Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

- Reklama -Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy PiS wygra wybory w Świętokrzyskim?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Sknerus.pl - prawdziwe opinie

Ilość postów: 1424 | Odsłon: 365616 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
      • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       Wystarczy że ktoś napisze coś dobrego a zaraz na niego kto inny suada i hejtuje. Oprócz tego miejsca serwis ma dobre (czy po prostu różne) opinie, co jest normalne, bo jeden wygrywa, drugi przegrywa. Trochę to wygląda jak zgrupowanie tych którzy wtopili pieniądze, trochę jak klapki na oczach - ktoś wygrał: źle, ktoś daje dobrą opinię: źle, ktoś zgadza się z tym co wygrał: też źle. Są Ci co wygrali i Ci co przegrali, więc jedni będą się cieszyć wygraną a Ci którzy nie wygrali będą opisywać to w sieci. Jest mniejsza szansa że zwycięzca się pochwali w sieci wygraną bo mu się nie chce fatygować, natomiast przegrany zawsze będzie chciał ziać jadem i obsmarować serwis w którym (z własnej zachłanności) utopił pieniądze. Po to jest instrukcja jak to działa, po to jest cały internet aby każdy wiedział że nic nie jest za darmo i serwis musi zarobić. Proste jak konstrukcja cepa. Nie ma co lamentować. Jeżeli nie chcesz - nie graj, chcesz - graj.

       P.S. Ja wygrałem 7 aukcji, 2 przegrałem. Mimo takiego bilansu jestem trochę do tyłu. Jednak nie narzekam, bo chciałem sobie pograć. Na bahu i betclick wtopiłem nowego mercedesa/bmw i jakoś nie płaczę. Lubię obstawiać, lubię ryzykować i się rozy tym bawić. Aukcje groszowe czy to podbij czy sknerus czy za10groszy to po prostu zabawa dla tych którzy lubią taką rozrywkę.

       Gość_Rochas
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

        No i poznaliśmy opinię hazardzisty, który przegrał już w życiu nowego Mercedesa.

        Na odwyk się udaj kolego, a nie będziesz szukał gdzie by tu jeszcze wtopić.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

         Chce to niech gra. Ja też lubię pograć. Ktoś idzie na tenisa albo mecz piłkarski, ktoś na gokarty a ktoś gra w kasynie lub na aukcjach groszowych. NIKT Cię nie zmusza, takie same płacze słychać w kasynach i na jarmarkach świątecznych jak się nie uda wygrać zabawki rzucając piłkami do celu.

         Sknerus to jest taki wyścig, ale odwrotny, bo w biegach wygrywa pierwszy na mecie, a tutaj trzeba być ostatnim, to znaczy trzeba przebić jako ostatni,wtedy zostajesz wygranym i otrzymujesz nagrodę. To jest bardzo dobry pomysł, tak trzymać. Ja regularnie licytuje i wygrałem kilka przedmiotów, kilka razy też przepłaciłem. Ogólnie jestem na plusie więc zgadzam się z pozytywnymi opiniami.

         Gość_mariusz_f
         Zgłoś
         Odpowiedz
       • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1912

        Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

        ty jestes taki sam oszust i bezczelny klamca i udawacz jak te kodomity i nofoczesne mowisz mu fakty a on na to ze to sa pomowienia

        Gość_jbk
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1911

       Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       w summie to za 2-3 lata w panamie maja byc swiatowe dni mlodziezy mysle ze wieksza ilosc z polski pojedzie zrobic nalot i zafundowac sztuczne szczeki

       Gość_jbk
       Zgłoś
       Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1887

   Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

   na sknerus.pl nie ma możliwości, by klient kupił nieświadomie sprzęt niepełnowartościowy, wyjęty na chwilę z pudełka i opisany jako nowy, lub, co gorsza, używany i podniszczony. Na aukcjach oferowane są wyłącznie nowe i oryginalne produkty objęte gwarancją producenta. Każdy indywidualnie decyduje czy podejmie licytację oraz czy włączy automat grający.

