Wie ktoś, czy można pójść do tego ośrodka jazdy konnej za Rosochami przy Ogrodowej.
Słyszałam, że Pani Agata świetnie prowadzi tam zajęcia nauki konnej.Jednak nie mogę się dodzwonić, może dlatego, że zima? Chodzi ktoś tam?
Kiedyś chodziła tam moja córka. Bardzo nieprzyjemna osoba. Krzyczy, używa wulgaryzmów. Odradzam.
Dziękuję za info. Szkoda. A może są tam inne osoby, bardziej przyjemne?
Znajomi tam chodzili płacili za naukę 300zł za 10h , a w bałtowie teraz płacą 150zł za 10h + dojazdy 50 zł , to zawsze w kieszeni zostaje 100zł na miech.
Możliwość jest uczestnictwa w rajdach itp.
Czyli tylko dwa miejsca w okolicy gdzie uczą jazdy konnej?
Tylko Bałtów
Bałtów ! I tylko Bałtów !
Jeżdżę tam od 6 lat
Mili ludzie miła atmosfera
Możliwość jak już na górze wspomniano uczestniczenia w rajdach , zawodach , gonitwach itp organizowane są ogniska , powitania wiosny itp
Instruktorzy bardzo wyrozumiali i pomocni ! Polecam !!!!!!!!
Moze i Pani Agata jest nieprzyjemna, ale za to jest bardzo piekna.
Pod Ożarowem, w odległości bardzo zbliżonej jak do Baltowa jest ośrodek Bolek i Lolek. Jestem zachwycona. Prowadzona jest tam nie tylko zwykła jazda konna, ale i hipoterapia. Instruktorki mają świetne podejście do dzieci i do dorosłych. Poza tym ośrodek wygląda trochę jak gospodarstwo agroturystyczne. Można tam dzieciakom zorganizować imprezę, zamiast w pizzerii:) długo można o nich pisać, ale warto samemu się przekonać. Magiczne miejsce, inne niż wszystkie:)
A konkretnie w jakiej miejscowości ten ośrodek?