W tym chorym kraju to chyba tylko ten TUSK mieszka. Gdzie nie spojrzeć tam TUSK :D
Hipokryta i tyle zapomniał co to znaczy liberalny za którego się uważa. Niby za wolnością bo to znaczy liberalny a by gwałcił konstytucyjną wolność słowa. Jak nie w necie to banery. Dlatego w 2027 wybierzmy mądrze. Wybierzmy prawicę. I niech Pan Prezydent weźmie kolegę od meczy siłki i sparingów na premiera. Bo lepszy taki co bierze 150 na klatę chodzi na siłkę i trenuje box niż kolejny praworządny laluś w garniaku. I to co dla lewicy wadami dla mnie zaletami Pana Prezydenta. A nie mistrz 3 kadencji dlatego wprowadziłbym dwukadencyjność i dla premiera. I żeby go ludzie wybierali a nie przedstawiciele. I ta dwukadencyjność bezwzględna dla każdego polityka 10lat i wypad. I przymusowa emerytura 60+ bo demencja niestety zjada doświadczenie jak Pac Man kropki i niebieskie stworki w grze.
W czasie kampanii wyborczej w 2023 roku banery i hasło J...ć PIS było przewodnim hasłem PO tak jak w PRL "aby Polska rosła w siłe ...". Po wyborach na dyskotece młodzieź pod przywództwem peowskich liderów jak Nitras tańczyła i skandował a raczej ryczała "j..ć PIS". Zadne słuzby nie reagowały nigdy. A tu na terenie prywatnej posesji, policja i straż pożarna została zaangażowana do zdejmowania baneru "nie bać Tuska".
Taka to demokracja w/g Tuska.