   To, co najbardziej odróżnia klasyczne aukcje od aukcji groszowych, to sposób składania ofert i termin zakończenia. Użytkownicy podbijają cenę aukcji dorzucając do puli kolejny “grosz”, a każde podbicie ceny przez innego uczestnika aukcja wydłuża czas jej trwania dając użytkownikowi szansę złożenia swojej oferty. Dzięki jest szansa na wyrwanie czegoś bo bardzo niskiej cenie (co potwierdzam osobiście). Ci którzy chcą poszukać atrakcyjnych cenowo okazji, niech udadzą się na bazar. Na sknerusie swoje trzeba wywalczyć, fakt można BARDZO dożo zaoszczędzić ale można także stracić.

   Ja serwis polecam, jako formę rozrywki, a przy odrobinie uwagi i szczęścia wpadnie nam dobry przedmiot za ułamek ceny (jeżeli nie przepłacimy go bidami - trzeba się kontrolować).

   Gość_stały
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

    PORADNIK DLA OSÓB ROZWAŻAJĄCYCH WPŁATĘ DO SERWISU

    1. Wpłaciłem do sknerus.pl w 2015 roku, już po pierwszych licytacjach wiedziałem że nic nie jestem w stanie wygrać [jeśli myślicie że jestem rozżalonym klientem który wszystko przegrał to się mylicie - posiadam sporo bidów, chętnie je odsprzedam ;) ]. Boli mnie to że mamy 2016/2017 rok a to dalej trwa.

    2. Na starcie licytacji, zawsze, ale to zawsze startują tylko i wyłącznie 2 osoby / automaty. Nie ma w historii portalu takiej licytacji w której nie byłoby tych 2 osób / automatów na początku licytacji. Nawet jeśli przed startem ustawisz się Ty, to dalej jest tylko 2 licytujących: Ty i "ktoś". Jeśli dla kogoś nie jest to podejrzane, to niech później nie płacze nad wpłaconymi pieniędzmi.

    3. Kto płaci za reklamę w googlach tysiące złotych po to aby wypromować POZYTYWNE OPINIE na temat tego portalu? Wpiszcie w google "opinie sknerus" i zobaczycie ile reklam google wychodzi. Tu screen ze strony google:

    http://images84.fotosik.pl/245/1810ac5835af3597med.png

    Wejdźcie na każdą z tych reklamowanych stron - nie posiadają żadnych negatywnych opinii (są moderowane).

    Tak jest z 99% stron w internecie z opiniamii na temat sknerusa - nie posiadaja negatywnych opinii... ani jednej. Spróbuj założyć, że komentarze są bardzo dobrze przygotowane psychologicznie i wyglądają na realne. Pomyśl nad tym chwilę zanim wpłacisz. Czy uważasz, że uczciwa firma potrzebuje reklamowania pozytywnych opinii na swój temat?

    Przeczytaj pozytywne opinie na temat sknerusa chociażby na tym forum. Spróbuj zweryfikować wiarygodność choć jednej takiej osoby. Wysiłek który w to włożysz może Ci się opłacić. Niech ilość pozytywnych komentarzy w sieci Cię nie zwiedzie. Najlepsza reklama to poczta pantoflowa - w internecie ta poczta pantoflowa to opinie anonimowych osób. Proszę Cię tylko, wczytuj się dobrze w te pozytwne komentarze. Niektórzy polacy przez małe "p" są w stanie zrobić wiele dla pieniędzy. Naród nasz na niechlubną tradycję w byciu "Polak Polakowi wilkiem".

    4. Spróbujcie napisać jakikolwiek email do tego portalu - kontakt@sknerus.pl - zapewniam nigdy nie uzyskacie maila zwrotnego na żadne pytanie. Czy taka firma budzi Twoje zaufanie aby powieżyć swoje własne ciężko zarobione pieniądze?

