Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy cała ulica Siennieńska powinna być przejezdna?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Spada poparcie PIS

Ilość postów: 4173 | Odsłon: 113124 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Ja osobiście politycznego wariata widzę w tym linku.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1946

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Odsunąć to sobie mogą ale swój fotel ha, ha, ha. PIS ma olbrzymie poparcie i tego nie zmienią.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             WAR GAMES

             "Już widać pierwsze skutki decyzji Darta Trumpa. Ceny paliw na świecie, także w USA, skoczyły raźno do góry. Za benzynę, jeszcze w styczniu 2019 roku płacono w USA 0,68 USD za litr, teraz to już 0.79 USD za litr. Wenezuela przekierowała eksport ropy, która szła do USA, do Rosji. Do Rosji, z zachodniej Europy, przekierowano także wenezuelskie aktywa. Maduro nie ma zaufania do europejskiej elity, która od lat robi, razem z elitą USA interesy na wojenkach, rebeliach i przewrotach. Nie budzi wątpliwości, że na awanturze rozpętanej przez Londyn i Waszyngton zyskuje przede wszystkim Rosja. Z wdzięczności Rosjanie wysłali do Wenezueli, komandosów, rakiety S-300 i wojskowych, którzy szkolą wojska Maduro.

             Utrzymanie tego stanu rzeczy jest dla Rosji bardzo korzystne. Można się spodziewać, że Waszyngton i Londyn szybko zmiękną i podejmą starania by ułożyć się z Moskwą. To już się dzieje, bo z kolejną pielgrzymką przybył do Moskwy obrotowy negocjator Netanjahu, jaki stara się przy okazji ugrać dla siebie i Likudu przychylność Moskwy, Londynu i Waszyngtonu w nadchodzących wyborach w Izraelu. Jeżeli padnie Netanjahu , co jest wielce prawdopodobne, dni Darta Trumpa na Kapitolu pewnie będą policzone.

             W wyborach na Ukrainie nie mógł wygrać w pierwszej turze nikt inny jak komediant Zełenski. W Izraelu panuje radosne podniecenie, po Polsce, gdzie Premierem jest Żyd , który przybrał polskie nazwisko Morawiecki, w tym regionie to będzie drugi Żyd na tak wysokim, oficjalnym stanowisku państwowym. Nie może to dziwić , bo Ukraina wróciła do IX wieku i podzielona jest dziś na dzielnice rządzone przez udzielnych oligarchów , których większość to Żydzi. Prezydent i Premier, Parlament Ukrainy to marionetki, spinki do mankietów. W tym stanie rzeczy wybór komedianta jest jak najbardziej właściwy, będzie bawił możnych i dawał im rozrywkę.

             W kwietniu odbędą się wybory w Indiach. Media podają że w Indiach jest blisko 900 milionów uprawnionych do głosowania. To z tego powodu lokale wyborcze otwarte są przez 9 dni. Scena polityczna Indii to prawie 1100 partii. Już kiedyś pytałem, że jestem ciekaw jak wygląda indyjska wersja "Kawy na ławę". Dojdzie do starcia Narendra Modiego, reprezentującego liberalną partię BJP, z młodym nacjonalistą Rahulem Gandhim, wnukiem zamordowanej Indiry Gandhi z partii INC. BJP i INC są jak w Polsce PIS i PO, ale aż 63% wyborców jest niezdecydowanych. Kiedy elity się biją zwyciężyć może ten trzeci, czyli Partia Zwyczajnego Człowieka Arvinda Kejriwala, który ma duże poparcie wśród indyjskich mas.

             Stawiam na zwycięstwo Gandhiego i na dynamiczny rozwój BRICS. Jeśli wygra Gandhi połączone siły Chin,Rosji i Indii zaczną odcinać USA od Ameryki Południowej. W pierwszej kolejności będą dążyć do upadku Bolsonaro i powrotu Brazylii do BRICS. Obecność Rosji w Wenezueli to idealny powód do rozpoczęcia budowy muru jaki oddzieli Amerykę Łacińską od wieloletniego wpływu Waszyngtonu. Amerykanie odpowiadają za dziesiątki konfliktów w tym rejonie, za przewroty w Argentynie, Chile, czy Brazylii, za wojnę w Kolumbii, Ekwadorze, Nikaragui, Panamie, za śmierć wielu Prezydentów, za kolonialny ucisk i rabunkową eksploatację bogactw Ameryki Łacińskiej."

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Marszałek Kuchciński (PiS) blokuje konferencję o ustawie 447 w Sejmie, a PiS-owskie media blokują temat jego współżycia z nieletnimi niewolnicami seksualnymi! I takie bar*chła stoi na czele tego NIE-RZĄDU! PiS-owski elektoracie, „pięknie” jesteście reprezentowani! Ale co tam zasady, co tam godność, co tam wysoka kultura i takt, liczy się tylko 500+! Tak się tworzy socjalistyczną antykulturę, w której świnie zarządzają bydłem! Brawo PiS! (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HIGjTApcXb4)

             https://miziaforum.com/2019/04/02/czy-marszalek-kuchcinski-bzyka-prostytutki-czy-jest-to-prowokacja/

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Gościu 17:29 odkąd to prostytutki są w/g ciebie niewolnicami seksualnymi? Chyba że tak mocniej brzmi.

             Jesteśmy pięknie reprezentowani, bo czerwone świnie już nami nie rządzą, a tylko mogą sobie tu na forum poklepać

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Toż najwięcej czerwonych jest w pisie... Nie wiedział?

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Zmień retorykę, bo to już nie działa:))

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1952

             Odp.: Spada poparcie PIS

             19:18 no ale jak to? przecież tu chodzi o MARSZAŁKA SEJMU mało tego z pisu fanatyczno katolickiego, to ty go tym teraz będziesz bronił że na prostytutki to mógł iść bo nie są niewolnicami? też są tylko.nie wiedzą

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Jak widać fani totalsów nie mają się już czego czepić to wypisują bzdury. PIS bardzo dobrze rządzi i będzie to robił dalej, przez następną kadencję. Musicie się z tym pogodzić.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1954

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Monsanto płaci kolejne odszkodowania za działanie Roundapu, Europa wycofuje i zakazuje stosowania ... A w Polsce nadal może być wylewamy na pola... bo w Polsce jest bezpieczny. Bo w Polsce czas biegnie inaczej i badania sprzed dwóch lat są uznawane za najnowsze.

             Znowu zielona wyspa :(

             "Dariusz Mamiński z biura prasowego resortu zaznaczył, że "w odróżnieniu od ww. wyroku, wydanego przez ławę przysięgłych, podstawą tej decyzji były najnowsze dane naukowe i analizy ekspertów, w tym opinia z dn. 15 marca 2017 r. Komitetu ds. Oceny Ryzyka Agencji Europejskiej Agencji Chemicznej"."

             https://www.money.pl/gospodarka/roundup-nie-bedzie-zakazany-w-polsce-wystepuje-w-83-preparatach-6366809388030081a.html?fbclid=IwAR219zF2Vaz_Qnn330CYKTcE_RlD4CPpy4m6Og2ZbXBCuhR7Xb7QPz6kRuw

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Poparcie dla PIS dalej najwyższe ! Pisz sobie parchu z 11:39 ....

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             żryj glifosat parchu z 12:31

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Totalna opozycja . To określenie, trafiające do prostej części naszego społeczeństwa, już się przejadło . Jest prymitywne , nudne i co najmniej prostackie

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1959

             Odp.: Spada poparcie PIS

             Wg dzisiejszych sondaży PIS popiera 39% uprawnionych do głosowania, PO 24%, a Wiosnę (tj. partię R. Biedronia) około 12%.

             Gość_Komentatorka
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             "Straciła Pani dziecko"

             Wiceminister sprawiedliwości w rządzie partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), Michał Wójcik, bez uzasadnienia odmówił w czasie spotkania z polską matką zapewnienia reprezentacji prawnej jej dziecku, zabranemu jej i przekazanemu wbrew prawu do adopcji w Wielkiej Brytanii. Wiceminister odmówił również wystąpienia do rządu brytyjskiego o zapewnienia dziecku i matce kontaktów, a także odmówił wyjaśnienia bezczynności ministerstwa w sprawie.

             https://identityheritage.org/pl/stracila-pani-dziecko

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
            • Odp.: Spada poparcie PIS

             Obecny Wymiar Sprawiedliwości jak nigdy dba o interesy polskich dzieci w innych krajach. jest mnóstwo przykładów, choćby z Norwegii, Niemiec czy Włoch.

             Gość
             Zgłoś
             Odpowiedz
1234 ... 103104106108109 ... 229230231232
Przejdź do strony nr
30 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -