Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


Logowanie

Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Który z pomysłów na zagospodarowanie terenu po bazie MPK najlepiej Ci odpowiada
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z Polityką Prywatności.

Sknerus.pl - prawdziwe opinie

Ilość postów: 1424 | Odsłon: 366539 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
      • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       No ale tak się złożyło, że łatwo tu trafić jak się szuka czegoś o sknerusie więc chyba nic dziwnego, że pojawiają się ludzie z innych miast pisząc, że udało im się wygrać na sknerusie itp. Ja dalej uważam, że sknerus jest ok a to, że w waszym mieście nikt nie wygrał to już nie moja sprawa

       Gość
       Zgłoś
       Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1810

   Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

   Od czasu do czasu wejde na sknerusa jak wyskoczy jakis ciekawy przedmiot ale nie gram jakos czesto. Zdarza sie wygrac i w zasadzie jestem jakos na zero. Jak ktos woli wieksze ryzyko to moze grac o drozsze rzeczy i wtedy wygrana tez zazwyczaj jest wieksza

   Gość
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

    No więc właśnie codziennie schodzą drogie rzeczy przy kilku graczach za 2-3 grosze, sknerus to filantrop, bo dokłada do interesu. Od razu najlepiej kupić dużo bidów.

    Gość_były gracz
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     Opiszę moją dzisiejszą aukcję telefonu „Smartfon Samsung Galaxy J1 Biały (ID: 175427 )”.

     Link do strony z aukcją:

     https://sknerus.pl/pl/aukcja/175427/smartfon-samsung-galaxy-j1-bialy

     Zaznaczam, że jestem z Ostrowca i nie mam nic wspólnego z rzekomą konkurencją. Na aukcję telefonu wartego 429 zł przeznaczyłem 4000 BIDów, które kupiłem w promocji za 480 zł czyli dużo więcej niż wartość przedmiotu aukcji. Wcześniej przejrzałem statystyki poprzednich aukcji tego przedmiotu i obserwowałem w całości trzy ostatnie jego aukcje. Kończyły się one na maksymalnym poziomie poniżej 6 złotych w czasie nie dłuższym niż 40 minut. Wyszło mi więc według moich obliczeń, że nawet jeśli zacznę licytować od samego początku to powinienem przebijać przez 74 minuty czyli ponad trzykrotnie dłużej niż wynosi średni czas aukcji tego telefonu (wg statystyk 22 minuty). Aukcja rozpoczęła się o godz. 15:12. Na początku było 7-10 uczestników. Poczekałem aż pozostanie tylko dwóch. Po 15 minutach zostało tylko dwóch – oczywiście na automatach. Wartość przedmiotu wynosiła wówczas 1 zł. O godz. 15:27 włączyłem się do aukcji. Ustawiłem własny automat na 444 przebicia (równowartość 4000 BIDów, jedno przebicie 9 BIDów). Licytuję się cały czas z dwoma innymi automatami. Gdy zostało mi jakieś 300 przebić dochodzi trzeci „keton93”, niekiedy włącza się ktoś ręcznie i sam siebie przebija np. 10krotnie (jakaś „Kasia235” czy coś takiego). Wydłuża to czas na przebicie z 10-u do chyba 30-u sekund. Gdy mam do wykorzystania jeszcze około 200 BIDów w licytacji jestem tylko ja i „keton93”. O godz. 16:39 kończą mi się BIDy i wkracza kolejny automat „Speeder”. Licytujemy we trzech ale ja wiem, że już nie wygram bo minimum przebić jakie musiał ustawić na automacie Speeder to 50 a ja mam tylko dwadzieścia. O godz. 16:42 skończyły mi się BIDy. Grają tylko automaty: Speeder i keton93. O 16:46 ktoś (nick rodzaju męskiego na literę R ale go nie pamiętam) tylko dwukrotnie przebija ręcznie. Od tego momentu dwa automaty przebijają się jeszcze przez równe 5 minut i o godz. 16:51 następuje koniec aukcji. Wygrywa Speeder (ten który doszedł ostatni) za cenę 13,52 zł po 70 przebiciach. Aukcja trwała 99min przy średniej statystycznej 22 minuty. Ja uczestniczyłem w niej 75 min (444x10s=4440s/60=74min plus 1 minuta z uwagi na przebijających ręcznie, którzy wydłużają nieco czasy przebicia). Gdybym ustalił 222 przebicia skończyłaby się po 42 minutach (37min mojej gry + 5 minut dla samodzielnej licytacji dwóch automatów). Sądzę, że te 5 minut dają na ewentualne doładowanie konta w BIDy żeby wydusić jeszcze od frajerów więcej pieniędzy.