    5. Czy sam fakt, że w regulaminie sknerusa brak jest pełnych danych firmy Polskiej do której trafiają pieniądze wpłacane za pomocą dotpay, nie jest dla Ciebie podejrzany? Jeśli już wpłaciłeś (np. za pomocą dotpay jak ja) i chcesz wiedzieć do jakiej firmy trafiły środki skontaktuj się z dotpay - udzielą Ci informacji z danymi firmy odbierającej pieniądze (niestety forum ostrowiec blokuje wszystkie posty zawierające dane firmy przyjmującej pieniądze przez serwis skneurs.pl).

    Dodam, że jeśli wejdziesz w regulamin sknerusa, to w punkcie 1.3.4 jest nazwa tej firmy. Potem wpisz w google "krs online" lub wejdź bezpośrednio na stronę ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu , w wyszukiwarkę wpisz nazwę firmy i zaznacz ptaszek przedsiębiorcy. Znajdzie Ci 14 rekordów. Tylko 2 firmy mają tą samą nazwę co w regulaminie. Dodam, że firma NIE jest z Chorzowa.

    6. Fałszywe konta na facebook osób które piszą komentarze (tak ja się naciąłem, bo wydawało mi się, że komentarze z facebooka potwierdzają autentyczność, niestety dopiero po wpłacie, sprawdziłem te osoby które pisały te komentarze i wszystkie konta facebook okazały się fikcyjne).

    7. Oczywiście brak jest również telefonu do sknerusa, nie ma z nimi jakiegokolwiek kontaktu.

    8. Na stronie http://kyle.blox.pl/2015/04/Skneruspl-ndash-opinie-recenzje.html autor opisuje, jak po napisaniu negatywnego artykułu o tej firmie, posypały się pozytywne komentarze broniące serwis, autor jako administrator portalu, ujawnił, że wszystkie pozytywne-broniące opinie pochodziły z jedngo numeru IP, tj. rzekomo różne osoby, a tak na prawdę pisały z jednej sieci komputerowej lub nawet jedna osoba z jednego komputera.

    (Niestety strona ta nie jest już dostępna... Z jakich powodów, nie wiem. Notatkę z tego podpunktu pisałem w 2015 roku)

    9. Strona info-fakt.pl która opisuje możliwość wygrania drogich rzeczy za niewielkie pieniądze na tym portalu ma następujące cechy:

    - brak jest jakichkolwiek podstron na tej stronie, nic, tylko akrtykuł reklamujący licytowanie na tym portalu, można powiedzieć cała strona to tylko jedna strona – ta reklama

    - komentarze na tej stronie – z facebooka, są tylko pozytywne, natomiast osoby na facebooku które te komentarze pisały – nie istnieją, brak jest profilu takiej osoby po kliknięciu w jej nazwisko

    - strona symuluje wygląd portalu z opiniami - banerami, natomiast te banery są "nie do kliknięcia", tzn. po kliknięciu nie otwiera się nic

    (Tak jak w powyższym podpunkcie - niestety strona ta nie jest już dostępna. Notatkę z tego podpunktu pisałem również w 2015 roku)

    10. W 2015 roku przeprowadziłem pewne badanie. Na sknerusie codziennie było wygrywanych kilka skuterów marki Kymco model Agility. W ciągu miesiąca ilość sięgała około ponad 100 sztuk wygranych. Pomyślałem, że wiele osób po łatwym wygraniu takiego skutera będzie chciało go sprzedać. Obserwowałem więc allegro przez pewien czas i szukałem ofert skuterów od prywatnych osób z minimalnym przebiegiem. Nie znalazłem ani jednej takiej oferty. To był błąd tego portalu, zaoferowali produkt bardzo konkretny i niepopularny (jak iphone czy inna elektronika). Na setki "wygranych" skuterów ani jeden szczęśliwy nabywca nie postanowił sprzedać...

