Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

SP nr 1 czy szkoła katolicka?

Ilość postów: 101 | Odsłon: 11061 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 87

                      Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      Szkoła nr 1 jest najlepsza .

                      Gość_ro
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Za co te szóstki w PSP 1?? Kompletnie nie rozumiem. Tyle dzieci uzdolnionych ponad program. W każdej klasie na kartkach po 10 osób ze średnią powyżej 5,0.

                        Przesada. Szóstki za uczęszczanie na kółko .... śmieszne.

                        Potem w liceum i gimnazjum się okazuje, że jednak nic nie umieją.

                        Nauczyciele, szóstki stawia się za ponadprogramowe zdolności i umiejętności.

                        Zróbce sobie rachunek sumienia ........

                        Gość_przeciwnik jedynki
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 90

                        Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Popieram szkoła nr 1 jest najlepsza, super nauczyciele i wysoki poziom nauczania

                        Gość_mama
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Szkoła Podstawowa Nr 1 jest najlepsza , wysoki poziom nauczania , nauczyciele wspaniali ,życzliwi i jest bardzo dobrze .

                          Gość_.Uczennica
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Z odpowiednim podejściem do nauki każda szkoła może być super, nie napiszę do jakiej szkoły chodzi moje dziecko,ani to nie jest PSP1 ani Katolicka,każdego dnia jak widzę jacy wspaniali nauczyciele pracują i jak kształtują moje dziecko to naprawdę wielki szacunek do nich mam i im za to dziękuje .Także drodzy rodzice te dwie szkoły to nie koniec świata, szukajcie a znajdziecie , a dzieciom udanych ferii życzę bez zaglądania na to forum;)po co marnować czas na sprawy dorosłych bawcie się i odpoczywajcie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 94

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Zgadzam się z tą pozytywną opinią o szkole nr 1.

                          Gość_absolwentka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          A ja absolutnie się nie zgadzam, nie rozumiem tego wychwalania sp1. Zadnego wyposazenia, wszystkie pomoce sprzed 20 lat, stare wnętrza, dzieci wulgarne, przeklinają, nauczyciele bez pomysłów i inwencji. Żadnych ciekawych zajeć dodatkowych, przeciętna szkoła publiczna. Do aspirowania do jednej z najlepszych szkół w miescie jest jej jeszcze daleko.

                          Gość_mama absolwenta
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Popieram. Chyba nie byliście w KZE. Tam wyposażenie XXI wieku . Nowoczesna szkoła a nauczyciele z powołania a nie jak w PSP 1 nauczycielki w sukieneczkach. Widzicie taka z kreda przy tablicy ....

                          Gość_124
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 101

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Moze wyposazenie i pomoce sprzed 20 lat, stare wnetrza ale jedno wiem , ze nie patrza na "Czyjs stol i nie prowadza zycia zebraczego, czyli ucza sromnie ale godnie zyc.

                          Przytocze na potwierdzenie fragment z pisma swietego , ktory dosadnie ten temat porusza:

                          "Synu nie prowadż życia żebraczego,

                          Lepiej umrzeć niż żebrać.

                          Gdy człowiek musi patrzeć na stół drugiego,

                          jego istnienia nie uważa się za życie,

                          Zbrudzi duszę swoją potrawami obcych,

                          Człowiek więc rozumny i dobrze wychowany tego się ustrzeże

                          Żebractwo jest słodkie na ustach człowieka bezwstydnego,

                          ale we wnetrzu jego plonie ono jak ogien.

                          Gość_nie żebrak
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 98

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Chyba nauczycielką a nie uczennica

                          Gość_124
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Gdyby wszystkie szkoły zaczęły żebrać to wyposażenie było by z XXI wieku we wszystkich szkołach a co do ubioru nauczycielek to nie rozumiem czy macie na myśli czarne / granatowe sukieneczki z kołnierzykami?

                          Gość_mama
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Chcę zapisać dziecko od września do psp1 , ale dużo znajomych odradza mi tą szkołę. A może jednak katolicka? Nie wiem. Nie chce potem przenosić córki, bo jest bardzo wrażliwa.

                          Gość_Mama89
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 107

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          PSP 1 jest przereklamowana. Nie ma też w niej nic szczegòlnego. Jak w każdej szkole są ważni i ważniejsi. Im bardziej znany w mieście rodzic tym lepiej dla dziecka.

                          A dlaczego znajomi odradzają?

                          W katolickiej natomiast trzeba liczyć się z tym jakie wartości są tam przekazywane bo potem też nie wszystkim rodzicom to odpowiada. Jeśli dziecko wychowuje się w duchu katolickim to ok.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Do gość 20.35 no między innymi dlatego, że są właśnie równi i równiejsi. Mówią, że szkołą rządzą rodzice, nie dyrekcja. Klasy są podzielone na bogatszych i dzieci mniej zamozne. A nie chce żeby moja córka czuła się gorsza czy odrzucona przez klasę. Mam naprawdę duży dylemat. Nie wiem czy moje dziecko się tam odnajdzie. jeżeli chodzi o katolicką szkole to slyszalam dużo dobrych opinni, tylko że nie bardzo mnie przekonuje charakter tej szkoły.

                          Gość_Mama89
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          W każdej szkole jest tak, że ci co mają znanych rodziców mają łatwiej. Zawsze tak było, od dawien dawna. Jest niesprawiedliwość na świecie i też zawsze tak było. Niekoniecznie jednak musi klasa zaraz odrzucać córkę. Być może szybko się zintegrują. Proszę ją wspierać i wzmacniać jej poczucie wartości, ale nauczyć także asertywności i stawiania granic. Idzie w nowe środowisko więc te cechy jej się zawsze przydadzą. Trzeba być dobrej myśli ,że będzie dobrze, choć Pani lęk jest zrozumiały bo te wrażliwsze dzieci mają trochę ciężej . Napewno w klasie gdzie Pani wychowawczyni będzie wspierała dzieci będzie jej przyjemniej. Rozwój emocjonalny dzieci w wieku wczesnoszkolnym jest bardzo ważny więc nauczyciel powinien również być odpowiednio przygotowany.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 110

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Ja z tego co opowiadają u mnie pracy rodzice dzieci, ktore chodza do PSPnr 1 to są b.zadowoleni. zarowno dzieci jak i rodzice. Slyszalem ze to jest to jednak taka szkoła o ktorej mozna powiedziec elitarna. I szczerze mowiac nigdy nie slyszalem o tej szkole zlych opinii. Ale tak jak zaznaczylem ze wiem.to z opowiesci. Moje dziecko chodzi do psp 14.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Wcale to żadna elitarna szkoła. Ludzie sami tak kiedyś narzucali, a inni ich słuchali i wozili z drugiego końca miasta nie mając tu rejonizacji. Jest dużo postów na temat tej szkoły tu na forum więc można poczytać, opinie są różne i pozytywne i negatywne. Czyli jak wszędzie ,bo każdemu coś może zawsze nie pasować.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -