Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.”.
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

              Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

              Jak prowadzili go przez kawał miasta to gdzie byli ludzie?! Teraz piszecie o tragedii, a jak coś się takiego dzieje, to nagle wszyscy niewidomi, głos im odejmuje i głusi! Dopóki będziemy chować głowy w piasek takie tragedie będą się zdarzać niestety. Znieczulica i obawa o własne d...! A o której wyszedł facet od sąsiadki wiedzą wszyscy lepiej niż ona sama

              Gość_człowiek
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                Bardzo dobrze, ze taki wątek jest. Niech on będzie przestrogą dla wszystkich bandziorów, że jak kogoś skrzywdzą to KARA JEST NIEUNIKNIONA!!!! Niech się zastanowią zanim zdecydują się krzywdzić!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                  A bandzior się tym wątkiem strasznie przejmie, puknij się jeśli masz jeszcze w co.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                    hahaha no napewno bandziora ruszy taki watek i strach przed kara...tacy ludzie nie maja sumienia nie ma sie do czego odwolac bo niestety maja inne wartosci niz normalni ludzie a poruszanie tego tematu nie jest niczyja sprawa chyba ze temat porusza rodzina a w to szczerze watpie!!!niech spoczywa w pokoju a pamiec o nim w sercach ludzi a nie na forum plotek i sensacji!!nie po to jest to forum!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                      już dawno wyszli...

                      Gość_ja
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                        Który to ten Hajny?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                          Ten cwel recydywista co niby gangster,a w Tarnowie w 94 ruchany w dupę za rozjebanie się do sprawy o napady na tiry

                          Gość_Marek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

                        Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                        do ja 22.36 a ten co mial 25 wyroku tez wyszedl cos zciemniasz jeszcze niema nawet polowy kary.reszta mogla wyjsc bo miala po 12 i5 w zawieszeniu .

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                          Gdybym byl ojcem zamordowanego chlopca czekalbym na wyjscie zabojcow . . . .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                            Tak nie można!Wypuszczać zbrodniarzy młodego chłopca!Co mamy pozwalać na więcej zbrodni!Strach,ten chłopiec był dzieckiem a został zamordowany przez KATÓW za nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Gość_jestem przeciw
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Śmierć 13-letniego Piotra z Ostrowca Św.

                            a co hajny porabia bo kiedyś to niezła korba był

                            Gość_pytoniasty
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    37 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -