Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czego brakuje w Ostrowcu?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

SM krzemionki

Ilość postów: 57 | Odsłon: 2753 | Najnowszy post
 • SM krzemionki

  Znów nie grzejecie a pieniądze bierzecie. I nie obchodzi mnie sezon grzewczy czy nie. Skoro potraficie wziąść pieniądze kiedy mnie przez dwa lata w mieszkaniu nie było, to chcę ciepło jak już jestem.

  Gość
  Zgłoś
  Odpowiedz
  • Odp.: SM krzemionki

   Pan prezes ma teraz gorący czas, bo uczestniczy w rozgrywkach jeden na jednego. Głównymi zawodnikami są prezes i pan Paweł. Pan Paweł jest młody i wysportowany, a prezes wiadomo, starszawy już. Teraz prezesowi jest naprawdę bardzo gorąco, bo daje z siebie wszystko w tej zaciekłej walce, to nie myśli o innych, że mogą marznąć. A szkoda. Ale pan Paweł jak się postara to rozgrzeje prezesa do czerwoności.

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: SM krzemionki

    Glupoty opowiadasz.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: SM krzemionki

     I znowu stare pudła, tzn meleksy i wątek o prezesie, a cały rok nie płacisz bo chyba masz rozliczenie za ciepło i zwroty są,

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: SM krzemionki

      Odkręć zawory i ciepło, ciepło w Twoim domu widzę. A jak Ciebie nie było to ile miałeś zwrotu?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: SM krzemionki

       A co z ocieplaniem w 16???

       Ile mamy jeszcze czekac?

       Tylko obiecanki!

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: SM krzemionki

        Napisz do Zarządu, dostaniesz odpowiedź na piśmie i wiążącą. Tutaj nikt nie odpowie, gdyż nie jest to oficjalna strona SM. Napiszę bzdurę abyś się cieszył a to nie przystaje do rzeczywistości. Szkoda nerwów. Wszystkie bloki miały być docieplone do 2025 r. Patronackie, miały być nie docieplone, to nie była wielka płyta. Zdecydowano o ich dociepleniu po 2014 r. Wtedy podjęto decyzję o dociepleniu. Teoretycznie WSZYSTKIE, miały być docieplone w 2020. Prawie się udało. Niestety w składzie RN, która miała wybrane bezprawnie 4 członków ( co orzekł prawomocnie Sąd), znalazł(a) się sprawiedliwy(i), który napisał nieprawdziwe informacje i UM wstrzymał dotację. Poszło w gwizdek ponad 1,5 mln. Jak chcesz to zadzwoń powiem Tobie nazwisko(a). Albo podaj do sądu tam też powiedzą, gdyż było to poświadczenie nieprawdy. Po prostu nas okradziono.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: SM krzemionki

         Dostaniesz odpowiedź na piśmie, oficjalną i wiążącą, tą samą co my wszyscy - żebyś ubrał się cieplej.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

         Odp.: SM krzemionki

         Nieprawdą jest to, co napisałeś.

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: SM krzemionki

          Niestety to prawda. Za mijanie się z nią idziesz na Wardyńskiego. Zgłoś, jeśli jesteś przekonany, że nas nie okradziono na skutek nieprawdziwych danych. Lp

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: SM krzemionki

           Oj nie ladnie Zeby tak ludzi oszukiwac!

           Karma do was wroci i to podwojnie!

           Zacznie wam sie sie nagle w rodzinie walic rozne problemy,choroby! A to bedzie

           ta karma! Bo ona naprawde wraca!

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: SM krzemionki

            Ciekawi mnie Karma za okradzenie na 1,5 mln kilkuset członków. Czy policzą za każdego osobno czy hurtem?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

           Odp.: SM krzemionki

           Nie odwracaj kota ogonem. Jeżeli jak piszesz nas okradziono (w domyśle Spółdzielnię), to obowiązkiem prezesa i pozostałych członków zarządu było zgłoszenie tego faktu właściwym organom. Skoro tego nie uczyniono, wskazuje to jednoznacznie na indolencję władz lub brak podstaw, czyli na jednoznaczną winę prezesa i zarządu za to co się stało. To wasze nieudacznictwo i zaniedbanie oraz brak należytej staranności w przygotowaniu dokumentów sprawiło, nieotrzymanie pieniędzy. Przestań obarczać winą za wszystko co się źle dzieje innych, oceń siebie i kończ waść wstydu oszczędź.

           Gość
           Zgłoś
           Odpowiedz
           • Odp.: SM krzemionki

            do gość 14:06 - pan Kaczmarczyk winę zawsze i wszędzie znajduje w innych, w sobie żadnej. W tym przypadku jest to samo, winni są oni - one, nie ja M. Kaczmarczyk, nie ja. Skąd ten osobnik, w jaki sposób i w jakich okolicznościach ten człowiek (M. Kaczmarczyk - z więzienną przeszłością, z wieloma wyrokami sądowymi, brakiem odpowiedniego wykształcenia, bez kultury osobistej, słownictwem łaciny podwórkowej, traktujący spółdzielnię jak prywatny folwark, a jej mieszkańców jak wasali) został wybrany na prezesa SM Krzemionki? Należy tylko mieć nadzieję, że koniec jego "rządów" w spółdzielni jest bardzo bliski.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
           • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

            Odp.: SM krzemionki

            Czekamy na "wypowiedź" pana Kaczmarczyka. Niech się wypowie pisemnie na forum. Jeszcze nie tak dawno chętnie i często zamieszczał na forum swoje " przemyślenia" podpisując się mirek24, nazywając wpisujących, którzy nie zgadzali się z jego zdaniem "śmieciami". Czekamy panie Kaczmarczyk, napisz pan coś, zdementuj pan to, co o panu jest napisane. Tylko prosimy, pisz pan poprawną polszczyzną, buduj pan zadania takie, żeby z ich treści wynikało, co pan chcesz nam przekazać.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

         Odp.: SM krzemionki

         04:43 - panie Mieczysławie, skoro informacje były nieprawdziwe, to spółdzielnia powinna była dostać te pieniądze.Skoro zaś informacja była prawdziwa to tych pieniędzy spółdzielnia po prostu nie dostała, bo jej się widocznie nie należały. Zanim jakaś instytucja (UM )podaruje innej instytucji ( SM Krzemionki) 1,5 mln zł to zbada wszystkie okoliczności "za" i "przeciw". Okoliczności przyznania pieniędzy widocznie wskazywały za tym, że pieniądze spółdzielni się nie należą. I nad czym tu deliberować?

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: SM krzemionki

          Czy pan Kaczmarczyk, to jest ten pan prezes SM Krzemionki co lubi mięsko, kapustkę i ćfiortecki, co pluje swojej znajomej na nogi przechodząc obok niej? , co napastuje inną kobietę na chodniku?, co siedział w więzieniu za gwałt?. Czy to ten pan , co ma wyroki sądowe za pomówienia na forum? Czy to ten prezes co "zgubił" dokumenty na dzierżawę terenu spółdzielni? Czy to ten pan, który traktuje teren spółdzielni jak prywatny folwark? Czy to ten pan prezes SM , co ucieka przed policją z miejsca pracy w obawie przed zbadaniem alkomatem? Czy to ten pan prezes, co był pijany w pracy i pisała o nim Gazeta Ostrowiecka? Czy to ten pan prezes SM Krzemionki, którego ulubionym powiedzonkiem jest " a #uja mi zrobio? Czy to ten pan prezes, który nie udostępnia członkom spółdzielni dokumentów i za to został niedawno ukarany przez Sąd? Czy to jest ten pan MIROSŁAW KACZMARCZYK PREZES SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ "KRZEMIONKI?????????????????????????????????????????????

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
         • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

          Odp.: SM krzemionki

          13.41

          UM przegrał ze SM w sądzie, gdzie respektuje się prawo. W starciu z machiną urzędu państwowego, gdzie kryteria dowolnie zmienia po rozpatrzeniu dysponent funduszy ( co się stało ) słabszy przegrywa. Marszałek UM nie mógł przyznać, że jego ludzie błędnie interpretują zasady. Trafił się nieprawdziwy donos i koniec.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Firma Reklamowa ARELKA Lech Lisowski
Branża: Agencje reklamy
Dodaj firmę