    11. W 2015 roku znalazłem komunikat firmy o tej samej nazwie co z punktu 1.3.4 w regulaminie sknerus.pl. Firma z poniższego linku to NIE ta firma co przyjmuje pieniądze w sknerusie. Zauważcie jak ukrywanie danych tej firmy wpłynęło na poszukiwania ludzi którzy chcieli ją odnaleźć. Zapraszam do lektury poniżej.

    http://images84.fotosik.pl/252/576138b8565181a2med.png

    12. Domena sknerus.pl jest zarejestrowana przez OSOBĘ PRYWATNĄ w polskiej firmie premium.pl, zobaczcie jaką odpowiedź dostałem na pytanie dlaczego dane tego podmiotu są utajnione:

    cytat 1

    "uprzejmie informuję, iż domena sknerus.pl jest zarejestrowana na osobę prywatną. Z uwagi na ochronę danych osobowych informacje o właścicielu domeny są ukryte w bazie WHOIS i nie mogą zostać udostępnione."

    cytat 2

    "uprzejmie informuję, iż serwis, dostępny pod adresem sknerus.pl nie jest utrzymywany w premium.pl, ponieważ adres IP domeny kieruje na serwer zewnętrzny."

    koniec cytatu

    Informacja prawna:

    Art. 286.§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,

    podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

    Gość_Read
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     I wklejasz to co 2 dni na to forum, więc jesteś albo z konkurencji albo masz osobisty problem. Ciekaw jestem kiedy Wam się serwis dobierze do dupy za bezpośrednie oczernianie, kilka serwisów i for poszło do piachu po oczernianiu sknerus i za10groszy.

     Domena może być dzierżawiona, kupiona przez pracownika, mogła nie zostać przeniesiona bo tak wynika z umowy. Czyli ameryki nie odkryłeś.

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      Przyjacielu, uderz w stół, a nożyce się odezwą :) Administratorzy tego forum jakimś cudem uchronili się przed nagonką "obrońców" sknerusa i chwała im za to. To forum jest najwyżej pozycjonowane w googlach, dlatego że jest to forum na którym jest najwięcej prawdziwych opinii, dlatego też jest najzacieklej bronione przez osoby "przyjazne" sknerusowi. Niech jak najwięcej ludzi czyta wypowiedzi wolnych ludzi w kraju gdzie mamy wolność słowa.

      Do ludzi sfrustrowanych tym, że dali się naciągnąć apeluję aby nie wylewali żalów ale podchodzili do dyskusji merytorycznie. "Obrońcy" sknerusa to nie ludzie z pierwszej lepszej łapanki i wiedzą jak pisać posty na forach, nie bądźmy gorsi od nich!

      Jak tylko będę miał nowe informacje uaktualnię poradnik.

      Gość_Read
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       DLACZEGO PISZESZ NIEPRAWDĘ I KRĘCISZ NIEPRAWDZIWYMI DANYMI?

       Myślę że wtopiłeś pieniądze i nie możesz się z tym pogodzić.

       Administratorzy tego forum usunęli też wiele pochlebnych opinii, pozwalają także na dublowanie (dublowanie - poiwelanie) opinii negatywnych. W każdym razie każdy kij ma dwa końce, a poza tym nie mój cyrk nie moje małpy, umywam od tego ręce. Taka krucjata jest nielegalna, to jedna prawda o której wiem :)

       Znowu na każdy pozytywny komentarz odbijasz piłkę swoim "ludzie sknerusa", większość opinii w internecie jak sam napisałeś jest pozytywna, ale Ty widzisz teorię spiskową. Każdy negatyw jest dla Cibeie 'ok', każdy pozytyw jest 'be'. Jesteś mało obiektywny. Rozumiem próbujesz rozpętać osobistą wojenkę, bo nie wygrałeś, bo nie miałeś szczęścia, bo jak wielu przgranych w karty, piłkę nożną czy ruletkę musisz się ponapinać. Mimo Twojej krucjaty, internet mówi co innego - że sknerus jest to jednak normalny jak każdy inny serwis z aukcjami groszowymi, jeden wygrywa, drugi przegrywa.

       P.S.

       1. Witryny o których piszesz nie istnieją (o dziwo)

       2. Domena Sknerus.pl NIE jest zarejestrowana na premium.pl tak jak napisałeś, więc nie wprowadzaj w błąd ( do sprawdzenia tutaj: https://www.whois.net ) . Domena jest zaparkowana na aftermarket

       3. Nie ma serwisu który nie opłaca marketingu, więc to normalne że serwis się reklamuje . WSZYSTKIE większe i mniejsze firmy dobają o dobre imię w sieci więc argument który użyłeś jest słaby jak maliny zimą.

