Witam też mam problem z Netią . Umowa zawarta na 2 lata była powiedzmy okej, potem przedłużona na następne 2 lata zawarta przez telefon na : Telefon +internet+tv do 20 Mb i tu się zaczyna. Okres około pół roku wszystko funkcjonowało prawie dobrze,okres obecny to awarie,internet słaby około 6-8 Mb zgłoszenia awarii bardzo często a poprawa żadna nawet. Abonament płacę cały czas regularnie ale myślę o rozwiązaniu umowy z Netią.
U mnie to samo. Co trochę rozłacza internet. Zamiast 20 MB jest ledwo 7. Wszystko wina starych łącz.czekam aż się umowa skończy.
no niestety, łacza sa stare, jeszcze z czasów prl-u, telekomunikacja nic z nimi nie robiła nigdy. Najlepiej zamienić na radiówkę.
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
U mnie też mulił, wystarczyło raz zgłosić, przyszli panowie i naprawili.
Ja zglosze reklamacje. Mialo byc do 20 Mb a mam max 9. Po jaka cholere wcisnela mi tv jak na moim laczu nie bedzie wiecej jak 10 Mb ale o tym mnie poinformowano po przedluzeniu umowy.
stara śpiewka netii, proponowali mi internet bez limitu a po podpisaniu umowy okazała się że na tych łączach musza zmniejszyć mi prędkość żeby nie rozłączalo co chwila
ja nigdy nie mialem problemow z netia, wszystko dziala jak nalezy, zarowno internet i tv tez bez zarzutu
Cześć. Mam z Netią podobny problem . Przed przedłużeniem umowy na kolejne 2 lata obiecywali mi miedzy innymi przyspieszenie internetu z 10 do 20 mb/s.
Zgodziłem się na umowę na kolejne 2 lata. Gdy przyszedł termin obowiązywania nowych warunków sprawdziłem szybkość netu i okazało się że jest dokładnie tak jak poprzednio czyli ok 8 mb/s .....
Dzwonię więc do Netii i mówię ,że nie wypełniają warunków zawartej umowy a facet mi mówi ,że nie ma technicznych możliwości zwiększenia szybkości internetu w moim domu....
Przed podpisaniem umowy nikt nic nie mówił ,że się nie da.
Po podpisaniu umowy wyszło szydło z worka.
Poczułem się oszukany.
Powiedziałem im to a oni mi mówią że mogę złożyć reklamacje.
Ale nie chce mi się.
Dwa lata szybko minie i znów zadzwonią by przedłużyć umowę - ale ja już mam dla nich odpowiedź przygotowaną.
jak masz na łączach dawnej TP to co sie dziwisz. Miej pretensję do Orange bo kombinuje z przepustowośćią łączy a nie do Netii.
Mnie chodzi tylko o to ,że przed podpisaniem umowy nikt z Netii nie sprawdzał czy możliwe jest przyspieszenie internetu na moim łączu.
Dopiero gdy zdecydowałem się na przedłużenie umowy to mi mówią "nie da się" . Czy tak postepuje uczciwa firma.
Moim zdaniem to Netia z własnej inicjatywy powinna wystąpić do oszukanych klientów z propozycją obniżenia abonamentu oraz z przeprosinami.
tak postąpiłaby uczciwa profesjonalna firma.
Netia taką firmą nie jest , a za dwa lata czekam na telefon z propozycją przedłuzenia umowy na kolejne lata....
Witam też miałem aż podziękowałem tej firmie i zaopatrzyłem się w vectrę.Internet jak trzeba,zero ściemy
Czy ktoś ma internet z netii na stawkach w okolicach centrum medycznego i jest zadowolony ?
mam, już 3 rok i nie narzekam choć ze 3 miesiące podłączyli ni gościa i wtedy przesył spadał o połowę jak obaj byliśmy na necie.
siemka chcialem ponowic pytanie, jak sie teraz sprawuje netia? chcialem z nimi podpisac umowe. mam dobra dostepnosc ich uslug i bardzo podobaja mi sie ceny jakie proponuja
Dajcie namiar do Netii tez jestem zainteresowany internetem
Gdzie w Ostrowcu mają teraz placówkę oprócz samsonowicza, chodzi mi o internet.kiedys w wąskiej uliczce było szukałem dzisiaj i nie ma już