News

             http://ram.neon24.pl/post/148557,transplantacje-goje-na-czesci-zamienne-dla-zydow?fbclid=IwAR3YHUCjX4B-s2JOTLEqPo_X7zH1dRYegvrW-DG00kJeEBpBmNDrktYqu7A

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2025

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Publikujemy nagranie, demaskujące zamiary organizacji żydowskich, które chcą przejąć cały majątek Polski i Polaków. Pokazujemy pasożytnicze mechanizmy jakie zostaną zastosowane dla pomożenie wyłudzonych roszczeń i jakie zostaną stworzone narzędzia dalszej grabieży i eksploatacji. Materiał został nagrany w czwartek 18 bm., ale ze względu na problemy techniczne – mógł być opublikowany dopiero teraz.

             Narodowy Instytut Studiów Strategicznych

             ---------------------------

             Ripsonar News

             http://www.wykop.pl/ramka/4917133/roszczenia-zydowskie-syndrom-osy-zielonookiej-lekcja-grabiezy-z-swiata-owadow/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             ,,Uderzyć w Słowian

             Inwazja osadników żydowskich z Izraela nie skupia się tylko na Polsce, chociaż to właśnie w Słowian chcą najmocniej ugodzić.

             Już w 1994 r. Menachem Mendel Schneerson, rabin chasydzki i ostatni przywódca ortodoksyjnego odłamu chabad-lubawicz stwierdził, że:

             Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy.

             Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata.

             Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić.

             Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności.

             Ta wypowiedź opublikowana w Wołogodskiej gazecie „Sławianin” N-4 (32) w 2001 roku.

             Współcześnie ta żydowska destrukcja Słowian przybiera na sile.

             Żydzi bez skrupułów domagają się spłaty i oddania „swoich” majątków.

             Zabierają Słowianom co słowiańskie, dążąc do tego, by wkrótce w ataku paniki Polacy opuszczali swe domy i osiedla.

             Budzą w Polakach motłoch i poruszenie.

             Godzą w polskie interesy, niszczą polskie firmy, pragną stworzyć kontrolę nad telekomunikacją, energią elektryczną, zasobami wody.

             Odbudowują synagogi, próbują ponownie zaistnieć w całej Europie.

             https://www.odkrywamyzakryte.com/inwazja-zydow/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             pis to samo zło

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2026

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Jeszcze sapiesz Felice123? Ty nie reprezentujesz żadnych wartości. Jesteś ich zaprzeczeniem.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Idioto z 11:30,nie pasuje nie czytaj.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2028

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Bynajmniej ....czuję się bardzo dobrze. Co do wartości, to cóż....nie da się ukryć po prostu, że moje nie są twoimi, a tym samym masz problem z akceptacją innych.

             Teraz takie pytanie kontrolne dla ciebie i innych wystraszonych wszystkim czym tylko się da- od smogu począwszy, a na roszczeniach Żydów skończywszy. Jak myślisz- pomijając już lokalne podwórku, na którym w błotku najlepiej czują się świnki- który z naszych sąsiadów jest zastrachany takimi żądaniami (tak w szerszej perspektywie patrząc ... na wypadek ewentualnego uruchomienia łańcuszka wzajemnych roszczeń), a tym samym, jest mu na rękę podsycanie nastrojów antysemickich w Polsce ?

             Felice123
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gość 11:30 jest po prostu bezradny wobec inteligencji Felice.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2032

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Felice 14:39 oczywiście Niemcy. Pisze tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie kumał.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2034

             Odp.: Spada poparcie PIS

             niema czegoś takiego jak antysemityzm bo to nie są semici

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 107108110112113 ... 243244245246
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -


Losowa firma:
TWOJE-OKNA
Branża: Okna, drzwi
Dodaj firmę