Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy w Ostrowcu Św. powinno się zlikwidować straż miejską?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

SP nr 1 czy szkoła katolicka?

Ilość postów: 101 | Odsłon: 11058 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Katolicka zdecydowanie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 46

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Przesadzasz gościu 22:42. Nikt Twojego dziecka nie wychowuje, robisz to jedynie Ty. Moje dziecko chodzi do szkoły katolickiej i jesteśmy z niej zadowoleni. Środowisko też jest tam normalne i realne, nie zauważyłem żadnej patologii. Niby co ma spadać z nieba, bo nie wiem o czym w ogóle piszesz. Widać, że nie masz pojęcia o tej szkole a swoją opinię wydajesz na podstawie własnych, stereotypowych poglądów. Jeśli zaś chodzi o jedynkę to zgadzam się z tym, co ktoś już tu napisał. To szkoła dla snobów i specyficzne towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie chciałbym aby moje dziecko uczestniczyło w takim wyścigu szczurów.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          dziwne są te dzieciaki z katolickiej szkoły zabawne mają mundurki taki kołnierz śmieszny,ale nie o to chodzi na pewno nie są wszyscy z rodzin patologicznych a jeśli nawet są to w każdej szkole. Patrząc na to co ogólnie dzieje się w światku księży i sióstr zakonnych na pewno czytacie gazety oglądacie telewizję warto mocno się zastanowić czy oddać swoje ukochane dziecko pod opiekę duchownych.

                          Gość_kasia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Kasiu a wśród innych grup nie dzieją się rzeczy patologiczne? Dlaczego czepiasz się księży? Wystarczy mieć oczy otwarte i rozmawiać z dzieckiem. Patologia może zdarzyć się wszędzie. Mnie bardziej chodzi o wartości, jakie przekazuje dana szkoła. Jako osoba wierząca i praktykująca uważam, wolę te, które przekazuje szkoła katolicka bo Kościół, co by o nim nie mówić nie naucza niczego złego. Reszta zależy od ludzi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          Dla mnie to szkoła mocno przereklamowana.Zwykła szkoła bez fajerweków.W tych postach jest troszkę prawdy o rodzicach i nauczycielach. Trzeba to jeszcze dwa razy przepuścić przez sito i to będzie "prawda", o której tak fantazyjne lubi opowiadać Dyr szkoły Pani Jadwiga.Ocena na półrocze mocne 3.

                          Gość_rodzic
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 50

                          Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                          a KTO ZMUSZA DO CHODZENIA NA RELIGIĘ, ALE BZDURY!!

                          Gość_yyx
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 75

                    Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Uważam że to bzdury gdyż w tej szkole nie ma patologii, wychowanie jest chrześcijańskie (bardzo dobre), a poziom jest wysoki, proszę nie oceniać jak Gość nie widział. Poza tym nikt na nikogo nie donosi.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 91

                    Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Wypraszam sobie.Moje dziecko nie wyszło z rodziny patologicznej i nie zostało przeniesione z innej szkoły.Jest na Grabowieckiej już od przedszkola.Jeśli nie masz nic wspólnego z tą szkołą to nie pisz głupot.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

              Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

              W jedynce musisz zwrócić uwagę na uczciwość wystawianych ocen przez nauczycieli .Bardzo często jest tak że nie ważna jest wiedza dziecka i zachowanie ale status rodzica . Pod tym kątem to chyba najgorsza szkoła . Pani dyrektor również nic w ty kierunku nie robi mając wiedzę od rodzica o takiej sytuacji .

              Gość_xxx
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                po wynikach sprawdzianu klas VI widać gdzie nauczyciele pracują z zaangażowaniem, najlepsze wyniki PSP nr 3 reszta grubo poniżej.Stąd wniosek,że molochy, to porażka.Tylko w małej szkole dziecko czuje się dobrze, a wyniki swiadczą o poziomie nauki.Brawo trójka!!!!!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                  A przepraszam, skąd wiesz że PSP 3 najlepsza???

                  Przecież wyników na poszczególne szkoły jeszcze nie ma, mądralo.

                  Będą DOPIERO pod koniec czerwca.

                  A jak masz gdzieś dostępne te wyniki, to daj linka, podziel się...

                  Gość_Matka
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 56

                  Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                  Ja napisze tak- uczyć się należy w każdej szkole gdyż każdy uczy się dla siebie. Jaka jest różnica pomiędzy jedną szkołą a drugą? - szkoła katolicka uczy jak pokornie i cierpliwie odnieść sukces i iść przez życie z podniesioną głową. A ubliżanie i poniżanie jest oznaką słabości i braku rozwoju.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Amen

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                      Każdy z zasadami ma najwięcej wrogów, gdyż ludzie lubią żyć w chaosie i dopasowywać się do sytuacji, gdyż im łatwiej i wygodniej. Jedynie człowiek z zasadami jest silny i twardy.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                        Każdy już zapomniał fartuszki z białymi kołnierzykami jakie kilkanaście lat temu nosiliśmy w szkole. A jeszcze była tarcza przyszywana na rękawie.Proszę, więc nie dziwmy się temu co sami nosiliśmy kiedyś.

                        Gość_mami
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 71

                    Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                    Zgadzam się.

                    Gość_Mama_A
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 72

                Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

                Mądre słowa. Dokładnie tak jest. miałam dwoje dzieci w tej szkole i popieram gość _XXX

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

            Odp.: SP nr 1 czy szkoła katolicka?

            Jaką patologia. Moje dziecko chodziło do przedszkola katolickiego teraz do szkoły na grabowieckiej, jest super , idealnie. A z dostaniem był problem, były punkty i rozmowa. Co macie do osób duchownych! Są też ludźmi, każdemu zdarzają się potknięcia. Nikt nie jest idealny, spójrzcie na siebie samych. Zastrzegam, że nikogo nie bronię, to jest moje odczucie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
19 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę