Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy jesteś za przeprowadzeniem w Ostrowcu Świętokrzyskim referendum odwołującego prezydenta miasta
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Służby Tuska kontra baner:

Ilość postów: 7 | Odsłon: 146 | Najnowszy post
  • Służby Tuska kontra baner:

    Czy w Polsce kończy się wolność słowa?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Służby Tuska kontra baner:

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Służby Tuska kontra baner:

        W tym chorym kraju to chyba tylko ten TUSK mieszka. Gdzie nie spojrzeć tam TUSK :D

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Służby Tuska kontra baner:

      Wina Tuska.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Służby Tuska kontra baner:

        Hipokryta i tyle zapomniał co to znaczy liberalny za którego się uważa. Niby za wolnością bo to znaczy liberalny a by gwałcił konstytucyjną wolność słowa. Jak nie w necie to banery. Dlatego w 2027 wybierzmy mądrze. Wybierzmy prawicę. I niech Pan Prezydent weźmie kolegę od meczy siłki i sparingów na premiera. Bo lepszy taki co bierze 150 na klatę chodzi na siłkę i trenuje box niż kolejny praworządny laluś w garniaku. I to co dla lewicy wadami dla mnie zaletami Pana Prezydenta. A nie mistrz 3 kadencji dlatego wprowadziłbym dwukadencyjność i dla premiera. I żeby go ludzie wybierali a nie przedstawiciele. I ta dwukadencyjność bezwzględna dla każdego polityka 10lat i wypad. I przymusowa emerytura 60+ bo demencja niestety zjada doświadczenie jak Pac Man kropki i niebieskie stworki w grze.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Służby Tuska kontra baner:

          ***** ***

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Służby Tuska kontra baner:

            W czasie kampanii wyborczej w 2023 roku banery i hasło J...ć PIS było przewodnim hasłem PO tak jak w PRL "aby Polska rosła w siłe ...". Po wyborach na dyskotece młodzieź pod przywództwem peowskich liderów jak Nitras tańczyła i skandował a raczej ryczała "j..ć PIS". Zadne słuzby nie reagowały nigdy. A tu na terenie prywatnej posesji, policja i straż pożarna została zaangażowana do zdejmowania baneru "nie bać Tuska".

            Taka to demokracja w/g Tuska.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę