Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

SP nr 1 czy szkoła katolicka?

Ilość postów: 101 | Odsłon: 11057 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
            • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

              Moje dziecko uczęszczało do przedszkola katolickiego przez cztery latka. Teraz jest w szkole podstawowej nr 1 . Dziecko jak i ja jesteśmy zadowolone jest wysoki poziom nauczania , ma bardzo dobre oceny . Nauczyciele są życzliwi , troskliwi oraz sprawiedliwi . Atmosfera jest dobra , dzieci jak widzę są uśmiechnięte a w każdej szkole trzeba się uczyć wtedy będą sukcesy.

              Gość_Mama
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                Wybierając szkołę Katolicką proszę zwrócić szczególną uwagę na koncepcję pracy szkoły szczególnie na GŁÓWNE KIERUNKI PRACY SZKOŁY W LATACH 2014-2017 aby nie było zaskoczenia.

                Gość_ola
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                  Na pikniku rodzinnym w szkole katolickiej to była połowa rodzin, które przeniosły dzieci ze szkoły PSP NR 1. Główny problem to ilość dzieci, jaką ostatnio przenieśli rodzice do szkoły katolickiej z PSP Nr 1.

                  Gość_mami
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Tak każdy pisze , że katolicka to wychowywanie bardzo chrześcijańskie. To co robiła w lutym dyrektor szkoły PSP Nr 1 z dziećmi ze szkoły podczas mszy- niech każdy sobie przypomni. Czy czasami nie idzie pani dyrektor śladami dyrektor szkoły katolickiej?

                    Gość_mami
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      szkoła nr 1 jest to szkoła w której trzeba się uczyć , jest wysoki poziom nauczania jak się dziecku nie chce to rodzice przenoszą.

                      Gość_Babcia
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Nie zgadzam się, że jest wysoki poziom. Skąd Babcia wie jaki jest w innych szkołach? Jeśli porównujemy, to musimy mieć rozeznanie. Dla mnie nauczyciele rozkapryszeni. Dobre dwie panie od ang i matmy. Wiedzę informatyczki nawet dzieci w domach komentują. Poza tym nie radzą sobie z uczniami słabymi i agresywnymi z problemami w domach. Są przyzwyczajeni, że mają prymusów bo dzieci pochodzą z dobrych rodzin i rodzice uczą dzieci w domach.

                        Moje dziecko przez 4 lata nie miało zorganizowanego ani Dnia Babci, ani Dnia Matki, przy czym w innych szkołach odbywają się takie uroczystości.

                        Dyrekcja odsuwa problemy. Nauczać trzeba wszystkie dzieci. Poza tym żadnych zajęć pozalekcyjnych.

                        Ja jestem bardzo niezadowolona i dlatego zabieram właśnie dziecko z tej szkoły.

                        Wiem, że wiele osób też tak zrobiło.

                        I nie dlatego, że jest zbyt wysoki poziom. Moje dziecko jest w trójce najlepszych i bardzo chce się uczyć Babciu.

                        Gość_Mama_A
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 89

                        Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Śmieszne ...

                        Skoro Pani się nie orientuje, jaki poziom reprezentuje ZKE to proszę nie pisać bzdur.

                        Każdy ma prawo do przeniesienia dziecko.

                        Ja przeniosłam. PSP 1 nie spełniało moich oczekiwań, szczególnie pani od j.ang - ciągłe odwoływanie zajęć, mszczenie się na dzieciach, odwoływanie konkursów, konkursy bez rozstrzygnięcia inagród.... to tylko przykłady, szkoda wypisywać wszystkiego.

                        W ZKE nauczyciele to nauczyciele z powołania a poziom duzzzzo wyższy niż w PSP1. I to piszę z odpowiedzialnością, ponieważ mam porównanie.

                        A jeśli Pani nie ma proszę nie rozsiewać plotek.

                        Mojemu dziecku chce się uczyć i teraz wreszcie wie, że jest w szkole, w szkole, która uczy, wychowuje i gdzie ma wymagających, konsekwentnych i umiejących przekazać wiedzę nauczycieli.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 76

                Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                W PSP 1 szóstki za nic. W jednej z klas 22 osoby ze średnią powyżej . Nie sądzę, że aż tylu uzdolnionych ze wszystkich przedmiotów. Szóstka drodzy nauczyciele to poziom ponadprzeciętny, wykraczający poza program szkoły. Proszę nie dajmy się oszukać . Potem tacy trafiają do liceum i płaczą, że dostali 3+.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                  Szkoła podstawowa nr 1 to bardzo fajna szkoła! I proszę nic źle nie plotkować o mojej szkole PSP 1 !!!

                  Gość_Uczennica
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Ciekawe co tam fajnego? Widać .... rodzice zabierają dzieci. I nawet dwóch pierwszych klas nie ma. Nauczyciele bez etatów... na to samo sobie zapracowanli

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      Jedno jest pewne - szkoła ma najwięcej zazdrośników:) Mamy świetnych uczniów i wielu bardzo dobrych nauczycieli. Cieszymy się z każdej ich wysokiej oceny i wysokich lokat w konkursach. Rodzicom wszystkich dzieci ( nie tylko z PSP 1) gratulujemy ich sukcesów i życzymy radosnych wakacji.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 80

                      Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      To jest kłamstwo, ponieważ były , są i będą 1 klasy!

                      Gość_Uczennica
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Uczennico , odpocznij bo są wakacje!

                        Gość_nauczyciel
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 82

                    Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Fakt jest taki , że jak dziecko zdolne to iw jedynce da radę, jak niezdolne to mu nie pomogą tylko zdołuęc rodzice zabierają.ją - wi

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      W jedynce wcale nie jest wysoki poziom. A nauczyciele to w większości szkół się rozleniwili i większość swojej pracy przerzucają na rodzica. I tak naprawdę to jeżeli dziecko się dobrze uczy to zasługa rodzica i to rodzice powinny pobierać pensje nauczycieli. Ale to jest niepoważne podejście do sprawy , gdyż każdy z rodziców ma swoją pracę a nie dwa etaty.

                      Gość_poważny
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Masz problem Katolicka czy Sp nr 1 to się nie stresuj najlepiej daj do szkoły z pasją na Focha tam nie ma problemów wszystko jest świetne i uczą ??????????????

                        Gość_gość....
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 85

                    Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Będzie jeszcze fajniejsza jak nauczyciele w związku z reformą wezmą się do pracy , bo realnie zagrożone będą ich etaty.

                    Gość_zuza
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      Juz wkrótce uczniowie zawitają w szkole nr 1 w zwiazku z brakiem miejsc w innej szkole.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -