Zależy gdzie. Dostaniesz numer w kolejce i czekasz. Ja składałem w marcu, byłem ponad 6000 w kolejce (obecnie 3700) i niby czas oczekiwania 8 miesięcy od złożenia wniosku.
Po co się jeździ do takich sanatoriów? Co tam się robi? Do czego wam to potrzebne?
Zapytaj w prokuraturze czy Jarosław Górczyński i jego ekipa coś nowego wyśpiewała, albo po prostu śledź artykuły w naOstro.
A który radny / radna umie ładnie śpiewać? W sumie nie głupi pomysł, by radni składali interpelacje śpiewająco. Ostrowiec znów by był w nagłówkach wszystkich ogólnopolskich mediów :)