     Najwidoczniej tacy frajerzy jak ja podczas wcześniejszych licytacji tego przedmiotu przeznaczali statystycznie 1000 BIDów dlatego średnia długość aukcji wychodzi 22 minuty.

     Według mnie to wielka ściema!!!

     Gość_Slawek
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      Licytacja w sknerusie przebiega zazwyczaj tak. Przed upływem czasu licytacji są 2-3 jednorazowe podbicia, walka zaczyna się w przedłużanym czasie, kiedy to już z automatu walczy najczęściej 3-4 a na końcu 2 uczestników. Nie jest ich więcej bo ludzie szansę na wygraną widzą dopiero, gdy liczba graczy spadnie do 2-3. Efekt jest taki, że wylicytowane kwoty są niewielkie – od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych.

      Policzmy teraz przychody sknerusa. Każdy uczestnik licytacji (niezależnie czy wygra licytację, czy też nie) podbijając cenę o 1 grosz zużywa 9 bidów, co nawet przy najdroższym ich zakupie (1000bidów za 170zł) daje "sknreusowi" przychód ze sprzedaży 1,53zł (153 grosze). Opłacalne dla nich są więc tylko aukcje z ceną końcową powyżej 1/153 wartości produktu (>0,65%). Rzadko kiedy tak jest, sprawdzcie sami.

      Miesiąc temu (13.09.2016 godz. 21:40) sprawdziłem listę 149 ostatnio zakończonych aukcji sknerusa: łączna wartość sprzedanych towarów wynosi 341341zł, suma wylicytowanych cen zakupu 757,55zł. Po przeliczeniu jak powyżej daje to sknerusowi przychód 115905,15zł, co stanowi zaledwie 33,96% wartości sprzedanych przedmiotów.

      Zajrzałem ponownie przedwczoraj (6.10.2016 godz. 13:50) na stronę sknerusa. Wartość ostatnio sprzedanych 150 przedmiotów wynosi 351689zł, zaś suma wylicytowanych ich cen sprzedaży 1003,32zł, po przeliczeniu jak powyżej daje sknerusowi przychód 153507,96zł, co stanowi zaledwie 43,65% wartości sprzedanych przedmiotów. Co ciekawe; spośród 150 przedmiotów aż 27 poszło po cenie poniżej 10 groszy; w tym dwa iPone7 warte 4 i 5 tys.zł, lustrzanka warta 4 tys.zł oraz odkurzacz o wartości 3,5tys.zł. Wydawałoby się, że tylko grać!

      Nie ma darmowych obiadków i te wygrane są fikcją. Po prostu komputer firmy dysponując pełną wiedzą w odpowiednim momencie pod ksywką uczestnika wchodzi do licytacji i dokonuje samozakupu. Czyżby kolesie od programu mieli nas aż za takich baranów. Ten biznes można w skrócie nazwać „jak naciągnąć naiwnych na min. 170zł”. Jeśli już zapłaciłeś za możliwość licytowania (nie zwracają) to daruj sobie licytacje. Być może dla zachęcenia napalonych graczy niekiedy wypuszcza się małocenne przedmioty.

      Swoją drogą nęcą wylicytowane za 2-4 grosze rzeczy warte kilka tys. zł, ale z pewnością był to samozakup bez udziału rzeczywistych licytujących. Sprubójcie zagrać - automat nie dopuści do tak szybkiego zakończenia aukcji.

      Chyba nikt nie jest taki naiwny aby uwierzyć, że sknerus od wielu lat dopłaca do interesu (grubo ponad połowę wartości sprzedanych towarów). Wniosek jest jeden: to nie jest już hazard (gra losowa) np. w lotku, który zarabia bo prawdopodobieństwo wysokiej wygranej jest bardzo małe, ale znane. Sknerus liczy na naiwnych i nic nie sprzedaje, jest grubo szytym oszustwem, a to powinno być ścigane.

      Od miesiąca prosiłem o uwagi do moich obliczeń, szczególnie od tych którzy chwalą sknerusa. Widzę jedynie demagogiczne hasła klakierów i naganiaczy sknerusa typu: „bardzo wielu wygrało i jest zadowolonych”, „krytykujący są z konkurencji”, „krytykują bo sami chcą mieć większe szanse wygranej”, „niezadowoleni są ci co nic nie wygrali”, niezadowoleni pewnie nie znali regulaminu licytacji, „sknerus spoko”, „wygrałem to co potrzebowałem na wakcje”, „sknerus się opłaca” (dla kogo?.

      W tej sytuacji doszedłem do wniosku, że merytoryczni jeszcze wypoczywają na wczasach a pracowicie ujadają jedynie ociężali naganiacze, po prostu nie ma z kim dyskutować. Postanowiłem więc na forach prowokacyjnie wychwalać sknerusa za to że jest wspaniałomyślnym dobroczyńcą, licząc że naganiaczy przebiję demagogią i stracą tym samym zajęcie. Ku mojemu zaskoczeniu cieniasy to łyknęły i ostatnio rzeczywiście zmniejszyli swoją aktywność, ewentualnie pracują na rzecz kolejnego „dobroczynnego portalu aukcyjnego”.

      Piszę o tym dlatego bo podstawowa działalność ludzi sknerusa to naciąganie naiwnych, do czego służą im ustawiane fora. Ostatnio chyba ich merytoryczni wrócili z wakacji (mamy październik), bo na poniższych forach wycieli wszystkie moje posty:

       http://adamsadowskipisze.pl/sknerus-pl-na-czym-polega-fenomen-tego-serwisu

       http://piszemyjakjest.pl/sknerus-pl-czy-zakupy-za-grosze-sa-naprawde-mozliwe

       http://cosiedziejewnecie.pl/cala-prawda-o-sknerus-pl-przekret-czy-swietna-okazja-na-tanie-zakupy-prawdziwe-opinie

       http://wszystkoozakupach.pl/bez-sciemy-sprawdzilem-czy-sknerus-pl-to-faktycznie-okazja-na-tanie-zakupy

       http://kupujsprytniej.pl/czy-sknerus-pl-to-faktycznie-okazja-na-tanie-zakupy-opinie-i-prawdziwa-recenzja

      Myślę, że zamiast dyskutować z oszustami, wykorzystajmy portale społecznościowe do ostrzegania przed nowymi tego typu biznesami, dopóki odpowiednie służby tymi śmieciami się nie zajmą.

      Gość_gracz
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       Tutaj się nie zgodzę. Nawet jeżeli na 150 ostatnich aukcjach ceny przedmiotów to 33% przychodu, to nie wiesz ile graczy ma serwis, mogą wpłacać po 0,5mln dziennie, a ilość aukcji jest ograniczona (w tym ich wartość łączna). Czyli ile nie będzie łącznej sumy w przedmiotach na aukcjach, serwis wypuści ich tyle aby nie przekroczyły wpływów. W ten sposób serwis zawsze jest do przodu, a user może wygrać aukcję za te parę złotych (oczywiście przy nakładzie szczęścia). Oczywiście nigdy niczego się nie dowiemy, ale mam dowód na to że wygrałem 2 aukcje - pada do ps4 i sokowirówkę. Może nie jest to niesamowity połów ale wygrać się da. Resztę BIDów przehulałem i dałem sobie siana bo wiem że na drogich przedmiotach ryzyko jest duże.

       Gość_WojciechWB
       Zgłoś
       Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1863

       Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

       Ja domyślam się takiego mechanizmu: jest kilkanaście przedmiotów wystawianych na aukcje, w celu zachęcenia "klientów" licytacje kończą się przy śmiesznie niskich cenach, aby więc nie tracić Sknerus wystawia te same przedmioty wielokrotnie i dopiero gdy zarobią one na siebie i na Sknerusa są wypuszczane naprawdę grającym, lipne licytacje nie są do sprawdzenia bo zawsze może się pojawić pod koniec licytacji nowy "gracz-z komputera serwisu", który wygrywa drogi przedmiot za np. 23,82 zł i kończy aukcję, co pewien czas ktoś wygrywa na prawdę i ogłasza, że trafił superokazję, w toto-lotku też ktoś wygrywa na prawdę.

       Gość_Jerzy_sceptyk
       Zgłoś
       Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1827

      Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      widocznie speeder ustalił najlepsza taktyke i dlatego wygrał ty obrałes złą taktyke trzeba było wyczekac az speeder zacznie kwekac i wtedy wkroczyc żartuje ile bys nie włozył tyle bys nie stracił lepiej było dac na dom dziecka

      Gość_jbk
      Zgłoś
      Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1856

      Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      To są oszuści. tez kupiłem BIDY 14000 i licytowałem dla próby telefon za 1299 zł inne aukcje kończyły się na 20 zł coś koło tego i to telefonów znacznie droższych.... A u mnie jak sie kończył jeden automa to dochodził drugi i licytacja telefonu doszła do 100 zł (absurd) podstawione automaty zeby przebijać i kase wkładać - nie rozumie dlaczego Prokuratura sie takimi ludzmi i portalami nie zajmuje

      Gość_cobra
      Zgłoś
      Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1869

      Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      szkoda tej kasy mogłeś se kupic telefon albo mogłeś te pieniądze postawic u bkmahera pomnożyc albo stracic w uczciwej walce a tak jestes frajerem, ps nie jestem z ostrowca ale lubie poczytac co ciekawego ludzie napisali dlatego czasem wchodze tutaj

      Gość_jbk
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1823

     Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     przejrzałem trochę aukcji i rzeczywiście niektóre przedmioty schodzą za kilka groszy o.O z drugiej strony jak telefon warty 600zł kończy się na 45zł tzn że zarabiają na nim prawie 4tys przez przebitke na cenie/podbiciu bida, co nie?

     Gość_warian
     Zgłoś
     Odpowiedz
     • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      Ręce opadają, opinię wyrażam na postawie 149 a następnie 150 kolejnych aukcji, a Ty na podstawie jednej (nie wiem dlaczego właśnie tej). Kim jesteś? skoro to ma być obiektywna wypowiedź.

      Gość_gracz
      Zgłoś
      Odpowiedz
     • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1839

      Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

      czasami i kilkanaście tysięcy na przedmiocie zarobią, ceny windują do 150-200 zł czasem masakra. nie dziwi więc ze czesc aukcji schodzi taniej. wyliczenia ladne ale prawda jest taka ze serwis po prostu zawsze zarobi na roznicy cen i przebitce bida, taki ich interes

      Gość_NorbertMach
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1828

     Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     Nie warto dużo od razu bo sie przegra wszystko jak dzien nie wejdzie i bedzie duzo ludzi na aukcjach lepiej na wielu aukcjach probwoac chwile zeby auckja sie szybko skonczyla i tyle bo cie przelicytuja i tak jak bedziesz dluzej gral. serio

     Gość_Mantra
     Zgłoś
     Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1873

     Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     Nie zgadzam się!!! Nie jestem hejtem i dalam sue nabrac na pozytywne opinie ktore ns ten moment na pewno nie sa aktualne!!!!!!Kupiłam dużo bidow. Grałam i też obserwowałam i wtopilam 590zl. Nic nie wygralam. W tym były 2 startery z podwójną ilością bidow. Założyłam bez problemu 2 konta w odstępie kilku minut. Ktoś powie że źle gram a ja powiem że zarabia na tym sknerus a ty lepiej w to się nie pchaj bo stracisz nie zyskasz. To hazard. Im dłużej grasz tym gorzej bo więcej straciłeś i chcesz odzyskać. Moje niki były ania81o i aniaozga

     Gość_ania81o
     Zgłoś
     Odpowiedz
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1842

   Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

   to jest sciema, bazuje na tym, ze naiwniak zeby wygrac (jak w ruletce) podbija kupujac nastepne "bid'y" Sama zasada - OK, tyle, ze na sknerusie grają BOTY, i tak naprawdę nie ma mozliwosci zeby "wygrac" aukcję, czy jak to nazwać.

   Regulamin jest tak napisany, ze prawnie de facto nie mozna sie czepic.

   Gość_niedowiar
   Zgłoś
   Odpowiedz
   • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

    mozesz przytoczyc punkty regulaminu ktore ich bronia i moga dawac do zrozumienia ze tam graja boty? bo jesli tak jest to nie bede probowal nawet, tak bylo z kilkoma innymi stronami ze boty graly

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Sknerus.pl - prawdziwe opinie

     Oczywiście, że fałszywe typy podstawione, by polemizować z negatywnymi opiniami. Opłaca się wam na tych odpowiedziach? O tak, na pewno! Sam bym siedział całą noc i pilnował negatywnych opinii. Za taką kasę? Bez wychodzenia z domu? Oszuści!!! Jedna wielka lipa!!!

     Gość
     Zgłoś
     Odpowiedz
1234 ... 72737577787980
Przejdź do strony nr
559 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

Losowa firma:
Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK"
Branża: Szkoły policealne
Dodaj firmę