       APELUJĘ aby każdą opinię POZYTYWNĄ oraz NEGATYWNĄ sprawdzić 2 razy zanim się uwierzy. Opinie pozytywne mogą być pisane przez wygranych oraz przez zatrudnionych ludzi, a opinie negatywne mogę być pisane przez przegranych oraz przez konkurencję. Sami oceńcie kim jest osoba, która w pojedynkę prowadzi od dłuższego czasu taką krucjatę jak wyżej.

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
       • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

        Przyjacielu, zapalony obrońco portalu sknerus.pl - pkt. 12 mojego poradnika był opracowany pod koniec 2015 roku, wtedy ta domena była zarejestrowana w premium.pl :)

        Teraz jest zarejestrowana w aftermarket.pl [szkoda że nie dopisałeś tego małego szczegółu :) oraz że domena jest nadal UTAJONA, czyli na OSOBĘ PRYWATNĄ].

        Swoją drogą bardzo ciekawa migracja. premium.pl jest Polską firmą, natomiast afetermarket.pl jest firmą Cypryjską :) Mądre posunięcie ze strony tej OSOBY PRYWATNEJ aby rejestrator polskiej domeny był jednak na Cyprze, a nie w Polsce. Dziękuję Ci przyjacielu za zwrócenie uwagi na ten szczegół :)

        Ciekawe jest to, że tak dobrze znasz ilość pozytywnych opinii które usunęli administratorzy tego forum. To jest na prawdę bardzo ciekawe :)

        Chyba najciekawsze jest jednak to, że promowanie portali z moderowanymi opiniami na temat sknerusa nazywasz normlanym marketingiem i dbaniem o dobre imie firmy. Tutaj Twoje pojęcie normalnego marketingu rozchodzi się w przeciwnym kierunku do mojego. :)

        Pozdrawiam!

        Gość_Read
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

         I widzisz sam sobie odpowiedziałeś. Naturalnie, cały świat promuje i wystawia sobie pozytywne opinie, od małych sklepów po wielkie koncerny.

         Także dziękujemy za bezużyteczny poradnik. Teraz możesz napisać książkę dlaczego nie grać w lotto i dlaczego nie powinniśmy jeść mięsa :)

         Gość
         Zgłoś
         Odpowiedz
         • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

          Chyba totalnie nie zrozumiałeś przedmówcy... albo udajesz. Przeczytaj jeszcze raz np. to: "Tutaj Twoje pojęcie normalnego marketingu rozchodzi się w przeciwnym kierunku do mojego."

          Poradnik bardzo użyteczny.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1913

         Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

         Mimo Twojej krucjaty, internet mówi co innego - że sknerus jest to jednak normalny jak każdy inny serwis z aukcjami groszowymi, -widzisz??? jednak przyznali ci racje normalny czyli oszukanczy jak kazdy inny

         Gość_kokos
         Zgłoś
         Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1945

     Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     super informacje

     Gość_lili
     Zgłoś
     Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1908

   Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

   Polak jest mądry po szkodzie

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

    Jak nie macie co z pieniędzmi robić, to wpłaćcie mi na konto - przynajmniej jedna osoba będzie szczęśliwa - Ja...nie obiecuję że za to kupisz srajfona za 1zł ale obiecuję że będę się świetnie bawił :)

    Gość_d3vill
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     Ok. 3 tygodnie temu usunąłem konto ze Sknerusa, od tamtego czasu czekam na pieniądze z tytułu niewykorzystanych Bidów. Zero kontaktu (W regulaminie jest 14 dni na wzajemne rozliczenia). Czy to nie jest dowód, ze są to Naciągacze!!!

     Gość_Oszukany
     Zgłoś
     Odpowiedz
1234 ... 7475777980
Przejdź do strony nr
559 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -